0

gundogan ulubieńcem la rambli bo skrytykował publicznie kolegę, dobrze że sam zagrał świetny mecz i nie zmarnował szansy na strzelenie bramki

0

@Encore eh kiedy u nas ktos taki zagra

3

@Kgorecki2500 tak, to bylo od razu po karnym Rudigera

1

@Faro zagrali tak bo napotkali potężniejszy, tak to widzę

0

@Faro taka gra? w sensie ze byli w stanie strzelić gola najlepszej druzynie na świecie i bronić się tak aby stracić jedną bramkę przy 34 próbach? moim zdaniem pokazali że są mocni, kto inny na świecie mógłby pokonać City

0

który piłkarz realu najbardziej poprawił by gre Barcy gdyby do nas trafił

2

niestety, prawda jest taka ze tylko real mógł ograć City

0

w półfinałach zagrają drużyny z francji, niemiec, hiszpanii i anglii

0

najpierw polowa la rambli planowala w myslach final lm, a teraz ci sami ludzie rezygnują z kibicowania i jak xavi odwracaja sie od druzyny

1

xavi mysli ze to starcraft i sobie wychodzi z meczu jak widzi ze juz nie wygra :D

0

pytanie do was, jak lewy by grał w realu?

0

lewy juz placze, mial chociaz pilke raz w tym meczu?

0

a obejrze sobie dzis NBA, co polecają znawcy?

0

ładny gest kibiców Mallorci

0

@FcPortoFan1999 od kiedy kibicujesz Porto?

0

brahim xDDDDDDD

2

jakie seriale/filmy w formie dokumentu o piłce nożnej polecacie? ja od siebie daje Beckhama na netflixie

1

@AduŚ07 ostrzegali również przed atakami ISIS w rosji

0

@TR3YWAY a co mial sie ruszac jak pilka z prędkością dźwięku leciała xD

1

@Rust_Cohle polecam indywidualne, trener poświęca całą uwagę tobie i od razu poprawia błędy, układa trening pod ciebie, skupia się na dopracowywaniu elementów które sprawiają trudność i tworzy sie pewna przyjacielska więź :D o ile oczywiście jest sensownym trenerem, ja zdecydowanie polecam

3

@jakub1906 mysle ze ludziom umyka jaka Messi ma naprawdę siłę fizyczną, która pozwalała mu tak jak mówisz jechać z piłką w kierunku bramki mimo że był ciągnięty, pchany i kopany

3

@Emhyr benzema byl w primie bez ronaldo w zespole, jaki podnóżek chłopie

0

juve legia juve gol

0

jak wam sie widzi PSG? wczorajszy mecz pozbawił mnie optymizmu...

0

po Miami ATP, jaki jest następny warty uwagi turniej?

0

@clyde mam dokładnie takie same doświadczenia, do tego trzaskanie drzwiami

0

@FcPortoFan1999 życie jest pełne niespodzianek, pamiętam jak jakoś 2012 mówiono ze ronaldo już nigdy zp nie wygra a co było potem to wiemy

0

@norbi77 bardziej prawdopodobna jest niestety złota piłka bo to mimo wszystko talent xd

0

@Coutinho007 akurat to Messi zawsze grozil sedziemu palcem i nigdy nie był karany :D

0

@Rust_Cohle Wyspa tajemnic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?