Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajne piłki daje ten nowy obrońca prześcieradeł
1
Pedri ślicznie, Lewy by się potknął 5 razy w tej sytuacji
0
Wiadomo, że jak dałem +0.5 bramki Niemców w pierwszej połowie to będzie 0:0
0
Kane „nie miał łatwiej pozycji”, no nie wogole xd
0
Orientuje się ktoś ile waży kieta niemieckiego rapera Gzuza?
4
Pedri jest niesamowity
0
@Messibestplayerintheworld a no FS zaliczyło mu asystę drugiego stopnia
0
Messi dzisiaj w nocy 2 bramki 3 asysty, goat bawi się piłeczka w Ameryce
2
@Kwiatek67 Nie Inter był jakiś super tylko znowu pan z numerem 4 zawala krycie w polu karnym i przegrywa walkę o pozycję z obrońcą
0
Ta liga mistrzów jest dla nas przeklęta, 3 bramkowe prowadzenie z Liverpoolem, a potem formalność z Totkami w finale, brain dead Araujo w meczu z PSG, teraz odpadnięcie z najgorszym finalistą ostatnich lat, to, że z nimi odpadliśmy to jakieś nieporozumienie roku
2
Żenujący ten Inter xd, a nas jakimś cudem wyeliminował
2
Lazio co się z pucharów wyrzuca to ich
3
Yamal mógł wystawić Lewemu na hat tricka to wali w bramkarza
3
Niezle plotki o Nico w Realu, teraz grają na 3 LS, a z nim będą grać na 4 LS?
8
Zaraz lewy się uruchamia i wali 5 bramek w 9 min
0
Dawaj Robert jeszcze 5 bramek
2
Espanyol prowadzi, nasze przegrały finał lm, lipa
0
Go go Las Palmas, wyślijcie te zwierzęta do drugiej ligi
0
Robert jutro musi strzelić 7 goli żeby żółwia przegonić, a tak na serio to liczę, że szwagry ściągną w lato LS albo jakąś potężną N
0
Czemu ten lysy legionista sędziuje mecz Lecha
11
@Irmscher10 przecież Trzaskowski też ciągle czyta xd
5
22 letni Nico za 55 baniek vs 28 letni Diaz za 80 baniek, logika, taktyka i tak póki zegar tyka
1
Może by tak kupić Usmane Dembele na LS
0
@Bykunn to się zgłoś na Ukrainę, bo tęczowy chce wysłać nasze wojska ze swoim rudym szefem, a mi jako żołnierzowi się tam nie pali ;)
10
@AlwaysBlaugrana ludzie tak się bali władzy pisu, że dopuścili jeszcze gorszą PO z rudym na czele do władzy XD
3
@MarFan na Karola
9
@Bykunn będzie się chciało byczku i twój tęczowy Rafałek popłynie
36
@Jakchcesz no niezły tok myślenia
0
@kiper09 XD .
0
NIE TRZASKaliscie drzwiami dzisiaj ?