SantiSant
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W końcu charakter!!!!
1
@pele1282 to jeszcze nie Antek z atleti ale stara się :)
0
@messi564 były też wyrównane mecze które przegraliśmy np. z realem i Atletico :(
0
@amanter stary człowiek się kurczy ;)
8
@Quavosk że to niby u niego kuleje?
Mylisz się chłopie.. zacznij oglądać mecze
0
@DarekFCBnaZawsze https://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek-scyzoryk-2016-748302
1
O cholera w niedzielę gramy z baskami..
Szkoda, że akurat w tym momencie sezonu kiedy są w szczycie formy :/
0
Lol bronił wszystko a puścił taką szmatę xd
0
@LuisSalvano dzięki wielkie ale już kupiłem od kolegi :)
0
@SantiSant a na olx 5 minut po dodaniu ogłoszenia zarezerwowane ;p
0
@LuisSalvano w jakim hipermarkecie,bo nie mogę nigdzie znaleźć?
0
Cześć wszystkim
Ma ktoś może sanki na sprzedaż?(Warszawa)
0
@MesQueUnClub_87
Właśnie tarczyński mi się trochę przejadł :(
Inne propozycje?
0
Hej
Polećcie jakieś dobre kabanosy, grubości mniej więcej małego palca mężczyzny :p
???
0
@Baaarca95 nie dostaniesz bo to są chyba zaległe mecze :p
2
Nie wierzę że to pisze ale świetna decyzja sędziów :)
0
@grejtxkrzychu czy oni jeszcze żyją? :|
1
EHHh nie ma to jak wrócić po banie :)
Czuję się jak po wyjściu z karceru xd
Szanowna redakcjo przepraszam i obiecuję poprawę.Nie będę już tak brzydko mówił na wspaniały klub z Madrytu :)
0
18 minuta a już mam dosyć busiego :(
0
@Kubox z hip-hop.pl na luźnych gadkach piszą
0
Ktoś wie czemu bramkarz brighton rayan,nie gra?
3
Może sobie przypomni,jak się strzela wolne xd
0
@Yosemite przedziwny piłkarz niby ch..... A jednak dobry xd
11
@MesQueUnClub96
Kto by to nie był,dobrze że walczy :)
0
@MesQueUnClub_87
Najlepszy zjada konkurencję.
0
@BarcaInfo Prosta Interwencja, miał obowiązek to wyjąć.
0
@lukasik17 A gdzie go można obejrzeć?
1
@Bocheno1 Świetna informacja,szansa dla ambitniejszych graczy.Mimo wszyskto zdrowia..
0
@pax Busquets jest tak słaby fizycznie i tak wolny, że nie nadaję się do gry na najwyższym poziomie.Na pewno nie w tych czasach
0
@Dembouz1899 Edward Cullen vs. Jacob Black xd