ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze Adriano bedzie naszym podstawowym lewym obroncą na dlugie lata .
0
Wielka szkoda ... to byl naprawde dobry trener , jako czlowieka nie mialem okazji go poznac .
0
PabloResto
Nie kojarze bysmy mieli lepszych pilkarzy na lewej obronie a nawet jak przyszedlby Alba to bedzie mial trudno .
0
Jest wiele osob , ktorzy nie doceniaja jego wielkiego potancjalu . Wnosi element zaskoczenia , jest szybki , blyskotliwy i ma swietny drybling czy dogranie do partnerow . Barca zrobila naprawde dobry ruch sprowadzajac go z Sevilli , bo wlasnie teraz gdy dostaje wiecej czasu mzoe pokazac na co go naprawde stac . Wczesniej mimo tez dobrych wystepow , widac bylo u niego ze jest jakby ,, lekko rozkojarzony " . Tu wejdzie w atak tu na obrone to dla pilkarza nie moze byc wygodne , na szczescie Adriano ma teraz najlepsze dni i gdy ma miejsce w kadrze zobaczymy jego najlepsze oblicze jak pod koniec tego sezonu .
Dziwi mnie fakt ze nie mozna znalezc ani jednego filmiku o Adriano w Barcelonie o.O , zadnego gdzie sa jego strzaly , odbiory itp. to jest dziwne .
W kazdym razie za 8 mln to Juventus moze mu kupic dres z Barcy na pre-season .
Dla transferu stanowczo NIE !!!! .
0
Moze nie jest to jakis powalajacy pod wzgledem wzruszenia artykul ale bardzo fascynujacy i interesujacy . Smutna historia i wielki szacunek dla tego czlowieka ze mimo spedzenia ,, tylko " dwoch lat widac przywiazanie dla naszego klubu ,
wachaFCB
Racja , to zdanie jest naprawde mocne .
0
Thiago Silva w Barcelonie : sezon 1 odcinek 3
0
Haha co za bzdura .... po co sprzedawac np. Tello , ktory jest zawodnikiem Barcy B a nie pierwsego zespolu ? .
0
Chyba mu bania zeszla , że tak mówi ;D .
0
Mysle ze nawet w obliczu Euro i formy Ibiego w Holandii Barca tez pozostanie nieugieta .
0
,, Końcem cyklu zdobycia 14 tytułów na 19 jest zdobycie 2 tytułów na 19? " - mozg rozjebany ;D
0
Haha no to poszalejemy w tym roku .
Reszta nie buntujcie sie tak o te 100 mln bo tak naprawde nie wiadomo co bedzie . W zeszlym roku mielismy chyba 40 mln a 40 kosztowal sam Cesc .
Zapewne odejdzie niestety Keita ale to jest najlepszy moment by cos jeszcze na nim zarobic , mysle tak 10-15 mln a to juz daje 40 mln . Nie wierze w odejscie Alvesa ani Tello takze mysle ze Alba i niewiem kto bo Silvy nie sprzedadza za nic .
0
Tak samo jak Milan nie sprzeda Shevchenki i Kaki ....
0
A ja jeszcze wzialbym na sezon Bojana :D niczym napewno by nam nie zaszkodzil a taki powrot moglby byc pktem kulminacyjnym w jego formie .
0
yoli
Masz racje , w tamtym sezonie pamietam ze bylo duzo meczy kiedy Pedro nie mial zbyt udanych zagran i jakies 1-2 minuty przed zmiana zawsze strzelal bramke :D .
0
Smutna nie ma co ale to co bedzie przed nami ( choc szczerze watpie ) moze byc jeszcze lepsze . Jestem ciekaw ogloszenia celow na nastepny sezon .
0
Geble
Dobrze ze zaznaczyles ,, przed kontuzja " , gosciu zagral dopiero jeden pelny mecz czy dwa a tu powolanie do reprezentacji . Nie mowie ze zle ale napewno sa zawodnicy , ktorzy na to powolanie prawcowali caly sezon .
0
Troche to smieszne ale zobaczymy co wyjdzie .
0
Czy to jest na tyle wazne by umieszczac tutaj o tym caly news ?
0
Pedro zawsze byl dobry , poprostu kazdy pilkarz ma kiedys obnizke formy .
0
Nie gral we wsyzstkich bo kiedy mial mecze reprezentacyjne to rozgrywalismy mecze z Hospitalet w Pucharze Krola np .
0
A po co go sprzedawac albo wypozyczac ??? i tak nie zrobi nikomu miejsca bo jest zawodnikiem Barcy B takze nie widze najmniejszego sensu .
0
Wedlug mnie te stroje to jest jakas zenada . Po pierwsze zakonczenie tradycji ( zawsze domowki byly w paski ) to juz przegiecie , drugie to juz wogole beznadzieja chyba szejkus z Fundation sobie je wymyslil a trzeci to juz tylko na dobicie ...
0
Zajebiscie , przegralismy wszystko co najwazniejsze a tu news na pocieszenie ze 10 mln do przodu .
0
redbull94
Milan nie sprzeda Silvy i w dodatku nie za 40 mln .
lucas/catalan
On gra na lewym skrzydle jaki na lewej obronie .
0
daniel191
Prosze Cie , nie osmieszaj sie ... poza ta jedna akcja nie wniosl nic , kompletnie NIC .
Nie rozumiem skad u Ciebie taka zlosc , nie wszyscy go musza lubiec i maja prawo do wlasnego zdania , takze nie wywyzszaj sie na tle innych .
0
Jakby trafil sie jakis klub , ktory bylby w stanie dac za niego ponad 10 mln to sprzedawalbym go w ciemno . Poza jedna akcja nie przydal sie na nic i jest kompletnie bezuzyteczny .
0
Kurde jeszcze tyle czasu do finalu :/
0
Adriano to pilkarz , ktorego chce miec kazdy zespol . Nie znam rownie uniwersalnego pilkarza jakim on jest , ten pilkarz jest zbyt cenny by sie go pozbywac . Zreszta tak jak powiedzial osiagnal najwyzszy poziom , widac to po ostatnich meczach , nie daje szans rywalom . Pojedyncze bledy sie zdarzaly ze wzgledu na pozycje na jakich grywal , raz atak raz obrona .
Uwazam ze sprzedaz to bylaby zla decyzja ze strony zarzadu .
0
Ja Cule
Gra na Mistrzostwach Swiata i jak widac wyniki w Liverpoolu , w najlepszej lidze bo tak ja nazywaja nie jest dla Ciebie wystarczajaca zeby przyjsc do Barcy ? a co robil Masche ? Sanchez ? Adriano ? Hleb ? Alves ? Abidal ? Toure ? itp ? moglbym Ci wymieniac bez konca .
0
Nekaja nas tymi newsami o Toure i robia nadzieje ze moze wrocic ...