O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 300
  • Polecenia 11

Komentarze

11

Jakoś dziwnie się to czyta. Mimo że mineło juz parę lat to jednak nadal Guardiola tak jakby nigdy nie przestał trenować Barcy

0

Dwa karne niesłuszne. Najpierw faul na CR7 przed linią a później aktorstwo Neymara. Sędzia niestety nie popisał się w tym spotkaniu. Najsprawiedliwszym wynikiem był by remis.

0

Beznadziejna transmisja. Koleś weź wciśnij to OK!!!!

0

Naucz się pisać po polsku. Ne każdy siedział.

0

O czym Ty mówisz chłopie?? A co mieli klęknąć i zrobić dobrze Barcy bo nadludzie przyjechali?? Grali sportowcy ze sportowcami a że jedni zagrali na maksa bo to dla nich przywilej i mecz wyjątkowy a dla drugich to był przykry obowiązek za pieniądze to i dla tego poziom był jaki był. A co do kibiców to przypomnij sobie co Chorwaci zrobili w zeszłym roku dla CR7 gdy Real tam grał sparing.

Zobacz wszystkie

11

Jakoś dziwnie się to czyta. Mimo że mineło juz parę lat to jednak nadal Guardiola tak jakby nigdy nie przestał trenować Barcy

0

E tam straci. Minie pare miesięcy i ludzie się przyzwyczają. I tak mało kto już jarzy dlaczego nie ma sponsorów na koszulce. Sam zawsze musiałem to tłumaczyć znajomym co wszyscy co do jednego uznawali za głupie. Klub piłkarski to nie opera narodowa czy muzeum pamięci. Ma zarabiać żeby móc wydawać.

0

Głupie zachowanie. Mógł to zrobić po meczu na osobności. Puszczają mu nerwy widzę w sytuacjach w których nie powinny.

0

Rotacja była kiedy wygrywaliśm do przerwy 3 bramkami lub więcej. Pep przeważnie gra tym samym składem a zmienia w 85 minucie. to musiało sie kiedyś odbić.

0

Może Pep bierze przykład z naszego premiera i podejmuje decyzje według wyników sondaży :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?