0

Najgorsze jest to, że tych zmienników nie widać. Munir i Sandro nie pokazali dzisiaj umiejętności godnych Barcelony. Rafinha też zatrzymał się w rozwoju, a potrafił pokazać nieprzeciętne zagrania. Obawiam się, że możemy jeszcze długo czekać na następców Naszych gwiazd. A sam mecz w wykonaniu Barcelony rzeczywiście nie był najgorszy. Zabrakło skuteczności, bo po pierwszej połowie powinno być już 3:0. Swoją drogą, Pedro pokazał czemu Luis nie chce na niego stawiać. Jako zmiennik jest świetny, co pokazał nie raz, ale jako zawodnik pierwszego składu nie potrafi się odnaleźć. Nie co płakać nad straconą szansą na sekstet! Trzeba dobrze rozpocząć ligę i walczyć o obronę Ligi Mistrzów. Visca el Barca!

0

Czytam Was od dawna, ale ostatnimi czasy składnia i korekta newsów kuleje:

"po raz pierwszy wystąpiło zaliczyło debiut "
"Do niedawno występował jeszcze z juniorami"

Czytajcie swoje posty przed opublikowaniem, gdyż takie kwiatki można znaleźć już w co drugim newsie. Poważny serwis informacyjny nie może sobie pozwolić na takie rzeczy!

0

Po jaką cholerę wydawać hajs na środkowego obrońcę? Nie zanosi się, żeby ktoś odszedł z tej formacji, a nawet jakby, to mamy Bartrę i Muniesę. Priorytetem Tito powinien być prawy obrońca. Tylko na tej pozycji nie ma wielkiego wyboru. Montoya, Alves i od biedy Adriano oraz Puyol. Gorzej, bo ciężko będzie znaleźć następcę Alvesa. Moim marzeniem byłoby zobaczyć w barwach Blaugrany Piszczka. Mało to prawdopodobne, ale pomarzyć zawsze można.

0

Dziękuję Pep za wszystkie emocje, które Nam dostarczyłeś prowadząc najwspanialszą drużynę świata. Pokazywałeś ogromną klasę odnosząc się do każdego rywala z szacunkiem. Piękne pożegnanie na które zasługują tylko najwięksi. Gracias, Pep!

Patrząc w przyszłość, Tito dostał szansę w najgorszym momencie. Wierzę całym sercem, że da radę jako trener i będziemy mieli z jego pracy wiele radości, ale oczekiwania wobec jego osoby będą na pewno ogromne. Przecież, to człowiek ze sztabu Pepa, który również jest współautorem jego sukcesów.

0

Raczej wątpliwe, żeby Bayern puścił Alabe. A nawet jeśli, to kwota odstępnego byłaby ogromna. Monachijczycy rzadko wypuszczają swoje największe talenty. Jordi Alba to najrozsądniejsze rozwiązanie. Ciekawym transferem byłby również Diego Capel ze Sportingu. W LE pokazał ogromne umiejętności. Gra na lewej stronie pomocy, ale w Sevilli występował chyba na lewej obronie. A co powiecie na Piszczka jako alternatywę dla Alvesa?

0

Znakomity mecz Mathieu! Bardzo lubiłem tego zawodnika jeszcze za czasów gry w Tuluzie. Szkoda, że reszta formacji defensywnej Valencii popełnia bardzo proste błędy i marnuje wysiłek reszty drużyny.

0

Riv

Ogarnij się człowieku! Oszustwo to awans Francji na MŚ2010. Karny dla Blaugrany to zwykły błąd sędziego. A wracając do meczu, to boję się, że Barca może kolejny raz stracić bramkę w ostatnich minutach meczu.

0

IBRACADABRA!!!!!!!! 1:0!!!!!

0

WAPNO!!!

0

dawid7i23 - siedzimy praktycznie cały czas na połowie Espanyolu, ale nic z tego nie wynika.

0

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=48f7e9d6ee7f9

Hiszpańska stacja z dobrą jakością!

0

cules100pro - czy ty czytać nie potrafisz??

PS: Znakomita technika Ibry!

0

Wielkie dzięki ludziska za ostatnią transmisję meczu Barcy na Public Sporcie!!! Czy tak trudno niektórym dzieciom przepisać kanał z ramówki?

0

Najlepsze - Puyol. Mimo swojego wieku pokazał kolejny raz, że na środku obrony króluje tylko on. Razem z Pique stworzył mur, którego nie potrafili obejść zawodnicy Realu. Bezbłędny w obronie i bardzo przydatny w ofensywie.

Najgorsze - Pep. Kolejny raz nie popisał się z taktyką. Ustawienie Iniesty, który czuje się najlepiej obok Xaviego to nieporozumienie. Może nie był tak bezproduktywny w poprzednich meczach, ale wielkich zawodów też nie rozegrał. Takie samo odczucie mam z postawieniem Henrego na szpicy. Zawodnik, który od początku sezonu nie może odnaleźć formy powinien grzać ławę. Zamiast niego wolałbym obejrzeć Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?