0

Boże Messi nawet w dziadku nie biega .

0

Ja tam nie chcę widziec tej gęby jako prezesa .

0

Za to dało się odrobic 5:2 .

0

Teraz ludzie sie beda cisnac , który prezydent lepszy a wiedzą gowno o jednym jak i o drugim .

0

Bartomeu do 2016 ? a kto tak zdecydował ? to jakiś kurwa cyrk ... przepraszam za słownictwo .

0

Po co Laporta żeby długów narobic >?

0

@Hen
to w tym sezonie napewno ?

0

Wiecie że wgl to pierwszy rok w historii Barcy kiedy pięciu piłkarzy strzeliło hattricka ? ( Messi , Ney , Alexis , Tello , Pedro ) .

0

Ale beka z debili hahaha jak można takie coś wymyślic :D

0

United .

0

Czyhrynski był kupiony i sprzedany za kadencji Laporty -.-

0

Ważne żeby dług spłacic jak najbardziej .

0

Szczerze to mu się nie dziwie , jak za każdą decyzję musiałbym się targac po sądach to też bym chyba zrezygnował .

0

Do tego trudno żeby Pedro miał dużo strat skoro gość wymienił w meczu ,, aż " 20 podań .

0

Alexis 4 a Pedro 6 ? Buahahahaha Rodriguez jak zwykle lajno ale 6 musi dostać .

0

Niektórzy płacą 400 mln za stadion a my za zadaszenie i remont . Mam nadzieje ze pięknie będzie to wyglądać .

0

Akurat Leo Ty niestety nie zrobiles nic . Odpuszczales pojedynki glowkowe , Nie biegales i traciles piłki .

0

A powiedz mi kto istniał ? Alexis walczył więcej niz pół drużyny mając dwóch chłopów przy sobie .

0

Tak jak myślałem , Messi wrócił i pressing nie istnieje . Wgl Barca gra tak jakby jej się nie chciało .

0

Alexis , Fabregas , neymar też nic Nie grali .

0

Choćby zerwał torebkę to max 2 tyg i powinien grać .

0

Kiedyś Real Madryt zlekceważył ekipę Alcorcon i wszyscy pamietamy ile razy Jurek wyjmowal piłkę z siatki .

0

Gratulacje dla Cristiano Ronaldo i pozostałych nominowanych !

0

W rewanżu Atletico może miec gorzej bo CN to wielkie boisko . Bardzo ciężko jest zawężac pole gry gdy pole jest tak szerokie .

0

viscaelbarca12,
Co Ty reprezentujesz takimi komentarzami ? .

0

mi na tym tnie jak cholera

0

Tello nie ma na ławce .

0

Nie , ja też sie glowilem czy piją lyche do kolacji ;)

0

Szkoda że po wejściu Messiego skrzydła już były bezużyteczne , straciliśmy pressing i wszyscy grali na siłę na niego . Ale wie bramy walnął to ma usprawiedliwienie .

0

Odkupimy Cię za 8 lat za 50 mln ojro .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?