3

@D10SLEO TO KTÓRY K---A JEST SYNEM KOGO?

3

co ten celtic robi xD

7

O Bayern Celtic komentuje Ray Hudson. Miło słyszeć.

@kurła ale bayern ma doping. Zazdro. U nas piknik jak na Służewcu

0

@michal26 ale ma mózg wielkości ierdolonego fistaszka, rozumiesz? Tak samo Liją

27

The Szwagers gotują

0

@BORO_12 A czy ja chcę? Nie. Napisałem, że 100 razy wolę williamsa niż leao (gdybym miał wybierać pomiędzy tą dwójką) bo jest to zupełnie inny profil zawodnika, co jeżeli oglądasz mecze powinieneś wiedzieć. Co do Pedriego - użyj mózgu kolego, specjalnie jego przykład tu podałem. Każdy z nas wie, że w tym sezonie jest monsterem, ale liczby tego nie pokazują. Czy to znaczy że jest słaby?

0

@michal26 I 100 razy wolę Williamsa z słabymi liczbami, ale potrafiącego zrobić wiatr na skrzydle, zwinnego, z bardzo dobrym przyspieszeniem, mogącego zrobić miejsce i oddać dobry strzał niż takiego kloca z fistaszkiem zamiast mózgu. Pedri też słaby bo liczb nie ma? Williams ma słaby sezon, ale to nie znaczy że jest słabym piłkarzem - niech argumentem za tym będzie to jak piłkarze wyglądali rok temu, a jak wyglądają teraz po tym co zrobił z nimi Flick

12

Leao to jest taki portugalski Dembele tylko gdzieś tak z 4 razy bardziej klocowaty. Jestem w szoku jak wielu kibiców Barcy by go tu chciało xD

1

Komentarz usunięty

2

jak ktoś by się zastanawiał nad drukarką, to nigdy w świecie nie kupujcie HP. Większego gówna które masz ochotę wypi**** do śmieci po miesiącu użytkowania dawno nie widziałem, gdyby nie to że leżały 2 drukarki za łącznie 4 klocki 2 miesiące w kartonie to bym je oddał z pocałowaniem ręki. Korporacyjne scamerskie śmietnikusy. Kiedyś symbol jakości, dziś symbol korpo-januszerki. Jestem wściekły.

4

Stan umysłu xD Ja wiem że wszędzie są ewenementy, kibice, piłkarze, działacze mądrzejsi i głupsi, ale tylu idiotów co jest po stronie prześcieradeł, to chyba nawet u nas nie ma. Oni sa gorsi od hindusów i ghańczyków w social mediach xD

5

Wstyd by mi było byc kibicem prześcieradeł przy tym płaczu na sędziów. Za to nienawidziłem Xaviego jako trenera - za ciągłe płakanie na sędziów, na trawę jak ostatni miękiszon. Flick ma klase, japa zamknięta od początku i koniec. Trzeba być naprawdę opóźniętym w rozwoju żeby nie widzieć że w tej psiej lidze każdy klub jest kręcony, co tydzień, co kolejkę, od ponad 20 lat.

1

@Messibestplayerintheworld drugiego takiego długo mieć nie będziemy

9

Ja mam chyba jakieś spaczenie na tym punkcie, ale jak widzę bramkarza co ma 185cm wzrostu to mi słabo. Najlepsi bramkarze na świecie (poza Casillasem) mieli minimum 190cm i tego się nie zmieni. Zasięg ramion to klucz żeby odróżnić kozaka od przeciętniaka.

0

@Destroyer_of_Worlds Real powinien zaczynać mecz od 2 bramek przypisanych kolejno jedna Męczennikusowi a druga Żółwiowi i wtedy by było sprawiedliwie.

1

Gdyby mój stary był Donaldem Trumpem to nie męczyłbym się w Polsce tylko skakał po jędrnych i soczystych na Kajmanach.

4

Slucham chyba minister zdrowia w rmf i w sumie to gada jak kazdy poprzedni, ale powiedziala ze bylo 87mln wizyt u lekarzy w zeszlym roku i that hits hard. Ja od kilku lat ani razu nie bylem u lekarza, nawet w covida i duzo moich bliskich (z rodziny) tez. Ale mamy np. Jedna babcie ktora chodzi hobbystycznie do wszystkich lekarzy jakich tylko moze. Sytuacja patowa to jest, bo jest to marnotrawienie kasy, ale nie powiesz jako rządzący takiej babci ze ma nie chodzic.

5

@Criss18Barca ty sorry ale kiedy on miał dobre podania xD? Przecież nawet w swoim dobrym sezonie ostatnio to wszystko leci do przeciwników albo w aut.

0

@pikass14 hustle hard

2

@norbi77 co to jest za poziom xD Wszystko się dzieje 50% wolniej niż w męskiej piłce. One grają wolniej niż ekstraklasa a to już wiele mówi.

2

@ObiwanKenobi czyli Flick sie jednak nie mylił, a myliła się labamba. Coś nowego :D

7

Szczena i Pedri dzis top

2

Dlugi odkryty a ten leb po krotkim kopie

4

Ale bedzie RMTV gotowal

3

Yamal co ty kopiesz

0

Wracamy do marnowania. Ekstra

0

Co oni z tymi bandazami na lapach xD

0

Nasz niemiec kochany gotuje mocno

0

@Amadeo1996 nie, ja lecialem 2 msc temi w listopadzie. Kiedys lecialem we wrzesniu, maju, lutym i grudniu i ceny praktycznie te same +/-15%
Kupowane zwykle 1msc przed wyotem, raz sie zdarzylo ze 2,5msc wczesniej

0

@Amadeo1996 chlopie szukaj bezposrednich i taniej xd ja ostatnio lecialem za 600zl w dwie strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?