O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 4148
  • Liczba komentarzy 95
  • Polecenia 119

Komentarze

0

To powiedz mi dlaczego Argentyna mająca taki potencjał ofensywny ma taki bilans bramkowy z tego połowa bramek po błędach,albo z karnego ?

0

Martino jesteś beznadziejny zero taktyki , totalny chaos ...

0

hahahah Szpakowski zapomniał , że Columbia musi jeszcze wejść na boisko

2

A Ty jesteś bankowym gimbusem skoro walisz takie dziecinne teksty :)

1

Panowie co gorsze Sędziowanie vs Komentarz ? Bo ja serio nie mam pojęcia.....

Zobacz wszystkie

43

zauważyliście ,ze nawet po cichu ale pomoc nam się też rozkręciła nieco ? ;)

32

Niech wygrają nam tryplet a w ten rekord mają wyjebane VAMOS

5

Jakiś Admin może miałby choć za grosz odwagi się odezwać i wyjaśnić nam przyczyny ingerencji w komentarze ? Według mnie trochę przesadzonej ;) ?

4

Chciałbym wam podziękować ! Gdyż wśród moich znajomych nie znajdę kogoś takiego jak ja , czyli osobę która ogląda po 3,4 ,5 meczów w tygodniu z różnych lig, wchodzi na stronę swojego klubu (Fcbarca.com) oraz na stronę rywala i po prostu czyta komentarze , i udziela się w dyskusji, ogląda taki mecz jak dziś. Dzięki wam czuje , że nie jestem kosmitą ! OKEJ KONIEC WAZELINY , ale miałem ochotę to napisać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?