0

@Dzemix111
Prowo? Xd

0

@NeroTFP
Ignoranci

0

Czy ktoś w pewnym momencie ubiegłego sezonu miał taki moment, 'dobra, ten EV to jednak umie coś kierować tą drużyną', a później: nieee, jednak nie... ?

4

@Piorun
Nie odpowiadaj, kolega chce Cię wygryźć

9

Komentarz usunięty

0

@4drian0
Chyba nie mógłbym wpisać tego, o czym myślisz ^^

0

Ciepły wieczór czy orzeźwiający poranek?
Która pora jest Ci bliższa i dlaczego?
Wpadła mi w ręce ankieta z Tauronu i potrzebuję inspiracji :D

1

Jakie upały?
U mnie w biurze aż gęsia skórka łapie z tego chłodu

2

Beka z Suareza xdd
Dopiero po pracy czas obejrzeć:


2

@szkutnik91
Ciekawe czy będzie szopka podobna do La Decision Griza

0

Kędy jake fichado?

0

@Dejwol
New Jersey jest Stanach Zjednoczonych

0

@KrystianR
Rasiak?

0

Panowie, tak na dobranoc ktoś szybki meczyk w cska?
supreme + (ja global)?
wiek 20+

0

Przecież według niektórych "setka" to musi byc gol.

Jak piłkarz ma w sezonie 20 "setek" to 20 goli musi być.

Niech taki jeden z drugim wyjdzie na boisko i zagra na kolegów rówieśników (najbliższe gimnazjum czy tam podstawówka teraz) to zobaczą czy setka to pewniak gol.

Pozdro dla kumatych, którzy nie wieszają psów na Dembele, chłopak wiele dał punktów, ktoś wie dokłądnie ile? I potem popatrzcie na tabele, czy Barca nadal miałaby taką komfortową sytuację z Mistrzem już teraz przed meczem z LFC jakby nie Dembele?

0

u nich na notatniku v2 nie ma takich strażników pokory jak u nas

0

Mądre wnioski wyciągnie każdy, nawet ogłupiony TVNem, Polsatem i innymi proCR7 mediami, obiektywny kibic piłki nożnej

4

Uwielbiam te rzucane hasło, same pokorniaki go używają

0

Tottenham w końcówce jak Japonia z Polską xd

1

Śmiesznie ten Sterling chodzi i biega. Śmieszną ma postawę xd

0

Dzięki!

3

Co prawda tydzień temu wrzucili ale jakże zastosowali:
[Zobacz link:

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:
]
And we don't even care about what they say

1

Ktoś wyjaśni mi czemu Camp Nou tak gwizda na hymn UCL?

0

Tak.

0

Umożliwienie nic winnym 15 latkom napisanie egzaminu to rzeczywiście gra polityczna

0

Zidane z Realu niedługo francuską kolonię.
Rabiot, coś było o Pogbie, Mbappe xd

1

Podciągnij portki mordeczko :D

1

Czy jedyna taktyka jaką znają/zna Brzęczek to wrzuta na pałę ze skrzydła?

1

Ale wpływ też ma na to słaba liga krajowa, brak jakiegokolwiek nacisku na polską młodzieź, by dawać im perspektywy gry za godne pieniądze

7

Czy na 38 milionowy naród to są najlepsze chłopaki ze wszystkich, że to oni tam teraz kopią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?