0

Keirrison na wypożyczenie ??

0

no żeby Avesa dawać na lewą stronę to grube przegięcie. Nieradził sobie, słaby pomysł.

0

kratkę nie dostaje się za zdjęcie koszulki tylko za obnażenie ciała :)

0

i bardzo dobrze, że nie robimy pochopnych transferów, Barcelona tworzy za taką politykę jest kochana, a nie za kupowanie i przepłacanie za gwiazdy, mądrze nie pochopnie !!

0

a Pique???????????????????????????????

0

0

Dobrze, że jest wyrównany skład i można wystawić dwie jedenastki, a nie obciążać cały czas tych samy zwłaszcza pomocników

0

To ja może pociągnę temat i spytam się dlaczego raz zawodnicy występują w koszulkach z logo stacji "3", a są mecze i widać to na zdjęciach w których nie ma tego logo. Co ciekawsze w sklepie Barcelony NIE ma koszulek z logo stacji, sam posiadam oryginalną koszulkę Barcelony, jest na niej logo Ligi natomiast drugi rękaw jest pusty...

0

Na ramieniu jest znaczek "3" nie zawsze ale jest.

http://bi.gazeta.pl/im/3/3580/z3580263Z.jpg

0

["]

0

dla nie oglądających Barcelona:

Presing totalny jak szarańcza

1000 podań

zabójczy messi i alves

podsumwanie: miażdżą jaja!!

0

skoro w drugiej drużynie nie może zagrzać miejsca, a nie wierze że jeśli spisywałby się fantastycznie to by na niego Enrique nie stawiał. Widać talent talentem ale może faktycznie nie jest to jego klub :]

0

@ Jerzu

Nic dodać, nic ująć...

0

no niestety pod hotelem było to samo, zero autografów tylko Alves się zlitował ;]

0

@Grochalinho

jesteś pewny ? bo chciałbym sobie jakiś autografik zebrać :P

0

PYTANIE : Czy ktoś wie o której jutro będą w Balicach ?? O której przylatuje samolot ??

0

Drużyna gospdarzy dostosowuje się do stroju przyjezdnych. Dlatego Barcelona musiała zagrać w wyjazdówkach. Domowe stroje były zbyt podobne i sędzia nie dał by im w nich zagrać...

0

nowe rozwiązania nie beda potrzebne :) strategia taka sama niezależnie od nazwisk... 11 w polu karnym i bronimy Częstochowy

0

apropos Ultrasów. proponuje zaglądnąć tutaj

http://www.boixosnois.com/

0

@ kaztek

Nic dodać , nic ująć...

0

co znaczy "zbicie fazy" ?

0

@ matik_91

Bilety na Wisłę napewno sobie telefonicznie nie zarezerwujesz. Mało tego jeśli nie pojawisz sie pod kasą 5 min po tym jak ukarzą sie w sprzedarzy to szanse marne ;] Pojemność stadionu z powodu remontu spadłą do 12 000, to frekfencja z byle meczu ligowego, a pierwszeństwo w kupnie biletów mają posiadacze karnetów.

0

ale przynajmniej nie wstaję jak niektórzy o 5 w nocy żeby wojsko w Travian'ie wysłać :P Pozdrowienia dla pozytywnie zakręconych

0

@Hala Barca 2

czemu nic nie mówiłeś wcześniej to bym Olegera nie sprzedawał za marne 1mln do Deportivo :P Za to za Alves;a przepłaciłem bo dałem 50 mln ale warto bo nie żadnych słabych stron, no może na bramce bym go nie postawił

0

FM 08 kupiłem właśnie jego, po roku ma statystyki jak żaden inny zawodnik, lepszy jest od Roniego i Messiego. Moim zdaniem to świetny pomysł. Młody, bardzo szybki i świetnie wyszkolony technicznie. Piłkarz z dużymi perspektywami. Ten transfer albo żaden !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?