SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdole co tu się dzieje
1
Sorloth z nami by to zmieścił na 100%
0
Po co on to uderza Alvarez ładnie wychodził
0
Jak tam kurwa faulu nie ma?
0
Grunt to dobrze wejść w mecz XD
4
Dobra ale z czego my sie cieszymy? Przecież eksperci mówią że mimo wygrania 5-0 to nie możemy zapmiec o Negeirze
1
@vangoor piecze ich dupa i to mocno i dobrze bo ma piec
7
No to klasyczkiem na koniec "I wanna make history with Athletic club Bilabo" lololololo Athletic win! Xddddd
3
Genialny meczyk zagraliśmy, Fermin to potwór - 1 gol I 2 asysty, to samo Ronny, mam nadzieję że Roony bedzie grał dużo więcej, Eric maestro, Rapha wraca wreszcie na właściwe tory, i 5 czyste konto pod rzad, zajebisty mecz i oby tak dalej
0
Brighton remisuje z City
0
Brawo chlopaki teraz wygrać finał w niedzielę i mecz w Pucharze
0
Fulham prowadzi z Chelsea 1-0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@malypuzon Łoniaki Łyliams go pociesz
3
Takie strzaly to Joan w zęby łapie
1
Taki średni ten Bernal szczerze mówiac
1
United to lubi spadkowiczów w tym sezonie ostatnio Wilki ostatnie w tabeli i remis teraz Burlnley 1-0 w dupe
0
Ładnie Malidni pograł
2
@Messiah10 no a jak, kto bogatemu zabroni, dziwki koks i tajski boks
3
Prezes na tronie kawkę popija
1
Strzelcie jeszcze kilka bo nudno
0
No dobra sądząc po grze to można powoli wnioskować że wygramy ten mecz
0
@allien18 oby jutro była dogrywka I karne
0
Wreszcie zmiany
0
Unai to z nami w tym sezonie na razie 9 goli stracił w 2 mecze a Joan z Bilbao ani jednej
1
Nico jak zbity pies siedzi
2
Ronny z daleka jak Messi wyglada
1
@KamQiX spokojnie comeback is real zaraz sie rozkręci
13
Ronny jest dziś dojebany, lepszy niż lamine ostatnio
1
Ależ gwałt w Arabii