Sangria
Dołączył/a: maj 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rany kończ waść ten mecz !
0
a kogoś tu niżej szlag trafiał jak zobaczył "adriano w wyjściowej 11"..
Bravo ;) piękna rehabilitacja za ostatnie czerwo
0
Hah ale kometatorzy lajtowi, fajnie dogadują. Niesamowite, jak narazie pogrom Chelsea w wielkim stylu i bardzo dobrze aż popatrzę kiedy gramy z nimi w lidze...
0
Hah cały świat jara się Falcao ( bo świetny jest) i nagle wielka pobudka : kupić go !Szkoda że teraz to wydatek 50 mln.Trzeba było wcześniej zauważyć w nim talent. Chelsea 0:2 Atletico, 33'
0
Pique głupio zrobił, dziennikarz głosował na kogo chciał.Wybrał Ronaldo- i nieważne czy dlatego bo jest za Realem czy dlatego że mu się ręka trzęsła.Ale to jest cały Pique , najpierw napisze , później pomyśli. z resztą może wywołał awanturkę bo miał mało "wejść" czy odwiedzin .. nie wiem nie mam tego.
0
Wczoraj brakowało doświadczonego zawodnika np. Alvesa , Villi , Puyola tych którzy brali udział w zrównaniu Realu z ziemią i którzy wiedzą jak to robić. Obrony przez 1 poł. to w ogóle nie było. Masche jest defensywnym pomocnikiem i tu mi on bardziej pasuje zrobienie z niego obrońcy na Real jeszcze koło Pique to nie był dobry pomysł, poza tym nie miał wczoraj swojego dnia. A co do Pique to on zawsze lubił się spóźnić, zapomnieć, wbiec do bramki i patrzeć zamiast lecieć na Ronaldo.. no on już najlepiej wie co wczoraj zrobił. Kartki chyba wszystkie były oczywiste, Messi sobie dyskutował jak nie on, a też ostro potraktował Pepe:) On jak dla mnie jest usprawiedliwiony.Dzięki niemu Real nie skosił nas do zera, nie błyszczał ale co trzeba to robił. Występu Songa jeszcze nie potrafię skomentować zauważyłam tylko że szybkość nie jest jego mocną stroną. Valdes wczoraj zrobił wszystko świetnie więc o wpadce nie mam zamiaru pamiętać.. gdyby nie on to by była manita.. chyba był najlepszy na boisku. Podobało mi się, to że grali w osłabieniu lepiej niż w 11. Praktycznie nie było widać, że jednego brakuje :) Stracić trofeum na rzecz największego rywala jest rzeczą okropną ale cały sezon jeszcze przed nami...trzeba się teraz zmierzyć z reszta świata..czuje że ciężki dzień przede mną.
0
Czytam , czytam i az na głos wyrwało mi się "niesamowite"Jak ja się ciesze , że mogę cieszyć się jego grą, na bieżąco go obserwować i z nadzieją patrzeć w przyszłość ile rekordów jeszcze pobije. Pomyślcie np. nasze dzieci będą musiały zadowalać się tylko naszymi opowiadaniami .. ciekawe czy będę umiała wyrazić słowami co ten człowiek wyprawia, a nigdy nie miałam z czymś takim do czynienia bo teraz KAŻDY wie, kto to jest Messi.
0
czerwo dla Koncentratu...
0
Co to jest za człowiek, szczękę mu pogruchotali a grał jakby nigdy nic.To jest PRAWDZIWY facet. Trwalszy niż ze spiżu..
0
hah 2:1 Getafe ciśnie.
0
taaaaaaaaaaakk
0
no, dziekuję !
0
Zaskakująca zmiana za Iniestę .. ktoś wcześniej tu taka napisał i został zminusowany. Ale szczęscie że nie wpadło. Oj Tito pokazuje charakter. Musza coś strzelić, Barca !
0
Os sie dobrze broni ale rozpracują to w 2-giej połowie.. wow duzo strzałów z dystansu już widac prace Tito.
0
http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/bloxlite/f640x640/19/95/8721394f00.jpg
Człowiek-zagadka , szczęściarz który załapał się na celebrowanie bramki z Messim.Ot, to musi być przeżycie.
