O sobie

  • Zainteresowania Chór
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły Legia Warszawa, Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 10 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4390
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 90

Komentarze

0

Ma Racje :))))))))))))))))

1

Wygra T. Silva albo Neymar ;)

0

Jak dla mnie to Di Maria, albo Pogba, Ronaldo, Messi i Suarez odpadaja na 100%

3

ale Neymar okno zawalil :)

0

Jak gran derbi 25 beda, to Suarez bd mogl grac?

Zobacz wszystkie

41

Szkoda mi tego chłopaka

9

Bardzo sie ciesze z wygranej Arsenalu z Alexisem. Gratulacje Sanchez :)

8

Brac go!! :P

5

Deco wspaniały zawodnik, jakie miał pożegnanie. Już nie moge się doczekać pożegnania Ronaldinho (Nie, że mu tego życzę). Chciałbym, aby ostatni sezon w swojej karierze spędził w Barcelonie :)

3

Jak Falcao do Realu przyjdzie to jest masakra. Cr0, Bale i Falcao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?