0

siemka, zna się ktoś na TV i potrafi doradzić który wziąć pod konsole XSX ?

manta 50LUW121D DVB-T2/HEVC
phillips 43PUS7657/12 DVB-T2/HEVC

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Messi dziś fajne zawody gra, ale zauważyłem że w dwóch sytuacjach gdzie strzelał i w jednej gdzie mógł prostopadłe podanie dać do Kyliana zabrakło w tym siły, ogólnie zauważyłem to dawno temu że Leo strasznie lekko uderza w piłkę nawet lewą nogą bardzo często. Ciekawe czy nie ma wyczucia czy stracił siłę w nodze xd

1

@RobiS wiek? lewandowski czy aduriz swego czasu pokazują ze to nie przeszkadza w zdobywaniu bramek. myśle ze rzeczywiście myślami jest już na mundialu.

3

Gdzie Messi podział ten ciąg na bramkę? jak można w sezon stracić takie liczby jakie miał w Barcie. niby asysty fajna gra ale im lepszy zespół przeciwny tym gorszy Leo Messi. nie widać u niego chęci zdobywania bramek, coraz częściej woli wycofać bądź grać do boku czy wycofać się z akcji.

0

ktoś dziś grał Bilbao z Sociedad ? Jakie typy ? Warto pchać się w zwycięstwo gospodarzy czy może btts ?

1

Kupiłem wczoraj iPhone 12 nowego, po odpakowaniu był rozladowany do 0. Czy to normalne? Gdzieś czytałem że tak nie powinno być i żeby zgłaszać to odrazu do serwisu. Naładował się normalnie, i smiga. Ale zaniepokoiło mnie to że był rozladowany i że piszą że to źle. Co myślicie?

0

Myślicie ze jutro Valencia i Betis wygrają mecze na wyjazdach? Całkiem nieźle kursy na nich są

1

@okiemtypera_lucaxx95 wysoki kurs jest na zwycięstwo Nietoperzy, myślisz że mają szansę wygrać? Skąd taki wysoki kurs

0

Potrzebuję na dziś kilka meczów żeby kurs łącznie wyszedł około 4.0. Jakieś pomysły? Psg, Sevilla, Barcelona, Milan i Juve czy coś ciekawego pewnego jeszcze?

1

@cules_ nie byłbym taki pewny, z Betisem ostatnio ciężko im szło, a z Sociedad sobie nie poradzili

1

@masakrator05 polecam el camino jako uzupełnienie historii oraz better call saul

0

Jutro zakład taki mam zamiar puścić za 50zl
ManUTD FCKopenhaga 1
Inter Bayer 1
Wszedł by?

1

Panowie, jakie dziśn typy?

0

Basel Frankfurt 2
Wolverhampton Olympiakos 1
Postawiona 100, wejdzie? Co myślicie

1

@tommyVERceti zdecydowanie dwie płyty Miuosha najczęściej były odsłuchiwane przeze mnie
Prosto przed siebie
Piąta strona świata

0

Poleci ktoś jakiś zestaw yerba mate? Z całym asortymentem itd coś dobrego, nie chemiczny syf

0

5

@Barca1992 Też tak uważam, Potter miał więcej szczęścia niż umiejętności, zawsze ktoś lub coś mu pomagało

0

@Raiden jestem na grupce ich na fb i ci ludzie w to wierzą, że na świecie od kilku dni coś się dzieje, że Trump pozbywa się illuminati czy coś. masakra. Nawet raper Kali udostępnia to na insta czy fejsie

0

Słyszeliście o tym całym qanon? Że podobno w USA Trump dokonuje tajnych aresztowań wysoko postawionych elit, Tom Hanks tak naprawdę nie ma korony a jest atestowany za pedofilie,ze w między 1 a 10 kwietnia na 3 dni ma zabraknąć prądu żeby w spokoju do skutku dochodziły te aresztowania itd, jest tego masa na Twitterze pod hashtagie #QAnon, wiele rzeczy się nagle układa jak się dłużej poczyta, ja jestem w tym zielony, przeczytałem kilka wpisów, ale może jest ktoś kto ma o tym jakieś większe pojęcie?

1

@dniel pierwsza to był tzw fejk, były na niej nagrane kawałki na bicie z telefonu i bardzo słabym tekście. Druga zaś to ta prawdziwa, na której są normalne kawałki w stylu quebo. taka promocja płyty

0

Jakieś typy na LM dziś? Warto grać na wygraną Lipsk i Atalanty?

0

ale PSG ładnie dostaje w pupę. 3-1 do przerwy dla Amiens

8

@sebasek99 nie rozumiem? Quebonafide w tych dwóch kawałkach wyrzuca z siebie żal i gniew jaki się zebrał przez ostatnie lata. Przygnębiła go sława, nagła ilość pieniędzy i medialność. Kto zna, to wie że Kuba nie jest typem celebryty, jest cichym i wrażliwym chłopakiem który nie poradził sobie z falą rozpoznawalności jaką osiągnął, w dodatku zmarł jego idol, autorytet MacMiller, co jak powiedział odbiło się na nim i czuł jakby cząstka jego umarła. Po prostu wyrzuca z siebie co mu leży na sercu, czemu ma czuć wstyd?

0

Mam na kuponie City i Borussię M, mecze ich zostały przełożone, więc co z moim kuponem?

2

@SeBa32 gdzie wy takie filmiki oglądacie ludzie..

1

@wierbafcb bo się wypalił w tak młodym wieku, w wieku w którym sportowcy niektórzy osiągają dopiero swoją szczytową formę, i mając zaledwie dwadzieścia kilka lat jest/był w fatalnej dyspozycji psychicznej i formie.

5

@bixmix polecam kupować na notino bądź elninoparfum czy eglamour. Są to oryginalne sklepy gdzie każda osoba znająca się na perfumach tam kupuje i wie że Douglas i sephora to jedynie wąchalnia. Serio, nie kupuj w dg i sep bo przepłacasz. Jeśli masz pytania to wal na pv

0

@AllBundy


Chyba jeszcze nie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?