SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polacy nikogo nie wymordowali? Ja nie wiem czemu niektórzy z tej naszej pięknej krainy próbują zrobić jakiegoś odkupiciela win, który się tyle wycierpiał, tyle przeżył, jest po prostu nieskazitelny i czysty. Farsa jak cholera. Sprawa numer dwa to, że my już nie pełnimy roli taniej siły roboczej dla Niemców - przestań żyć wczesnymi dwutysięcznymi. Sprawa numer trzy żaden zdrowy na umyśle człowiek nie będzie propagował powiedzenia dobry Niemiec to martwy Niemiec, ale przecież to Niemcy są tacy fe i źli bo chcą wszystkich wymordować. To że ty nawolujesz tym powiedzeniem do tego samego to już przecież jest ok bo ty jesteś polskim patriotom. A o tym, żeby nie komplikować sobie życia z Niemcami i dlaczego, to nawet nie chce mi się opisywać takiego tematu, bo wątpię że do takiego tłuka ogłupionego prawicowym ściekiem cokolwiek dotrze.
Serdecznie nie pozdrawiam
0
Verratti kwestią godzin
7
Co
0
Ktoś w Bukowinie na termach na kubańskiej nocy? :)
0
Robienie takiej ankiety na stronie teraz to bezsens, bo wyniki będą nierzetelne
1
Czy jest tu ktoś kto ma/miał problem z tarczycą i odstawił lek/lub w ogóle go nie przyjmowal? :)
0
Jak ktoś nie jest pewny do końca po tym fragmencie, to ewentualnie mogę podesłać filmik z którego to mam, ale trzeba będzie przebrnąc przez niekoniecznie lubiany kontent :V
0
Wrzuciłem na zippyshare - bardziej intuicyjny :V
0
Filmik z youtube gdzie gada sobie o samochodzie, także nie wiem czy ten filmik by cokolwiek pomógł.
Piosenka jest bardzo cicho - bo tak jakoś dziwnie mi się zrenderowała więc podgłoście sobie odbiorniki:
https://www21.zippyshare.com/v/3sT9zgoc/file.html
Coś więcej się dzieje około 18 sekundy :G
0
Mam 27 sekundowy fragment piosenki, który sam wyciąłem specjalnie z filmiku. Shazam nie pomaga. Nie wiem jak to nazwać więc nazwę to klubówką/techniawą/typową jebaką z wczesnych 2000. Ktoś ma jakieś pomysły gdzie mogę pochwalić się takim fragmentem gdzie są zapaleńcy którzy będa wiedzieli co to za utwór? Bo przyznam się szczerze, że od około 5 lat go szukam, a grzebiąc po dysku od nowa odkryłem ten fragment :)
0
O mam ten sam problem. Jak ktoś zna odpowiedź to też proszę :) // z wifi
0
Cofam, myślałem że GSW wyszli z dołka formy i, ale jednak nadal jest więc nie można w sumie nikogo winic. No nic : (
1
Co ten Jerebko :V
1
To przyznawac się, kto czekał caaalutki dzień na to, żeby wreszcie odpalić meczycho GSW-LAL?
36
Czy żeby uznać że sylwester został fajnie spędziny trzeba się napie***lić i zrzygac się na koleżankę? Nie można zrobić czegoś po swojemu, co niekoniecznie dla Ciebie jest fajne, bo zostanie się nazwanym przegrywam życiowym? Jezu kiedy w Polsce ludzie przestaną się wpi***alac innym w pościel.
(No offens w twoją stronę, ale ostatnio dużo dyskusji słyszałem o tym JAK TRZEBA spędzać sylwestra, tfu)
0
No i muszę powiedziec, że warto na ten mecz było zostać. Meczycho przez duże M.
0
Oglądałem Bullsow, ale wialo nuda muszę przyznać - chyba przywykłem że ich mecze tak wyglądają, potem urywkowo Minnesote, a teraz oczywiście GSW-LAC
7
Oooo wieczorek z NBA, odpalam piwko i wreszcie po x braku czasu dla siebie odpoczywam. Im lovin it
0
Ojj lepiej nic więcej nie mów bo Cię zabanują uzytkowniku THC
0
No patrz Ty,
nie :(
9
Jak milf z ladnym ciałkiem i buźką to zawsze super
15
Rodzice też mieli ze mną takie problemy.
Jak miałem 12 lat :)
3
Ja uważam że najlepsze :)
2
Mam do pobrania 2 godzinny film na YT. Ktoś ma jakieś strony przez które to pobiorę?
2
Zależy co lubisz
55
Denis Suarez to jest kaszanka max
0
Kobieta jest ostatnią istota która potrzebuje czegokolwiek praktycznego. Zapamiętaj to przy wyborze prezentu. Pozdrowki
2
1 najbardziej lajkowany komentarz od jakiejś babki wygrał :V
0
Panowie, szybka pomoc potrzebna!
Jakie znacie teorie spiskowe w POLSCE, które są mniej więcej na czasie. Smoleńsk, Szczepionki, globalne ocieplenie ściema, kulczyk, znam, co dalej?
0
!EBAC!!!!