0
Nie. Mam wrażenie że jestem jedyną osobą której ten transfer nie cieszy. Dla mnie to jest bezsens tak wiele rzeczy mi w nim przeszkadza, przede wszystkim on nie pasuje mi do Barcy. życzę mu jak najlepiej bo już u nas jest i chodzi przede wszystkim o dobro klubu ale ja się nim jarać nie będę ani trochę . Oby nie był to kolejny Ibra. Pożyjemy, zobaczymy.
0
Nie oglądałam meczu , tylko jakieś lipne nagranie i z niego wynikało , że wejście Villi nie wywołało ŻAdnej reakcji na trybunach. To już nie mógł poczekać z wejściem na nast mecz, z R.S na Camp Nou? w Hiszpanii godnie powitano by mistrza.
0
Nie wiem czy było już o tym , ale czy to prawda ze jak Messi nie zagra to Hamburg się ubezpieczył na 1,2 mln ojro..?bo goler.pl to chyba niepewne źródło...
0
Szpaku powinien oglądać fiestę i uczyć się poprawnie wymawiać ich nazwiska.
0
To był niesamowity mecz. Casillas co on wyprawiał to głowa mała. W ogole Hiszpania zaprezentowała się z najlepszej strony, i bardzo sie z tego ciesze bo pojawiały sie głosy ze nie zasłuzyli na finał a co dopiero na Mistrza. Z wczorajszą Hiszpanią nie miałaby szans zadna druzyna na swiecie i z tymi słowami komentatora sie zgadzam. Ja sie przyznaje bez bicia , że nie wierzyłam w to , nie wierzyłam ze bez Villi i Puyola się uda. Och jakze sie myliłam , ale wcale mnie to nie martwi. PS. Bardzo mnie cieszy postawa Alby. świetnie , że Barca ma kogos takiego, intuicyjnie byłam za tym transferem.
0
Strasznie mi sie podoba ten wywiad z nim. Spisał się chyba najlepiej .
0
Narazie powstały "wywiady" z takimi zawodnikami jak (oprócz powyzszych)
Casillas, , Martinez, Juanfran, Fabregas, Torres, Silva, Llorente, Albiol, Navas, Reina, Negredo, Mata, Cazorla. Ja najbardziej czekam na Iniestę.
1
cd :
20. Ile miesięcznie płacisz za benzynę? Nie wiem, ale jest bardzo droga.
21. Kiedy zaczynają się Sanfermines? Mój ojciec i mój dziadek mają na imię Fermín. Dla mnie, zaczynają się już czwartego.
