0

Ogólnie wszyscy gracze Barcy strasznie słabo. Zbyt wysoka nota dla Messiego moim zdaniem. przez cały mecz był niewidoczny, nie nie wychodzilo, oprócz tego wolnego, Iker zle ustawił mur, był pewny ze Generał będzie strzelał, ale efekt zaskoczenia piorunujący. Waldes uratował honor Barcy bo było by spokojnie z 4 do przerwy. POzdro

0

Falcao chgyba jest nie do wydarcia z Atletico. A napewno nie do Ligi Hiszpańskiej. W zimie odejdzie do Liverpoolu zobaczycie, albo chelesa

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?