SKeita
Dołączył/a: grudzień 2024
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani
Wreszcie zarejestrowany.
Maciej Maciak - najlepsza opcja na prezydenta
0
@michal26
Nawrocki specjalnie jest wystawiony przez PIS, żeby w drugiej turze był Mentzen, który kolejno wygra wybory w dogrywce i potem już autostrada do wypchnięcia nas do wojny, dalsze zubożenie. Bo kasę trzeba pompować w wojnę na Ukrainie i militaryzacji naszego kraju. A gdzie jest dyplomacja?
Dlaczego wciąż mamy taki ciemnogród od czasów Jaruzelskiego?
Lepiej zamiast myśleć na jakiego konowała zagłosować, wziąć zebrac po rodzinie i znajomych podpisy na Macieja Maciaka. To jest jedyna opcja na lepsze jutro. Innej i kolejnej szansy nie będzie.
Ale, każdy ma swój rozum i … szkoda dalej gadać.
0
Można mówić dużo o pracy sędziów i VAR.
Źle się gra, gdy przeciwnik dokonuje sporo fauli, a sędzia tego nie dostrzega. Nie kara przeciwnika kartkami. Pozwala na to, by nas wytracić z równowagi, z naszej strategii narzuconej na dany mecz.
Do tego dochodzą sytuacje sporne lub ewidentne na nasza niekorzyść.
Kiedy walczysz fair 11 na 11 to uważam, że jesteśmy w stanie wygrywać z każdym. Nawet mimo szkła jakie mamy w teamie (Olmo, Araujo, de Jong).
Kiedy walczysz ze słabym poziomem sędziowania nie masz szans na wygrane.
0
@Kuchar
Tak, na żywo wyglądało na spalonego.
Era komputera, w tym sezonie bardzo dużo VAR dokonuje dziwnych decyzji.
Myśle, że interwencje najlepiej zgłosić do Florka Pereza. On ma doświadczenie ????
0
@lithotripter
Wysłannik Putina?
Bo nie chce wydawać i powiększać naszej dziury budżetowej na zbrojenie?
Chce zaprzestać finansowania wojny to tez źle?
Konflikt z USA i NATO? Nie wiem na jakiej podstawie można wysnuć taki wniosek. Być może tak mówią w tv, nie wiem, nie oglądam, bo ja poszukuje czegoś prawdziwego. I zamiast marnować czas na wiadomości w tv to obejrzę raz na kilka dni odcinek Musisz to siedzieć na YT-dostępny tez na KWWRDIP.
USA tez dąży do zaprzestania wojny.
Spójrzmy tez na mądrych liderów na Węgrzech czy Słowacji i podawajmy ta ścieżką.
Jeśli chodzi o poglądy to zapewne jak tylko będzie miał sposobność przekazać je szerszej publiczności, uczyni to.
0
@lithotripter
Tutaj polecam obejrzeć sobie kilka ostatnich odcinków Musisz to wiedzieć na YT.
Cóż, przede wszystkim zaprzestanie pompowania pieniędzy w armie i wojnę. Nikt inny tego nie proponuje. Mamy wiele innych aspektów życia, gdzie wciąż politycy-kłamcy odbierają nam szanse na lepsze życie, byle tylko były pieniądze na zbrojenie.
0
@graco14
Nie da się zmienić wszystkich. Będą wciąż ludzie zakochani w partiach telewizyjnych. W ludziach, którzy obiecują i nie ponoszą konsekwencji za swoje czyny.
Nie ma demokracji w naszym kraju…
Zgadza się, że zwycięstwo Macieja Maciaka w wyborach prezydenckich to byłby cud. Ale Xavi dokonał cudu wygrywając La Liga.
Więcej wiary, jeśli każdy z nas da szanse będzie dobrze XD
0
@Cule2013
Dwa w jednym ????
0
@LambiPL
Tez zauważyłem zależność, po dobrym meczu nic mu nie idzie przez kilka następnych.
Lewy to jest marka i trzeba go czasem posadzić na ławce, żeby był bardziej głodny gry i zaczął ładować wreszcie. Mamy druga cześć sezonu, gonimy w lidze. Ferran powinien dawać coś od siebie w każdym meczu na ostatnie pol godziny. Ale wiemy, ze my tu możemy swoje, a Flick jednak najlepiej wie, co, jak i kiedy. On wygrywał trofea i to on zarządza. On swoimi wyborami dał nam wiarę i przede wszystkim przywrócił chęci z zasiadania przed tv na każdy mecz. Wiele lat smutnej gry za Setiena, Valverde, Xaviego. Trzeba to docenić!
Mamy fajny młody skład, który ma ogromny potencjał. I dwóch mega doświadczonych Polaków w tym teamie.
Jedziemy i cieszymy się przede wszystkim ich grą!
1
@graco14
Warto zebrać te podpisy i zarejestrować obywatela walczącego o nas. Wiem, ze więcej szans nie będzie. Musimy wreszcie obudzić się jako naród.
Najpierw rejestracja kandydata. Potem mądre przesłania. Gdyby każdy niezdecydowany, nieinteresujący się polityka, każdy polski przedsiębiorca prowadzący własna działalność, każdy kto wierzy w prawdziwe zmiany oddał swój głos to może być różnie. Trzeba wierzyć. Visca el Barca!
0
@FcPortoFan1999
Cieszy mnie to!
0
Wybory prezydenckie - wreszcie możemy głosować! Jest kandydat!!!
Proszę jeśli możecie zbierajcie podpisy na Macieja Maciaka. Jest on liderem Ruchu Dobrobytu i Pokoju. To nie jest żadna partia. Każdy z nas może do tego Ruchu przynależeć. Obejrzycie kilka odcinków Musisz to wiedzieć na YT i zrozumiecie jakim mądrym człowiekiem jest ten Pan.
