0

@MsBarca bo 2 sezon to był taki seson 1,5 równie dobrze to co tam było mogli skondensowac w 2-3 odcinki i połączyć z 3 i wyszedłby pełnoprawny 2 sezon na poziomie pierwszego

0

Chyba spalony był

0

@leonek160 to nie zawodnik na wyjściowy skład topowych drużyn , co najwyżej zmiennik i joker ale i z tym mogą być problemy. I nawet te kilka meczów co mu sie udało tego nie zmieni

1

@turhiay to raczej diaspora Irańska wygwizduje swój hymn , sprawy polityczne , rządy ajatollahów i całokształt funkcjonowania Islamskiej Republiki Iranu, tutaj nikt ich nie skarze na śmierć za to w przeciwieństwie do władzy w ojczyźnie xd

1

@BorzyKrzys fajną linie obrony KO zrobiło , odwraca kota ogonem i atakuje dziennikarzy co to ujawnili i gościa co zasygnalizował , może nie jest jakiś krystaliczny ale nie zmienia to faktu że to co zasygnalizował miało miejsce xD a jest na siłe umniejszanie tego , no dramat

0

@PioteK a to będzie problem dla Hiszpanii , bo euro wygrali mocnymi oboma skrzydłami , a sam Yamal tego nie pociągnie na dłuższą metę

0

A mógł się dezintegrować i nico by bramkę strzelił bo nie był na spalonym

0

@PioteK Nico po kontuzji to cień zawodnika, szczerze to wątpię żeby złapał formę na tym mundialu

0

Ludzie tak pisali, że Hiszpania ma mocny wyrównany skład , a prawda jest taka że o ile wyjściowy skład jest mocny to zmiennicy bez formy albo po kontuzjach i są po prostu słabi

4

Ferran to ma problem z celnym podaniem w tym meczu , mocarna zmiana xD

0

ale ten Yeremy to jest placek , co on robi w ogóle w kadrze jak ma 4g/a w lidze w tym sezonie , jeszcze jak grał w villareal coś pokazywał a teraz w Anglii chłop średniak

0

To nieźle idą 4 na 3 a pedri kółeczka w środku i jeszcze stracił xD

5

Pedri dzis jak nie Pedri, dość słaby występ nie jakaś tragedia, ale nie daje tego pierwiastka magii

0

Own Goal wychodzi na dość znaczące prowadzenie na króla strzelców mistrzostw!!

4

Matko bosko płotka na boisko

1

Może oni niech lepiej nie strzelają z dystansu dla bezpieczeństwa ludzi za bramką xD

3

No to Yamal zjazd do bazy w połowie, nico na boisku i teraz gramy ciągle druga stroną xd

0

Porro to idelany zawodnik do grania z Yamalem na boku, ofensywny obrońca box to box bo ten Llorente to za dużo pod Siemone czasu spędził

4

Ten mecz tylko pokazuje jak pięknie taktycznie wykastrowal ten zespół de la Fuente ustawieniem w pierwszym meczu xd

2

Niby 20 min ale jak patrzę na tego rodriego to jakbym widział oldboya chłop jest tak slamazarny jak Busquets nigdy nie był, ciągle zwalnia

0

Olmo i Pedri mogą sobie piątkę przybić xD pięknie w gołębie wywalili piłeczki, a szkoda Pedri mógł grać na pustaka do yamala

3

Ale jakie podanie Oyarzabala pierwsza klasa, piłka ciężka dla obrony i bramkarza bo smierdzi samobójem

0

Hiszpania na razie pod względem strzałów druga Turcja xD
Edit. No to teraz laminek pokazał jak się kończy

0

Tutaj musi wpaść jeden gol i później powinno już polecieć

0

Ciekawe czego Nico dalej nie gra , wychodzi na to że łysy powołał część zawodników po kontuzji licząc że formę będą mieć i mu dupe uratują a drugie tyle zawodników po znajomości bo grą nie zasłużyli na repke, a tym bardziej 1 skład jak rodri czy simon xd

0

Ile razy oglądam tego Dumfriesa to chłop daje radę , co by nie gadać dobry transfer realu

3

Oj coś czuje ze ten sezon Rapha to taki stinker będzie, że będziemy żałować że go nie sprzedaliśmy za fajna kasę. Obym sie mylił i mi zamknął mordę

0

@Kuchar niby jest potwierdzone że ma nie być przerw na picie xD ogólnie ten przepis z czerwoną kartką za zasłonięcie ust to głupi jest i to fest

0

@partymaker no ja jestem ciekaw co jeszcze wypłynie jak pogrzebią xD i giga jestem ciekawy kto naprawdę korzystał z tej opieki VIP szkoda że kanał zero nie może tego ujawnić xd ale ogólnie zachowanie KO to jest taka głupota że głowa mała lekarz zwolniony kase oddał zarząd do dymisji a ogólnie to wina pisu i elo

0

Kto wstaje na Meksyk - Korea? Zapowiada się fajny meczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?