28 kwietnia 2012, 09:46
0
Uważam że Pep zachował się jak tchórz. Gdy drużyna doznała kryzysu on po prostu odchodzi. Nie tego się spodziewałem po nim.
24 kwietnia 2012, 17:22
a Tello?
17 kwietnia 2012, 16:00
Uważam że Bale nie pasowałby do drużyny która zazwyczaj gra z klepki a on lubi dryblować i się ścigać. Takie samo zdanie mam na temat Cuenci.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Uważam że Pep zachował się jak tchórz. Gdy drużyna doznała kryzysu on po prostu odchodzi. Nie tego się spodziewałem po nim.
0
a Tello?
0
Uważam że Bale nie pasowałby do drużyny która zazwyczaj gra z klepki a on lubi dryblować i się ścigać. Takie samo zdanie mam na temat Cuenci.
0
Uważam że Pep zachował się jak tchórz. Gdy drużyna doznała kryzysu on po prostu odchodzi. Nie tego się spodziewałem po nim.
0
Uważam że Bale nie pasowałby do drużyny która zazwyczaj gra z klepki a on lubi dryblować i się ścigać. Takie samo zdanie mam na temat Cuenci.
0
a Tello?