mecz jest na SLO-TV2 u mnie na 335 kanale, ronaldinho dobrze gra i denerwuje mnie gago jego wzrok do ronaldinho taki sam gdy pilkarze Barcy klaskali realowi gdy wychodzil na stadion gdy zdobyl mistrzostwo ;/ chamski
Kocham Barce a Eto'o jest wspaniały, fajnie to wygladalo gdy Iniesta nie trafil w wysmienitej sytuacji i lezal na murawie "zdolowany" a Eto'o go podniosł :) jakby wiedzial co sie stanie a najlepsze bylo to jak Eto'o strzelil bramke a kibice zwariowali z zachwytu, mega euforia az mi sie smutno z radosci zrobilo :P
mecz jest na SLO-TV2 u mnie na 335 kanale, ronaldinho dobrze gra i denerwuje mnie gago jego wzrok do ronaldinho taki sam gdy pilkarze Barcy klaskali realowi gdy wychodzil na stadion gdy zdobyl mistrzostwo ;/ chamski
Kocham Barce a Eto'o jest wspaniały, fajnie to wygladalo gdy Iniesta nie trafil w wysmienitej sytuacji i lezal na murawie "zdolowany" a Eto'o go podniosł :) jakby wiedzial co sie stanie a najlepsze bylo to jak Eto'o strzelil bramke a kibice zwariowali z zachwytu, mega euforia az mi sie smutno z radosci zrobilo :P
Komentarze
0
mecz jest na SLO-TV2 u mnie na 335 kanale, ronaldinho dobrze gra i denerwuje mnie gago jego wzrok do ronaldinho taki sam gdy pilkarze Barcy klaskali realowi gdy wychodzil na stadion gdy zdobyl mistrzostwo ;/ chamski
0
Kocham Barce a Eto'o jest wspaniały, fajnie to wygladalo gdy Iniesta nie trafil w wysmienitej sytuacji i lezal na murawie "zdolowany" a Eto'o go podniosł :) jakby wiedzial co sie stanie a najlepsze bylo to jak Eto'o strzelil bramke a kibice zwariowali z zachwytu, mega euforia az mi sie smutno z radosci zrobilo :P
0
mecz jest na SLO-TV2 u mnie na 335 kanale, ronaldinho dobrze gra i denerwuje mnie gago jego wzrok do ronaldinho taki sam gdy pilkarze Barcy klaskali realowi gdy wychodzil na stadion gdy zdobyl mistrzostwo ;/ chamski
0
Kocham Barce a Eto'o jest wspaniały, fajnie to wygladalo gdy Iniesta nie trafil w wysmienitej sytuacji i lezal na murawie "zdolowany" a Eto'o go podniosł :) jakby wiedzial co sie stanie a najlepsze bylo to jak Eto'o strzelil bramke a kibice zwariowali z zachwytu, mega euforia az mi sie smutno z radosci zrobilo :P