ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże Messi nawet w dziadku nie biega .
0
Ja tam nie chcę widziec tej gęby jako prezesa .
0
Za to dało się odrobic 5:2 .
0
Teraz ludzie sie beda cisnac , który prezydent lepszy a wiedzą gowno o jednym jak i o drugim .
0
Bartomeu do 2016 ? a kto tak zdecydował ? to jakiś kurwa cyrk ... przepraszam za słownictwo .
0
Po co Laporta żeby długów narobic >?
0
@Hen
to w tym sezonie napewno ?
0
Wiecie że wgl to pierwszy rok w historii Barcy kiedy pięciu piłkarzy strzeliło hattricka ? ( Messi , Ney , Alexis , Tello , Pedro ) .
0
Ale beka z debili hahaha jak można takie coś wymyślic :D
0
United .
0
Czyhrynski był kupiony i sprzedany za kadencji Laporty -.-
0
Ważne żeby dług spłacic jak najbardziej .
0
Szczerze to mu się nie dziwie , jak za każdą decyzję musiałbym się targac po sądach to też bym chyba zrezygnował .
0
Do tego trudno żeby Pedro miał dużo strat skoro gość wymienił w meczu ,, aż " 20 podań .
0
Alexis 4 a Pedro 6 ? Buahahahaha Rodriguez jak zwykle lajno ale 6 musi dostać .
0
Niektórzy płacą 400 mln za stadion a my za zadaszenie i remont . Mam nadzieje ze pięknie będzie to wyglądać .
0
Akurat Leo Ty niestety nie zrobiles nic . Odpuszczales pojedynki glowkowe , Nie biegales i traciles piłki .
0
A powiedz mi kto istniał ? Alexis walczył więcej niz pół drużyny mając dwóch chłopów przy sobie .
0
Tak jak myślałem , Messi wrócił i pressing nie istnieje . Wgl Barca gra tak jakby jej się nie chciało .
0
Alexis , Fabregas , neymar też nic Nie grali .
0
Choćby zerwał torebkę to max 2 tyg i powinien grać .
0
Kiedyś Real Madryt zlekceważył ekipę Alcorcon i wszyscy pamietamy ile razy Jurek wyjmowal piłkę z siatki .
0
Gratulacje dla Cristiano Ronaldo i pozostałych nominowanych !
0
W rewanżu Atletico może miec gorzej bo CN to wielkie boisko . Bardzo ciężko jest zawężac pole gry gdy pole jest tak szerokie .
0
viscaelbarca12,
Co Ty reprezentujesz takimi komentarzami ? .
0
mi na tym tnie jak cholera
0
Tello nie ma na ławce .
0
Nie , ja też sie glowilem czy piją lyche do kolacji ;)
0
Szkoda że po wejściu Messiego skrzydła już były bezużyteczne , straciliśmy pressing i wszyscy grali na siłę na niego . Ale wie bramy walnął to ma usprawiedliwienie .
0
Odkupimy Cię za 8 lat za 50 mln ojro .