S0B3CYK
Dołączył/a: grudzień 2010
Cieszyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
imekm
Masz racje, Real grał dużo lepiej niż Barca w tym meczu, ale to dlatego że Barca nie była zgrana tak jak Real. Real grał więcej meczy niż Barca bo Guardiola często wystawiał zawodników z Barcy B. I dlatego Barca nie ma ogrania ze sobą. I to nie zależy od składu tylko od zawodników.
0
Skromny jak zawsze! Za to go Kocham!