0

Ja wolałbym Torresa niż Ibre ale szczerze mowiąc mam ochotę na Pato;D

0

Wole Silve niż Robinho ale wole Cesa niż Silve!!

0

Moim zdaniem wole Davida Silve !

0

Sprzedac Hleba a kupic Mate;D

0

Jemu się należą wszystkie nagrody;D

0

Nie no nie żartujcie sobie Villa to klasa wyżej nisz forlan i Villa jest młodszy i więcej pogra!!!!

0

Villa do Barcy!!!!;D

0

Nara Eto'o Villa cię dobrze zastąpi;D

0

Tak jest Villa do Barcy!!!!!!!

0

Tego piłkarza powiń słuchac się wszyscy!!!

Uwielbiam tego piłkarza;D

0

Brac go z Villa i kupic jeszcze do tego Fabregasa i będzie dobrze.

0

Mascherano nie wole Silve..

0

Nie ja wole Silve niż Robinho bo on już nie jest w dobrej formie...

0

Dac im 40mln i Hleba i do nas Villa i Silva..

0

Zgadzam się z Wami;D Toure w tym sezonie pokazał ze jest zawodnikiem o dużej klasie.

0

Silva do Barcy i będzie dobrze;D

0

Silva do Barcy i będzie dobrze;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?