ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem spokojnie , zaraz wyjdzie info że potrzebujemy jeszcze 150 mln euro i zaraz będziemy w 1:1 xD
2
@Gibbon_FCB ale po co Pedri skoro był Iniesta? .
Rakieta wtedy strzelał z City , w finale LM , zapieprzał aż miło .
Absolutnie nie do wymiany gość
3
@Laminedependencia ogólnie patrząc na jego reakcje w wywiadzie czy przy rzutach z autu to nie zdziwilbym się gdyby był fanem Barcy albo po prostu hejterem Viniciusa xd
0
@norbi77 myślę że drużyny jak PSG czy Bayern w aktualnej dyspozycji by nas po prostu zdeklasowały.
0
@gaucho104 nie , wystarczył mecz z PSG .
0
Ale co Ci z tej kontroli jak rywal , który potrafi grać w trójkącie i tak ominie tą linię pomocy i w obronie zostaniemy jak zwykle ze stratą wicznie zawodników.
W dodatku ktoś musi kreować grę a w tej czwórce masz Fermina , który wtedy musi grać na skrzydle a reszta pomocników rzadko kreuje sytuacje .
Jeszcze budowanie super środka z De Jongiem , który za będzie miał już 30stke a jego super mecze można policzyć na palcach obu rąk to też dosyć zabawne .
A na koniec Gavi nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem , podobnie z Pedrim , który lubi się wysypać.
Jak chcesz pomieścić 4 pomocników to musisz mieć jeszcze innych żeby nimi rotować i zastępować w razie kontuzji .
0
@gaucho104 akurat to że z naszą linią obrony nie wygramy LM to wiedział cały świat , wystarczyło na dowód zagrać w LM z lepszą drużyną i wszystkie mankamenty wyszły.
0
@matijas z którym traciliśmy bramki jak na zawołanie.
2
@Bzyczekk a potem się obudziłeś.
1
Niech odchodzi i ratuje karierę. Jest za dobry na ławkę i 500 minut w sezonie.
0
@Frimpong powodem jest to że żyjemy przeszłością i to chodziło z czasem jego pracy .
1
@Frimpong i jeszcze Kloppa , przecież dobrze mu idzie w Liverpoolu .
0
@Kapitan9 top5 może kilka lat temu
1
@Aequlibre Sorloth i Oyarzabal
0
@Don Lucas efekty są takie że w kazdym z tych meczów na boisku był również Pedri , który zagrał mega słabo .
Bernardo już prawie nie biega , jego transfer to kompletny bezsens . Tymbardziej że w środku mamy przesyt a pensję ma na bank nie małą.
0
@NeroTFP1 to raczej nazwy pozmieniali bo zawsze były KMŚ a nie puchar interkontynentalny.
0
@Kamiloza91 jaki sekstet zdobyli jak nie wygrali KMŚ?
3
Bardziej niż szpaleru , oczekiwałbym wysokiego zwycięstwa z naszej strony .
To jest piękniejsze niż jakikolwiek szpaler .
0
I co ? Zmniejszy cenę o 2 euro? XD
0
Nie było , dziękuję za uwagę . Dawać herby za nabicie wyświetleń .
4
@Destroyer_of_Worlds ,, zaledwie 4 razy w 10 lat" aha .
1
Bayern podarował dwie bramki i przegrywa xD
1
@NeyJr11 też mnie tak nic nie denerwuje u Flicka jak betonowanie Roonyego .
0
@Davvd wręcz odwrotnie .
0
@kamyk_23 ja nie piszę o De Jongu , tylko o braku kontroli w środku przy atakach z rywalem , który potrafi normalnie rozegrać piłkę.
1
@VeB 1899 ja myślę że to był czysty sarkazm z jego strony xD
0
@kamyk_23 oczywiście pamiętając że ta pełna kontrola oznacza jedynie większe posiadanie i nic więcej .
Nie tyczy się rzeczywistej kontroli środka , bo jeśli nasz rywal potrafi normalnie grać w trójkącie to nasz środek jest kompletnie pogubiony , nie nadąża za rywalem , nie potrafi przecinać ataków , a do tego ten duet rzadko coś wykreuje z przodu , choć czasem Pedro podciąga ocenę gry do przodu .
3
@kanver_ sam na sam to jeszcze nie bramka , tymbardziej że czasami napastnik marnuje świetne okazje albo przegrywa pojedynek z bramkarzem .
1
@alone49 ze strony Llorente czy Koke było ewidentne żółtko .
Faul na Olmo był taki sam jak na Sorlocie , to czemu w jedną stronę było gwizdnięte a w drugą nie?
0
@alone49 w tym a ile ich było ? Jedynie dwa i nawet w zeszłym zagrał ponad połowę, więc coś Ci się nie zgadza
.
Taki Pedri opuścił w Barcelonie więcej spotkań niż Olmo przez całą karierę.
Po drugie cena nie gra i nigdy nie grała co pokazują najdroższe transfery .
Oczekiwać to można więcej za zawodnikami , którzy znajdują się w linii za Olmo .