O sobie

  • Zainteresowania podróże
  • Ulubiony zawodnik Villa, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barca, Juve
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 5027
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Mam pytanie, czy ktoś wie czy w czeskiej tv można oglądać mecze la liga? Muszę być w Czechach 21 listopada, a akurat wtedy jest el classico....Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi

0

Brawo David, pierwsza dobra informacja odnośnie Villi od kilkunastu dni. Trzymam kciuki za dużą poprawę i dorzucenie do tej statystyki wielu goli w tym roku.

0

Świetny piłkarz, mądry człowiek, mam nadzieję, że nie potwierdzą się plotki o jego odejściu i jego najważniejsza bramka dla Barcy dopiero przed nim....

0

dawid004
o tak, bardzo słuszna uwaga :)

0

Brawo David, świetny sobie zrobiłeś prezent urodzinowy (3 grudnia) :)

Zobacz wszystkie

0

To była przyjemność oglądać Cię dzisiaj, dziękuję David

0

Brawo David, pierwsza dobra informacja odnośnie Villi od kilkunastu dni. Trzymam kciuki za dużą poprawę i dorzucenie do tej statystyki wielu goli w tym roku.

0

Vamos David! Trzymam kciuki.....

0

VeB!! Nigdy nie tracic nadziei!!

0

Napisz komentarz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?