SevBlaugrana
Dołączył/a: lipiec 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
siemka, zna się ktoś na TV i potrafi doradzić który wziąć pod konsole XSX ?
manta 50LUW121D DVB-T2/HEVC
phillips 43PUS7657/12 DVB-T2/HEVC
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Messi dziś fajne zawody gra, ale zauważyłem że w dwóch sytuacjach gdzie strzelał i w jednej gdzie mógł prostopadłe podanie dać do Kyliana zabrakło w tym siły, ogólnie zauważyłem to dawno temu że Leo strasznie lekko uderza w piłkę nawet lewą nogą bardzo często. Ciekawe czy nie ma wyczucia czy stracił siłę w nodze xd
1
@RobiS wiek? lewandowski czy aduriz swego czasu pokazują ze to nie przeszkadza w zdobywaniu bramek. myśle ze rzeczywiście myślami jest już na mundialu.
3
Gdzie Messi podział ten ciąg na bramkę? jak można w sezon stracić takie liczby jakie miał w Barcie. niby asysty fajna gra ale im lepszy zespół przeciwny tym gorszy Leo Messi. nie widać u niego chęci zdobywania bramek, coraz częściej woli wycofać bądź grać do boku czy wycofać się z akcji.
0
ktoś dziś grał Bilbao z Sociedad ? Jakie typy ? Warto pchać się w zwycięstwo gospodarzy czy może btts ?
1
Kupiłem wczoraj iPhone 12 nowego, po odpakowaniu był rozladowany do 0. Czy to normalne? Gdzieś czytałem że tak nie powinno być i żeby zgłaszać to odrazu do serwisu. Naładował się normalnie, i smiga. Ale zaniepokoiło mnie to że był rozladowany i że piszą że to źle. Co myślicie?
0
Myślicie ze jutro Valencia i Betis wygrają mecze na wyjazdach? Całkiem nieźle kursy na nich są
1
@okiemtypera_lucaxx95 wysoki kurs jest na zwycięstwo Nietoperzy, myślisz że mają szansę wygrać? Skąd taki wysoki kurs
0
Potrzebuję na dziś kilka meczów żeby kurs łącznie wyszedł około 4.0. Jakieś pomysły? Psg, Sevilla, Barcelona, Milan i Juve czy coś ciekawego pewnego jeszcze?
1
@cules_ nie byłbym taki pewny, z Betisem ostatnio ciężko im szło, a z Sociedad sobie nie poradzili
1
@masakrator05 polecam el camino jako uzupełnienie historii oraz better call saul
0
Jutro zakład taki mam zamiar puścić za 50zl
ManUTD FCKopenhaga 1
Inter Bayer 1
Wszedł by?
1
Panowie, jakie dziśn typy?
0
Basel Frankfurt 2
Wolverhampton Olympiakos 1
Postawiona 100, wejdzie? Co myślicie
1
@tommyVERceti zdecydowanie dwie płyty Miuosha najczęściej były odsłuchiwane przeze mnie
Prosto przed siebie
Piąta strona świata
0
Poleci ktoś jakiś zestaw yerba mate? Z całym asortymentem itd coś dobrego, nie chemiczny syf
0
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-6978-Zestaw-Yerba-Verde-Mate-Frutos-Tropicales-Akcesoria.html
Czy to dobry zestaw na początek? Czy jakiś chemiczny syf?
5
@Barca1992 Też tak uważam, Potter miał więcej szczęścia niż umiejętności, zawsze ktoś lub coś mu pomagało
0
@Raiden jestem na grupce ich na fb i ci ludzie w to wierzą, że na świecie od kilku dni coś się dzieje, że Trump pozbywa się illuminati czy coś. masakra. Nawet raper Kali udostępnia to na insta czy fejsie
0
Słyszeliście o tym całym qanon? Że podobno w USA Trump dokonuje tajnych aresztowań wysoko postawionych elit, Tom Hanks tak naprawdę nie ma korony a jest atestowany za pedofilie,ze w między 1 a 10 kwietnia na 3 dni ma zabraknąć prądu żeby w spokoju do skutku dochodziły te aresztowania itd, jest tego masa na Twitterze pod hashtagie #QAnon, wiele rzeczy się nagle układa jak się dłużej poczyta, ja jestem w tym zielony, przeczytałem kilka wpisów, ale może jest ktoś kto ma o tym jakieś większe pojęcie?
1
@dniel pierwsza to był tzw fejk, były na niej nagrane kawałki na bicie z telefonu i bardzo słabym tekście. Druga zaś to ta prawdziwa, na której są normalne kawałki w stylu quebo. taka promocja płyty
0
Jakieś typy na LM dziś? Warto grać na wygraną Lipsk i Atalanty?
0
ale PSG ładnie dostaje w pupę. 3-1 do przerwy dla Amiens
8
@sebasek99 nie rozumiem? Quebonafide w tych dwóch kawałkach wyrzuca z siebie żal i gniew jaki się zebrał przez ostatnie lata. Przygnębiła go sława, nagła ilość pieniędzy i medialność. Kto zna, to wie że Kuba nie jest typem celebryty, jest cichym i wrażliwym chłopakiem który nie poradził sobie z falą rozpoznawalności jaką osiągnął, w dodatku zmarł jego idol, autorytet MacMiller, co jak powiedział odbiło się na nim i czuł jakby cząstka jego umarła. Po prostu wyrzuca z siebie co mu leży na sercu, czemu ma czuć wstyd?
0
Mam na kuponie City i Borussię M, mecze ich zostały przełożone, więc co z moim kuponem?
2
@SeBa32 gdzie wy takie filmiki oglądacie ludzie..
1
@wierbafcb bo się wypalił w tak młodym wieku, w wieku w którym sportowcy niektórzy osiągają dopiero swoją szczytową formę, i mając zaledwie dwadzieścia kilka lat jest/był w fatalnej dyspozycji psychicznej i formie.
5
@bixmix polecam kupować na notino bądź elninoparfum czy eglamour. Są to oryginalne sklepy gdzie każda osoba znająca się na perfumach tam kupuje i wie że Douglas i sephora to jedynie wąchalnia. Serio, nie kupuj w dg i sep bo przepłacasz. Jeśli masz pytania to wal na pv
0
@AllBundy
Chyba jeszcze nie..