SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Przecież to bylo widać wczoraj, że sędzia ewidentnie wyszedł z nastawieniem że stykowe sytuacje gwizda na korzyść białych. Nieodgwizdanie faulu pdf'a na Julianie gdy ten miał szanse wychodzić 1v2 było żenujące.
3
Co my odpierdaczyliśmy z tym Atletico to ja nie wiem xD Oni są ciency jak sik pająka. To samo ten Real.
0
@Culer9002 tu się jeszcze wszystko może wydarzyć
1
Tak oglądam tego Asencio od dłuższego czasu i powiem szczerze - nie rozumiem zachwytów. Fajne zagrania do przodu, ale z tyłu to jest padaka. Zobaczymy co będzie dalej ale hype większy niż na Aymerica Laporte swego czasu a umiejętności może połowa :P
19
Jakim cudem pedo nie faulował w tej sytuacji Alvareza xDDD?
0
De Paul od dłuższego czasu wali gre Atletico w tym meczu
4
Brahim to gra lepiej niż ten Mbappe i Vini w tym sezonie xD
0
Jeszcze Kryszak wchodzi to juz jest po Atleti
6
Nie wiem jak oni to robią. Są ciency jak sik pająka, nie do oglądania a i tak zawsze bramy z dupy walą i wygrywają. To jest jakiś pieprzony fenomen ta drużyna. Być tak gównianym i jednocześnie tak dobrym.
8
Ancelotti to ma nosa xD Zawsze jakiś kasztan im da brame z dupeczki
0
jestem w szoku jakim impotentem w kreacji jest real mając taką pakę. To się w głowie nie mieści
2
i my wzięliśmy delfina zamiast Alvareza xDDDDD Dzięki Xavi ogrodniku
0
@MichuZ44 @Gibbon_FCB nie lekceważcie prześcieradeł. Bo se śmichy hihy urządzamy, a oni skończą z LM jak zawsze xD
0
Widze ze madrycioki sie rozpedzaja w sezon
1
mierdy mocny skład mają dziś na papierze.
1
Brugge pięknie :D
3
Rashford co ma dwóch typa na wolnym polu i holuje piłke miałby do nas przyjść. Przecież ten chłop mózgu nie używa podczas grania.
1
@Mitch_Atleta jak sobie przypomnę styl za pasterza, odyńca czy ogrodnika to mi się słabo robi. Valverde też stylowo dupy nie urywał, ale dowoził wynikami.
0
szybko aston villa
0
Powiem Wam szczerze, myślę że 7 lat czekania i wreszcie dzięki Flickowi nasza Barcelona znów daje przyjemność z oglądania, znów nie siada się do meczu z paniką że będzie wylew, kompromitacja albo eurowpier... Ten chłop to przełom w tym klubie. Coś jak R9, D10S, Guardiola, goście pokroju Neymara, Lewego...
1
@pt9 przetrwaliśmy to gówno. Dopiero co pamiętam jak się chyba w październiku/listopadzie tu spłakałem że nienawidzę tego okresu.
9
Valencia widzę z słupa na słupa zmienia prezydenta. Tym razem synuś lima. Nic z tego nie będzie.
14
Panie boze ony bordalas upadl i se glupi ryj rozwalil w segundzie
0
Czemu mecz villarealu przelozony?
0
Komentarz usunięty
2
Lewy co jest xddddddd
0
Czemu olmo nie strzela ?
3
Lewy nie mysli w ogole . Tak to wyglada
1
Musza z ta pilka do bramki
3
Lewy co ty odpierd…….