2

@norbi77 Hołownia był tą gaśnicą

0

@michal26 zobaczymy. Nie wierzę w to po prostu patrząc na zaplecze tej partii

0

@Barcasub chyba tak

0

@Destroyer_of_Worlds czemu korzystne?

0

@Cochise mulciaki najgorszy sort

0

@mekston czyli jednak ty nie zrozumiałeś. Ale może późno już więc dobranoc ;)

2

@macio_944 jednocześnie dobrze, że to wychodzi i niech konfederacja się pogrąży przez to

0

@MOLESTA myślisz, że komu by walnął? :)

0

@MOLESTA Braun w sejmie lepszy
Obrady sejmu, YT

0

@Pawel13sz wybieram czy

0

@mekston czyli dostałeś już bana na innym koncie nie dawno? Ciekawe wyznanie

1

@Lionel_Messi10 Xavi to z Kopenhaga może mieć problem..

2

@Lionel_Messi10 i Lautaro wyjaśni Lewego

0

@michal26 celowo taki przykład. Bo dokładnie do awansu do 1/8 bardzo bardzo daleko było xd

1

@michal26 a gdyby mistrzostwo zdobyła Warta w poprzednim sezonie to mogłaby być Warta

0

@Encore happy happy

1

@Hellrider a Bosak i Mentzen godzą się z kimś takim razem startować

0

@mekston całkiem długo w twoim przypadku racja

0

@ToWinaSedziego co zawodzi u tego doświadczonego trenera, że dochodzi do kompromitacji jak z eintrechtem czy w pucharze Niemiec?

7

@Kgorecki2500 on będzie odpalał

0

@Kgorecki2500 dokładnie tak

0

@BCF9981 na szczęście najlepsza z opcji wygrała

1

@Kgorecki2500 na szczęście. Niech cała konfederacja odpowiada za idiotę którego biorą do partii. Może weźmie ich na refleksje

0

@PatrychoO oczywiście, że tak

1

@AllBundy a to dopiero początek jego zalet

1

@JimMorrisonFCB mimo wszystko piękny moment

2

@Kgorecki2500 brawo dla sejmu!

0

@MesQueUnClub96 czemu? Uznali, że on i jego partia się kompromitują więc zmienili zdanie

2

@ParlesCuyol5 szczególnie w ostatnim meczu z Eintrechtem

0

@Natenczas Chanuka TOP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?