0

Mata oficjanie w Chelsea ! No to Valencia się nieźle osłabiła . Sorry za offtopa

0

przemo9fcb1899

,, Tylko '' xD

0

Xavi6

Jeszcze nie wiadomo jak będzie z koszykami w losowaniu i 4 rundzie eliminacji ale chciałbym tak : Wisła ;) , Manchester City , Napoli . A Wy ?

0

chakuo96

Zastanów się co piszesz . Przecież Eto'o poszedł do Interu na zasadzie wymiany za Ibrahimovica

0

Ale LeBron ma muły ! xD heh

0

Krysia-Barca

Takie osoby jak ty psują opinię normalnym fanom Barcelony . Mam nadzieje , że na tej stronie też dostaniesz bana do 2038 r. Pozdro dla prawdziwych fanów Blaugrany

0

damian12345x - ja zamiast Pedro w Twoim skladzie dałbym Ville . A tak to reszta ok :) Pozdro

0

hej żeby zapisać się do fanklubu trzeba mieć 18 lat ?

0

Moyart - Właśnie to że był kapitanem jest kluczowe . Już nie pamiętasz jak zagrzewał Emirates do kibicowania i walki , jak z nimi graliśmy ? ;)

0

W sumie to się nie ma co dziwić fanom Kanonierów , że są na niego wściekli , w końcu to był ich kapitan . A wy jakbyście zareagowali na odejście Puyola lub Xaviego ?

0

Ożesz kurde już nie moge się doczekać ! Visca el Barca !

0

lionelmessi11 - ja obstawiam 1:2 dla nas

0

Rzeczywiście to trochę dziwne . Myślałem że 5 mln euro dla takiego klubu jak Barca to jak dla nas 5 zł ;)

0

Według mnie to dobrze , jak dla mnie to już tego Jacka Danielsa masz w kieszeni , szczególnie , że w Hiszpanii wytypowałeś Barcę ;)

0

Mam nadzieję że w szczególności postaramy się o LM i zostaniemy pierwszym zespołem , który obroni to trofeum

0

Bardzo piękne słowa . Współczuje mu tych blizn ... VeB

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3ECQzG1NHac

Polecam , filmik o zwycięstwach Barcy ;)

0

Pique = zawodnik-skarb

0

Witaj Damiano222 ;)

Niestety rozkupują nam talenty ! Mam nadzieje że nie będziemy musieli ich sprowadzać za trzy lata za pięciokrotnie wyższą cenę ...

0

Udanego wypoczynku Juliano ! ;)

0

Dla niego na pewno tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?