7

Przecież to bylo widać wczoraj, że sędzia ewidentnie wyszedł z nastawieniem że stykowe sytuacje gwizda na korzyść białych. Nieodgwizdanie faulu pdf'a na Julianie gdy ten miał szanse wychodzić 1v2 było żenujące.

3

Co my odpierdaczyliśmy z tym Atletico to ja nie wiem xD Oni są ciency jak sik pająka. To samo ten Real.

0

@Culer9002 tu się jeszcze wszystko może wydarzyć

1

Tak oglądam tego Asencio od dłuższego czasu i powiem szczerze - nie rozumiem zachwytów. Fajne zagrania do przodu, ale z tyłu to jest padaka. Zobaczymy co będzie dalej ale hype większy niż na Aymerica Laporte swego czasu a umiejętności może połowa :P

19

Jakim cudem pedo nie faulował w tej sytuacji Alvareza xDDD?

0

De Paul od dłuższego czasu wali gre Atletico w tym meczu

4

Brahim to gra lepiej niż ten Mbappe i Vini w tym sezonie xD

0

Jeszcze Kryszak wchodzi to juz jest po Atleti

6

Nie wiem jak oni to robią. Są ciency jak sik pająka, nie do oglądania a i tak zawsze bramy z dupy walą i wygrywają. To jest jakiś pieprzony fenomen ta drużyna. Być tak gównianym i jednocześnie tak dobrym.

8

Ancelotti to ma nosa xD Zawsze jakiś kasztan im da brame z dupeczki

0

jestem w szoku jakim impotentem w kreacji jest real mając taką pakę. To się w głowie nie mieści

2

i my wzięliśmy delfina zamiast Alvareza xDDDDD Dzięki Xavi ogrodniku

0

@MichuZ44 @Gibbon_FCB nie lekceważcie prześcieradeł. Bo se śmichy hihy urządzamy, a oni skończą z LM jak zawsze xD

0

Widze ze madrycioki sie rozpedzaja w sezon

1

mierdy mocny skład mają dziś na papierze.

1

Brugge pięknie :D

3

Rashford co ma dwóch typa na wolnym polu i holuje piłke miałby do nas przyjść. Przecież ten chłop mózgu nie używa podczas grania.

1

@Mitch_Atleta jak sobie przypomnę styl za pasterza, odyńca czy ogrodnika to mi się słabo robi. Valverde też stylowo dupy nie urywał, ale dowoził wynikami.

0

szybko aston villa

0

Powiem Wam szczerze, myślę że 7 lat czekania i wreszcie dzięki Flickowi nasza Barcelona znów daje przyjemność z oglądania, znów nie siada się do meczu z paniką że będzie wylew, kompromitacja albo eurowpier... Ten chłop to przełom w tym klubie. Coś jak R9, D10S, Guardiola, goście pokroju Neymara, Lewego...

1

@pt9 przetrwaliśmy to gówno. Dopiero co pamiętam jak się chyba w październiku/listopadzie tu spłakałem że nienawidzę tego okresu.

9

Valencia widzę z słupa na słupa zmienia prezydenta. Tym razem synuś lima. Nic z tego nie będzie.

14

Panie boze ony bordalas upadl i se glupi ryj rozwalil w segundzie

0

Czemu mecz villarealu przelozony?

0

Komentarz usunięty

2

Lewy co jest xddddddd

0

Czemu olmo nie strzela ?

3

Lewy nie mysli w ogole . Tak to wyglada

1

Musza z ta pilka do bramki

3

Lewy co ty odpierd…….

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?