1

Polacy nikogo nie wymordowali? Ja nie wiem czemu niektórzy z tej naszej pięknej krainy próbują zrobić jakiegoś odkupiciela win, który się tyle wycierpiał, tyle przeżył, jest po prostu nieskazitelny i czysty. Farsa jak cholera. Sprawa numer dwa to, że my już nie pełnimy roli taniej siły roboczej dla Niemców - przestań żyć wczesnymi dwutysięcznymi. Sprawa numer trzy żaden zdrowy na umyśle człowiek nie będzie propagował powiedzenia dobry Niemiec to martwy Niemiec, ale przecież to Niemcy są tacy fe i źli bo chcą wszystkich wymordować. To że ty nawolujesz tym powiedzeniem do tego samego to już przecież jest ok bo ty jesteś polskim patriotom. A o tym, żeby nie komplikować sobie życia z Niemcami i dlaczego, to nawet nie chce mi się opisywać takiego tematu, bo wątpię że do takiego tłuka ogłupionego prawicowym ściekiem cokolwiek dotrze.
Serdecznie nie pozdrawiam

0

Verratti kwestią godzin

7

Co

0

Ktoś w Bukowinie na termach na kubańskiej nocy? :)

0

Robienie takiej ankiety na stronie teraz to bezsens, bo wyniki będą nierzetelne

1

Czy jest tu ktoś kto ma/miał problem z tarczycą i odstawił lek/lub w ogóle go nie przyjmowal? :)

0

Jak ktoś nie jest pewny do końca po tym fragmencie, to ewentualnie mogę podesłać filmik z którego to mam, ale trzeba będzie przebrnąc przez niekoniecznie lubiany kontent :V

0

Wrzuciłem na zippyshare - bardziej intuicyjny :V

0

Filmik z youtube gdzie gada sobie o samochodzie, także nie wiem czy ten filmik by cokolwiek pomógł.



Piosenka jest bardzo cicho - bo tak jakoś dziwnie mi się zrenderowała więc podgłoście sobie odbiorniki:



https://www21.zippyshare.com/v/3sT9zgoc/file.html



Coś więcej się dzieje około 18 sekundy :G

0

Mam 27 sekundowy fragment piosenki, który sam wyciąłem specjalnie z filmiku. Shazam nie pomaga. Nie wiem jak to nazwać więc nazwę to klubówką/techniawą/typową jebaką z wczesnych 2000. Ktoś ma jakieś pomysły gdzie mogę pochwalić się takim fragmentem gdzie są zapaleńcy którzy będa wiedzieli co to za utwór? Bo przyznam się szczerze, że od około 5 lat go szukam, a grzebiąc po dysku od nowa odkryłem ten fragment :)

0

O mam ten sam problem. Jak ktoś zna odpowiedź to też proszę :) // z wifi

0

Cofam, myślałem że GSW wyszli z dołka formy i, ale jednak nadal jest więc nie można w sumie nikogo winic. No nic : (

1

Co ten Jerebko :V

1

To przyznawac się, kto czekał caaalutki dzień na to, żeby wreszcie odpalić meczycho GSW-LAL?

36

Czy żeby uznać że sylwester został fajnie spędziny trzeba się napie***lić i zrzygac się na koleżankę? Nie można zrobić czegoś po swojemu, co niekoniecznie dla Ciebie jest fajne, bo zostanie się nazwanym przegrywam życiowym? Jezu kiedy w Polsce ludzie przestaną się wpi***alac innym w pościel.

(No offens w twoją stronę, ale ostatnio dużo dyskusji słyszałem o tym JAK TRZEBA spędzać sylwestra, tfu)

0

No i muszę powiedziec, że warto na ten mecz było zostać. Meczycho przez duże M.

0

Oglądałem Bullsow, ale wialo nuda muszę przyznać - chyba przywykłem że ich mecze tak wyglądają, potem urywkowo Minnesote, a teraz oczywiście GSW-LAC

7

Oooo wieczorek z NBA, odpalam piwko i wreszcie po x braku czasu dla siebie odpoczywam. Im lovin it

0

Ojj lepiej nic więcej nie mów bo Cię zabanują uzytkowniku THC

0

No patrz Ty,
nie :(

9

Jak milf z ladnym ciałkiem i buźką to zawsze super

15

Rodzice też mieli ze mną takie problemy.

Jak miałem 12 lat :)

3

Ja uważam że najlepsze :)

2

Mam do pobrania 2 godzinny film na YT. Ktoś ma jakieś strony przez które to pobiorę?

2

Zależy co lubisz

55

Denis Suarez to jest kaszanka max

0

Kobieta jest ostatnią istota która potrzebuje czegokolwiek praktycznego. Zapamiętaj to przy wyborze prezentu. Pozdrowki

2

1 najbardziej lajkowany komentarz od jakiejś babki wygrał :V

0

Panowie, szybka pomoc potrzebna!
Jakie znacie teorie spiskowe w POLSCE, które są mniej więcej na czasie. Smoleńsk, Szczepionki, globalne ocieplenie ściema, kulczyk, znam, co dalej?

0

!EBAC!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?