24 grudnia 2014, 21:06
0
Ma Racje :))))))))))))))))
23 grudnia 2014, 20:59
1
Wygra T. Silva albo Neymar ;)
23 grudnia 2014, 20:57
Jak dla mnie to Di Maria, albo Pogba, Ronaldo, Messi i Suarez odpadaja na 100%
6 września 2014, 12:52
3
ale Neymar okno zawalil :)
5 września 2014, 13:51
Jak gran derbi 25 beda, to Suarez bd mogl grac?
28 lipca 2014, 19:54
41
Szkoda mi tego chłopaka
11 sierpnia 2014, 11:23
9
Bardzo sie ciesze z wygranej Arsenalu z Alexisem. Gratulacje Sanchez :)
29 lipca 2014, 12:05
8
Brac go!! :P
26 lipca 2014, 17:18
5
Deco wspaniały zawodnik, jakie miał pożegnanie. Już nie moge się doczekać pożegnania Ronaldinho (Nie, że mu tego życzę). Chciałbym, aby ostatni sezon w swojej karierze spędził w Barcelonie :)
29 czerwca 2014, 10:31
Jak Falcao do Realu przyjdzie to jest masakra. Cr0, Bale i Falcao
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ma Racje :))))))))))))))))
1
Wygra T. Silva albo Neymar ;)
0
Jak dla mnie to Di Maria, albo Pogba, Ronaldo, Messi i Suarez odpadaja na 100%
3
ale Neymar okno zawalil :)
0
Jak gran derbi 25 beda, to Suarez bd mogl grac?
41
Szkoda mi tego chłopaka
9
Bardzo sie ciesze z wygranej Arsenalu z Alexisem. Gratulacje Sanchez :)
8
Brac go!! :P
5
Deco wspaniały zawodnik, jakie miał pożegnanie. Już nie moge się doczekać pożegnania Ronaldinho (Nie, że mu tego życzę). Chciałbym, aby ostatni sezon w swojej karierze spędził w Barcelonie :)
3
Jak Falcao do Realu przyjdzie to jest masakra. Cr0, Bale i Falcao