Po pierwsze nie jestem żadnym "halowcem" jak to określiłeś (ani nazywając rzecz po imieniu kibicem Realu) i dziwię Ci się że będąc moim rówieśnikiem używasz slangu gimnazjalistów.
Po drugie odnosząc się już do sprawy dopingu na CN i SB to stwierdzam po prostu całkiem obiektywnie że doping nie jest taki sam. Młyn na SB jest zdecydowanie lepiej zorganizowany i liczniejszy niż młyn Almogavers i jest o wiele lepiej słyszalny przez cały mecz niż ten na Gol Sud na CN. Jeśli twierdzisz inaczej to wydaje mi się że albo za wszelką cenę chcesz bronić tego co barcelońskie, albo nie oglądasz meczów Realu i nie masz porównania. Peace.
Na CN z pewnością, bo doping Almogavers jeśli już jest, to jest mocno niemrawy, a ilość przyśpiewek ich repertuaru można policzyć na palcach 1 ręki. Ale na SB ? Nie zgodzę się. Ultras Sur prowadzą tam regularny i słyszalny doping mimo że stanowią może kilka % pojemności stadionu.
Komentarze
0
Po pierwsze nie jestem żadnym "halowcem" jak to określiłeś (ani nazywając rzecz po imieniu kibicem Realu) i dziwię Ci się że będąc moim rówieśnikiem używasz slangu gimnazjalistów.
Po drugie odnosząc się już do sprawy dopingu na CN i SB to stwierdzam po prostu całkiem obiektywnie że doping nie jest taki sam. Młyn na SB jest zdecydowanie lepiej zorganizowany i liczniejszy niż młyn Almogavers i jest o wiele lepiej słyszalny przez cały mecz niż ten na Gol Sud na CN. Jeśli twierdzisz inaczej to wydaje mi się że albo za wszelką cenę chcesz bronić tego co barcelońskie, albo nie oglądasz meczów Realu i nie masz porównania. Peace.
0
Na CN z pewnością, bo doping Almogavers jeśli już jest, to jest mocno niemrawy, a ilość przyśpiewek ich repertuaru można policzyć na palcach 1 ręki. Ale na SB ? Nie zgodzę się. Ultras Sur prowadzą tam regularny i słyszalny doping mimo że stanowią może kilka % pojemności stadionu.
0
Taka jest cena za popularność, nie$tety.
0
@ ef
jeśli masz odpowiednio szybkie łącze, to kupuj śmiało transmisję w onecie. jakość fantastyczna i 0 lagów.
0
"Zawodnicy Saragossy przed meczem mówili, iż chcą powtórzyć wynik z rywalizacji z Realem Madryt, który na La Romareda został pokonany,"
Był remis 1-1.
0
Ale głupoty ;]
0
"Spotkanie odbędzie się w Leon 28 października (czwartek) o godzinie 22."
28 październik to środa :)
0
"Mallorca przegrała w poprzedniej kolejce z Realem Saragossa"
przegrała, ale z Xerez :)
0
"Piłkarze Barcelony mają jedynie dwa dni na przygotowanie się do ważnego niedzielnego spotkania z Atlético Madryt."
sobotniego :)
0
@ ef
jeśli masz odpowiednio szybkie łącze, to kupuj śmiało transmisję w onecie. jakość fantastyczna i 0 lagów.