22. Gdzie lubisz jeździć na wakacje? Zależy od tego, z kim jadę. Wolę jeździć z moją żoną i córką.
23. Kibicem której drużyny jest pisarz Martínez de Pisón? Nie wiem.
24. Kiedy ostatni raz leciałeś prywatnym samolotem? Nigdy nie leciałem prywatnym samolotem.
25. Kim był Belauste? Pierwszym kapitanem reprezentacji.
26. Skąd wzięła się blizna na głowie Negredo? Wyobrażam sobie, że z grania w piłkę.
27. Czym jest flanker? Nie wiem.
28. Co oznacza “zrobić Karankę”? Że bardzo trudno być asystentem trenera.
29. Ile ważył Iker Casillas w momencie narodzin? Nie mam pojęcia.
30. Jak ma na imię dziewczyna Mazinger’a Z? Nie wiem!
31. Ilu fanów Liverpoolu zginęło w tragedii na Hillsborough w 1989? Zbyt wielu.
32. Jaki jest sekret La Roja? Sportowa atmosfera, pokora.
33. Gdzie chodzisz na piwo? Nie jestem z tych chodzących do barów.
34. Jaki zawód wykonywał Fred Flinstone? Nie mam pojęcia.
35. Dlaczego piłkarze plują tak bardzo w trakcie meczów? Idź się dowiedzieć!
36. Kto zabił żołnierza Pileckiego? Skąd miałbym wiedzieć?
37. Jaki jest twój ulubiony smak landrynek? Nie lubię słodyczy.
38. Jak ma na imię syn Son Goku? Kto?
39. Do czego używa się twittera? Do komunikowania się, jak sądzę.
1
Vincente Del Bosque (jako pierwszy)
1. Co cię złości? Brak lojalności, ale wiem, jakie jest życie.
2. Ile obecnie kosztują kurczaki? Minęło sporo czasu, odkąd ostatnio robiłem zakupy. Podobało mi się.
3. Masz ładny charakter pisma? Zawsze starałem się mieć.
4. Lubisz croquetas? Bardzo, zwłaszcza te mojej matki i żony. Poza domem zazwyczaj ich nie jadam.
5. Masz premię za ryzyko? W tym życiu zawsze jest jakieś ryzyko.
6. Dlaczego zamykamy oczy podczas kichania? To odruch bezwarunkowy.
7. Ile goli Villa strzelił dla Hiszpanii? 40-parę.
8. Gdzie znajduje się dzielnica Antiguo (dosłownie "stara dzielnica")? W San Sebastián.
9. Próbowałeś wina Iniesty? Tak, jest naprawdę dobre. Nie znam się na winach, ale lubię dobre, a to było dobre.
10. Na jakiej pozycji grał ojciec Maty? Jako skrzydłowy, dla Unión i Burgos, tak myślę.
11. Do czego służy wał korbowy? Do pracy silnika.
12. Dlaczego rząd ratuje banki, zapominając o ludziach? Ponieważ ludzie, którzy zarządzali bankami i oszczędnościami sobie nie poradzili.
13. Ile meczów rozegrał Toni Grande z reprezentacją? Wydaje mi się, że grał na Olimpiadzie w Meksyku w 1968 i w drużynie amatorskiej.
14. Jak często Del Bosque przycina swoje wąsy? Podstrzygam je raz na jakiś czas.
15. Kto dał Belén Esteban taki nos? Jakiś chirurg.
16. Dla jakiej drużyny grał Lato? Dla Stali Mielec. Graliśmy w Polsce i ściemniło się w trakcie drugiej połowy. Grali Lato, Szarmach…
17. Gdzie jest Auschwitz? W Polsce.
18. Co Polska i Katalonia mają ze sobą wspólnego? To odniesienie przez niektórych ludzi do Polski było nieporozumieniem.
19. Kim jest Lech Wałęsa? Związkowcem w Gdańsku, bardzo katolickim mieście.
0
Jak ja się ciesze, ze Włosi to wygrali .. nie zapomne im tego do konca życia.Pozbawili Niemców szans na mistrza az mi sie micha cieszy na samą myśl.
0
O kolejny powód żeby go lubic -tez nie mam "fejsbuczka". Wyglada na takiego spokojnego.
0
Zajebiście po prostu niech ten sezon sie juz zacznie. Chce to zobaczyć. Dani Alves LEFT.
0
NIe mogę normalnie wyjść z podziwu. Hiszpania ledwo ledwo wygrała z Portugalią po bardzo słabym meczu (moim zdaniem dobra była tylko 2 czesc dogrywki) a tu widze pianie z zachwytu naokoło jak to oni dziś nie wymiatali. A jak ktos napomknie ze Niemcy sa lepsi (bo są) to nagonka "na niego !"
Ja tez zyczę Hiszpanii korony bo ogólnie graja football przepiękny ale dziś nic z pięknej gry nie było widać.
0
Fuksem weszli do tego finału.Portugalii tez sie należało. Dobrze i niedobrze. Jak Hiszpania z taka grą wyjdzie na Szwabów to będzie taki pogrom .. i jeszcze do tego będą się chełpić że spektakularnie pokonali mistrzów świata w bezpośrednim starciu. juz to słyszę. Ale jest druga opcja , że del Bosque przestanie sobie jaja robić i wystawi normalny skład z normalnym ustawieniem. I wtedy bedzie korona. Ale wątpię , co już mówię chyba setny raz.
0
Nie przesadzajcie z tymi komentatorami. Ja też słucham i jakoś nie jest tak źle. Hiszpania nic nie gra więc co, mają wychwalać ich styl? Akurat tak sie dzieję że największa gwiazda -Cristiano nie świeci a Hiszpanie i tak nie umieją sobie poradzić z tym zespołem. Ja uważam za dar od losu to że on nie wykorzystał tych 3 wolnych co zazwyczaj robi świetnie.