0

Do Scala81. Chodziło mi o najbliższe okienko transferowe i najbardziej newralgiczne pozycje. Wierze, że Eto'o pogra u nas jeszcze ze 2 lub 3 sezony (bo nie wierze, że do końca kariery bo zapowiadał iż zamierza ją skończyć w Mallorce;). Uważam, że jak Samu zostanie to nie potrzeba nam wzmocnień w ataku, a w rezerwie (Henry, Bojan), a poza tym wątpie by Villa czy nawet Benzema zgodzili by się na role rezerwowego. A odnośnie przytoczonego przez Ciebie wieku to Eto'o i Villa są w jednakowym wieku, więc tu argument nie trafiony. Temat bramkarzy to rzeczywiście temat rzeka, ale szczerze wątpie by zarząd planował jakis transfer, a szkoda.

0

Dla mnie najważniejszym trofeum do zdobycia to La Liga. Już od dwóch lat nie wygraliśmy w tych rozgrywkach, trzeba utrzeć nosa "białym" i pokazać kto w Hiszpanii rządzi reszta będzie wisienką na torcie;)

0

Kupić Silve (albo ribery'ego) i ewentualnie zmiennika dla Abidala w nadchodzącym oknie transferowym i starczy. Nie potrzebny nam Benzema, Villa itd. Eto'o musi zostać, a w przypadku gdy uda sie na PNA jest Henry w obwodzie więc problemu nie ma. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?