O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4801
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

30 lat... czas na młodzież , jest przecież Montoya i Adriano!

0

Neymar to kura znosząca złote jaja. Weźmy przykład z transferu Ronaldo do Madrytu... prawie 100 mln euro zainwestowanych zwróciło się w dwa dni plus do tego zysk:) Trochę ekonomi Rosselowi sie przyda Panowie... Neymar ma podpisane ok 20 kontraktów z firmami światowego formatu... do tego sprzedaż koszulek to wręcz poezja dla budżetu klubu.

0

Villa jest światowym napastnikiem ale po kontuzji to już nie ten sam facet co strzelał gola w finale lm z Manchesterm. W ostatnich meczach było mi go żal.. mnóstwo setek zmarnowanych,zero dryblingu... moim zdaniem trzeba zainwestować w kogoś dużo młodszego by się ogrywał z dream-temem . Jeszcze tylko w tym sezonie można skasować jakieś porządne pieniądze za Ville i pożegnać go z honorem !!!

0

Panie Rosell jak jest odpowiedni skład to i sukcesy a sukcesy to pieniądze z fifa i wpływów reklamowych, czasem trzeba więcej wydać żeby móc więcej zarobić. Powiem szczerze,że trzeba nam środkowego obrońcy jak powietrza i do tego jak najwięcej minut Barty- widać w nim ogromny potencjał i zagrał przecież już w tym sezonie kilka ważnych meczów co zwiastuje budowanie doświadczenia i to mnie cieszy!!

0


Fabregas panie Tito to nie jest napastnik, to nie jest skrzydłowy -to zastępca Xaviego i na tej pozycji powinien on grac .Wciskanie go byle załatać dziurę to może się udać z Getafe ale nie z Bayernem. TEn zawodnik miał w tym sezonie tylko jeden właćiwie super mecz (strzelony hat-trick) to troszkę za mało jak na niego . W Arsenalu był najlepszym piłkarzem na Wyspach w Barcelonie nie potrafią wykorzystać jego potencjału!!

Zobacz wszystkie

0

30 lat... czas na młodzież , jest przecież Montoya i Adriano!

0

Będzie w klubie Neymar za ogromne pieniądze, ma dojść jeszcze przecież Hummels lub Silva i na tym kończy się nam budżet oscylujący gdzieś w granicach 80 mln Euro. Po sprzedaży teamu Alexis+ Villa+ VV dodatkowo wpadnie ok 40 mln a trzeba pamiętać,że trzeba jeszcze kupić topowego bramkarza więc zostaje 20 mln na jakiś jeszcze zakup. Uważam,że jak w tym roku nie powiodą sie założone transfery to pan Zubizaretta powinien się podać sam do dymisji bo finanse na tych wszystkich graczy na pewno się znajdą i Ci zawodnicy już powinni być po rozmowach z klubem jeśli ktoś na stanowisku dyrektora sportowego ma głowę za karku!

0


Fabregas panie Tito to nie jest napastnik, to nie jest skrzydłowy -to zastępca Xaviego i na tej pozycji powinien on grac .Wciskanie go byle załatać dziurę to może się udać z Getafe ale nie z Bayernem. TEn zawodnik miał w tym sezonie tylko jeden właćiwie super mecz (strzelony hat-trick) to troszkę za mało jak na niego . W Arsenalu był najlepszym piłkarzem na Wyspach w Barcelonie nie potrafią wykorzystać jego potencjału!!

0

Villa jest światowym napastnikiem ale po kontuzji to już nie ten sam facet co strzelał gola w finale lm z Manchesterm. W ostatnich meczach było mi go żal.. mnóstwo setek zmarnowanych,zero dryblingu... moim zdaniem trzeba zainwestować w kogoś dużo młodszego by się ogrywał z dream-temem . Jeszcze tylko w tym sezonie można skasować jakieś porządne pieniądze za Ville i pożegnać go z honorem !!!

0

Neymar to kura znosząca złote jaja. Weźmy przykład z transferu Ronaldo do Madrytu... prawie 100 mln euro zainwestowanych zwróciło się w dwa dni plus do tego zysk:) Trochę ekonomi Rosselowi sie przyda Panowie... Neymar ma podpisane ok 20 kontraktów z firmami światowego formatu... do tego sprzedaż koszulek to wręcz poezja dla budżetu klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?