Serpens
Dołączył/a: kwiecień 2011
Przedecz(pow.kolski)
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mata oficjanie w Chelsea ! No to Valencia się nieźle osłabiła . Sorry za offtopa
0
przemo9fcb1899
,, Tylko '' xD
0
Xavi6
Jeszcze nie wiadomo jak będzie z koszykami w losowaniu i 4 rundzie eliminacji ale chciałbym tak : Wisła ;) , Manchester City , Napoli . A Wy ?
0
chakuo96
Zastanów się co piszesz . Przecież Eto'o poszedł do Interu na zasadzie wymiany za Ibrahimovica
0
Ale LeBron ma muły ! xD heh
0
Krysia-Barca
Takie osoby jak ty psują opinię normalnym fanom Barcelony . Mam nadzieje , że na tej stronie też dostaniesz bana do 2038 r. Pozdro dla prawdziwych fanów Blaugrany
0
damian12345x - ja zamiast Pedro w Twoim skladzie dałbym Ville . A tak to reszta ok :) Pozdro
0
hej żeby zapisać się do fanklubu trzeba mieć 18 lat ?
0
Moyart - Właśnie to że był kapitanem jest kluczowe . Już nie pamiętasz jak zagrzewał Emirates do kibicowania i walki , jak z nimi graliśmy ? ;)
0
W sumie to się nie ma co dziwić fanom Kanonierów , że są na niego wściekli , w końcu to był ich kapitan . A wy jakbyście zareagowali na odejście Puyola lub Xaviego ?
0
Ożesz kurde już nie moge się doczekać ! Visca el Barca !
0
lionelmessi11 - ja obstawiam 1:2 dla nas
0
Rzeczywiście to trochę dziwne . Myślałem że 5 mln euro dla takiego klubu jak Barca to jak dla nas 5 zł ;)
0
Według mnie to dobrze , jak dla mnie to już tego Jacka Danielsa masz w kieszeni , szczególnie , że w Hiszpanii wytypowałeś Barcę ;)
0
Mam nadzieję że w szczególności postaramy się o LM i zostaniemy pierwszym zespołem , który obroni to trofeum
0
Bardzo piękne słowa . Współczuje mu tych blizn ... VeB
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3ECQzG1NHac
Polecam , filmik o zwycięstwach Barcy ;)
0
Pique = zawodnik-skarb
0
Witaj Damiano222 ;)
Niestety rozkupują nam talenty ! Mam nadzieje że nie będziemy musieli ich sprowadzać za trzy lata za pięciokrotnie wyższą cenę ...
0
Udanego wypoczynku Juliano ! ;)
0
Dla niego na pewno tak