Wystarczy 100tys podpisów, cała FcBarca ma wielokrotnie więcej fanów i użytkowników. Gdyby każdy oddał głos mielibyśmy zmianę. Prawdziwa zmianę. Czy nie dość Wam ciągłych kłótni między tymi samymi partiami telewizyjnymi od lat, które obiecują i nie ponoszą konsekwencji? Czy jak „MY” nawalimy w naszej pracy to tez nie ponosimy konsekwencji jak nasi wieloletni politycy? A jak robią sztuczna zadymę, że kogoś ścigają to nagle wszyscy są poważnie chorzy. Tylko, ze Oni borykają się z innymi „chorobami” od lat i zarządzają naszym życiem!
Dokonajmy wreszcie prawdziwej zmiany. Przecież gorzej być nie może.
Do nas przyszedł Flick i mamy zmianę na lepsze. Dziś zasiadając przed tv z chęcią oglądamy mecze.
Więc dajmy szanse sobie i wybierzmy mądrze.
0
@addept
Nie rozumiem, dlaczego jeszcze tego nikt nie zrobił. Wciąż problemy z rejestracją, a Fati nam blokuje miejsce. I tak Flick na niego nie postawi. Szkoda chłopaka, bo miał potencjał, ale kontuzje zniszczyły mu głowę.
0
@Konradowskyy
Właśnie jest kandydat, tylko trzeba zebrać podpisy. To pan Maciej Maciak. Polecam obejrzeć kilka odcinków Musisz to wiedzieć na stronie KWWRDIP.PL
0
@Kgorecki2500
Świetnie, tylko, że wolontariuszy jest kilka tysięcy i nie wiem jak dokładnie Cię zlokalizować ???? najłatwiej będzie jeśli wydrukujesz listę poparcia https://kwwrdip.pl/wp-content/uploads/2025/01/Wykaz_Podpisow_RDiP_2025.pdf
wpiszesz swoje dane, jeśli jest możliwość to tezninnycj członków rodziny, znajomych i przesłanie na adres wskazany na stronie kwwrdip.pl
0
@Commando
Ja jestem obywatelem, który chce zmian. Jeśli jest taka szansa to w to idę. Jestem zwykłym wolontariuszem, który pragnie zmian na lepsze. Ale jeśli oczekujesz od życia czegoś lepszego to musisz zacząć od siebie. Tyko w ten sposób możesz osiągać wyższe cele☺️
0
@Bobo25
Tak jak pisałem, żeby zacząć rozumieć to trzeba obejrzeć przynajmniej kilka odcinków Musisz to wiedzieć. No, ale jak lepsze są super express, telewizja itd. to znaczy, że zmian nie potrzebujesz????
Chyba logiczne, że jak rozsądny człowiek chce coś zmienić, to każdy jeden szmatławiec będzie pisał byle głupoty byle nie dać szansy przejąć władzy zwykłym obywatelom.
0
Wybory prezydenckie - wreszcie możemy głosować! Jest kandydat!!!
Proszę jeśli możecie zbierajcie podpisy na Macieja Maciaka. Jest on liderem Ruchu Dobrobytu i Pokoju. To nie jest żadna partia. Każdy z nas może do tego Ruchu przynależeć. Obejrzycie kilka odcinków Musisz to wiedzieć na YT i zrozumiecie jakim mądrym człowiekiem jest ten Pan.
Wystarczy 100tys podpisów, cała FcBarca ma wielokrotnie więcej fanów i użytkowników. Gdyby każdy oddał głos mielibyśmy zmianę. Prawdziwa zmianę. Czy nie dość Wam ciągłych kłótni między tymi samymi partiami telewizyjnymi od lat, które obiecują i nie ponoszą konsekwencji? Czy jak „MY” nawalimy w naszej pracy to tez nie ponosimy konsekwencji jak nasi wieloletni politycy? A jak robią sztuczna zadymę, że kogoś ścigają to nagle wszyscy są poważnie chorzy. Tylko, ze Oni borykają się z innymi „chorobami” od lat i zarządzają naszym życiem!
Dokonajmy wreszcie prawdziwej zmiany. Przecież gorzej być nie może.
Do nas przyszedł Flick i mamy zmianę na lepsze. Dziś zasiadając przed tv z chęcią oglądamy mecze.
Więc dajmy szanse sobie i wybierzmy mądrze.
0
Proszę jeśli możecie zbierajcie podpisy na Macieja Maciaka. Jest on liderem Ruchu Dobrobytu i Pokoju. To nie jest żadna partia. Każdy z nas może do tego Ruchu przynależeć. Obejrzycie kilka odcinków Musisz to wiedzieć na YT i zrozumiecie jakim mądrym człowiekiem jest ten Pan.
Wystarczy 100tys podpisów, cała FcBarca ma wielokrotnie więcej fanów i użytkowników. Gdyby każdy oddał głos mielibyśmy zmianę. Prawdziwa zmianę. Czy nie dość Wam ciągłych kłótni między tymi samymi partiami telewizyjnymi od lat, które obiecują i nie ponoszą konsekwencji? Czy jak „MY” nawalimy w naszej pracy to tez nie ponosimy konsekwencji jak nasi wieloletni politycy? A jak robią sztuczna zadymę, że kogoś ścigają to nagle wszyscy są poważnie chorzy. Tylko, ze Oni borykają się z innymi „chorobami” od lat i zarządzają naszym życiem!
Dokonajmy wreszcie prawdziwej zmiany. Przecież gorzej być nie może.
Do nas przyszedł Flick i mamy zmianę na lepsze. Dziś zasiadając przed tv z chęcią oglądamy mecze.
Więc dajmy szanse sobie i wybierzmy mądrze.