0

Mam nadzieje ze Adriano bedzie naszym podstawowym lewym obroncą na dlugie lata .

0

Wielka szkoda ... to byl naprawde dobry trener , jako czlowieka nie mialem okazji go poznac .

0

PabloResto
Nie kojarze bysmy mieli lepszych pilkarzy na lewej obronie a nawet jak przyszedlby Alba to bedzie mial trudno .

0

Jest wiele osob , ktorzy nie doceniaja jego wielkiego potancjalu . Wnosi element zaskoczenia , jest szybki , blyskotliwy i ma swietny drybling czy dogranie do partnerow . Barca zrobila naprawde dobry ruch sprowadzajac go z Sevilli , bo wlasnie teraz gdy dostaje wiecej czasu mzoe pokazac na co go naprawde stac . Wczesniej mimo tez dobrych wystepow , widac bylo u niego ze jest jakby ,, lekko rozkojarzony " . Tu wejdzie w atak tu na obrone to dla pilkarza nie moze byc wygodne , na szczescie Adriano ma teraz najlepsze dni i gdy ma miejsce w kadrze zobaczymy jego najlepsze oblicze jak pod koniec tego sezonu .
Dziwi mnie fakt ze nie mozna znalezc ani jednego filmiku o Adriano w Barcelonie o.O , zadnego gdzie sa jego strzaly , odbiory itp. to jest dziwne .
W kazdym razie za 8 mln to Juventus moze mu kupic dres z Barcy na pre-season .
Dla transferu stanowczo NIE !!!! .

0

Moze nie jest to jakis powalajacy pod wzgledem wzruszenia artykul ale bardzo fascynujacy i interesujacy . Smutna historia i wielki szacunek dla tego czlowieka ze mimo spedzenia ,, tylko " dwoch lat widac przywiazanie dla naszego klubu ,
wachaFCB
Racja , to zdanie jest naprawde mocne .

0

Thiago Silva w Barcelonie : sezon 1 odcinek 3

0

Haha co za bzdura .... po co sprzedawac np. Tello , ktory jest zawodnikiem Barcy B a nie pierwsego zespolu ? .

0

Chyba mu bania zeszla , że tak mówi ;D .

0

Mysle ze nawet w obliczu Euro i formy Ibiego w Holandii Barca tez pozostanie nieugieta .

0

,, Końcem cyklu zdobycia 14 tytułów na 19 jest zdobycie 2 tytułów na 19? " - mozg rozjebany ;D

0

Haha no to poszalejemy w tym roku .
Reszta nie buntujcie sie tak o te 100 mln bo tak naprawde nie wiadomo co bedzie . W zeszlym roku mielismy chyba 40 mln a 40 kosztowal sam Cesc .
Zapewne odejdzie niestety Keita ale to jest najlepszy moment by cos jeszcze na nim zarobic , mysle tak 10-15 mln a to juz daje 40 mln . Nie wierze w odejscie Alvesa ani Tello takze mysle ze Alba i niewiem kto bo Silvy nie sprzedadza za nic .

0

Tak samo jak Milan nie sprzeda Shevchenki i Kaki ....

0

A ja jeszcze wzialbym na sezon Bojana :D niczym napewno by nam nie zaszkodzil a taki powrot moglby byc pktem kulminacyjnym w jego formie .

0

yoli
Masz racje , w tamtym sezonie pamietam ze bylo duzo meczy kiedy Pedro nie mial zbyt udanych zagran i jakies 1-2 minuty przed zmiana zawsze strzelal bramke :D .

0

Smutna nie ma co ale to co bedzie przed nami ( choc szczerze watpie ) moze byc jeszcze lepsze . Jestem ciekaw ogloszenia celow na nastepny sezon .

0

Geble
Dobrze ze zaznaczyles ,, przed kontuzja " , gosciu zagral dopiero jeden pelny mecz czy dwa a tu powolanie do reprezentacji . Nie mowie ze zle ale napewno sa zawodnicy , ktorzy na to powolanie prawcowali caly sezon .

0

Troche to smieszne ale zobaczymy co wyjdzie .

0

Czy to jest na tyle wazne by umieszczac tutaj o tym caly news ?

0

Pedro zawsze byl dobry , poprostu kazdy pilkarz ma kiedys obnizke formy .

0

Nie gral we wsyzstkich bo kiedy mial mecze reprezentacyjne to rozgrywalismy mecze z Hospitalet w Pucharze Krola np .

0

A po co go sprzedawac albo wypozyczac ??? i tak nie zrobi nikomu miejsca bo jest zawodnikiem Barcy B takze nie widze najmniejszego sensu .

0

Wedlug mnie te stroje to jest jakas zenada . Po pierwsze zakonczenie tradycji ( zawsze domowki byly w paski ) to juz przegiecie , drugie to juz wogole beznadzieja chyba szejkus z Fundation sobie je wymyslil a trzeci to juz tylko na dobicie ...

0

Zajebiscie , przegralismy wszystko co najwazniejsze a tu news na pocieszenie ze 10 mln do przodu .

0

redbull94
Milan nie sprzeda Silvy i w dodatku nie za 40 mln .
lucas/catalan
On gra na lewym skrzydle jaki na lewej obronie .

0

daniel191
Prosze Cie , nie osmieszaj sie ... poza ta jedna akcja nie wniosl nic , kompletnie NIC .
Nie rozumiem skad u Ciebie taka zlosc , nie wszyscy go musza lubiec i maja prawo do wlasnego zdania , takze nie wywyzszaj sie na tle innych .

0

Jakby trafil sie jakis klub , ktory bylby w stanie dac za niego ponad 10 mln to sprzedawalbym go w ciemno . Poza jedna akcja nie przydal sie na nic i jest kompletnie bezuzyteczny .

0

Kurde jeszcze tyle czasu do finalu :/

0

Adriano to pilkarz , ktorego chce miec kazdy zespol . Nie znam rownie uniwersalnego pilkarza jakim on jest , ten pilkarz jest zbyt cenny by sie go pozbywac . Zreszta tak jak powiedzial osiagnal najwyzszy poziom , widac to po ostatnich meczach , nie daje szans rywalom . Pojedyncze bledy sie zdarzaly ze wzgledu na pozycje na jakich grywal , raz atak raz obrona .
Uwazam ze sprzedaz to bylaby zla decyzja ze strony zarzadu .

0

Ja Cule
Gra na Mistrzostwach Swiata i jak widac wyniki w Liverpoolu , w najlepszej lidze bo tak ja nazywaja nie jest dla Ciebie wystarczajaca zeby przyjsc do Barcy ? a co robil Masche ? Sanchez ? Adriano ? Hleb ? Alves ? Abidal ? Toure ? itp ? moglbym Ci wymieniac bez konca .

0

Nekaja nas tymi newsami o Toure i robia nadzieje ze moze wrocic ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?