0

Ja pierdole co tu się dzieje

1

Sorloth z nami by to zmieścił na 100%

0

Po co on to uderza Alvarez ładnie wychodził

0

Jak tam kurwa faulu nie ma?

0

Grunt to dobrze wejść w mecz XD

4

Dobra ale z czego my sie cieszymy? Przecież eksperci mówią że mimo wygrania 5-0 to nie możemy zapmiec o Negeirze

1

@vangoor piecze ich dupa i to mocno i dobrze bo ma piec

7

No to klasyczkiem na koniec "I wanna make history with Athletic club Bilabo" lololololo Athletic win! Xddddd

3

Genialny meczyk zagraliśmy, Fermin to potwór - 1 gol I 2 asysty, to samo Ronny, mam nadzieję że Roony bedzie grał dużo więcej, Eric maestro, Rapha wraca wreszcie na właściwe tory, i 5 czyste konto pod rzad, zajebisty mecz i oby tak dalej

0

Brighton remisuje z City

0

Brawo chlopaki teraz wygrać finał w niedzielę i mecz w Pucharze

0

Fulham prowadzi z Chelsea 1-0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@malypuzon Łoniaki Łyliams go pociesz

3

Takie strzaly to Joan w zęby łapie

1

Taki średni ten Bernal szczerze mówiac

1

United to lubi spadkowiczów w tym sezonie ostatnio Wilki ostatnie w tabeli i remis teraz Burlnley 1-0 w dupe

0

Ładnie Malidni pograł

2

@Messiah10 no a jak, kto bogatemu zabroni, dziwki koks i tajski boks

3

Prezes na tronie kawkę popija

1

Strzelcie jeszcze kilka bo nudno

0

No dobra sądząc po grze to można powoli wnioskować że wygramy ten mecz

0

@allien18 oby jutro była dogrywka I karne

0

Wreszcie zmiany

0

Unai to z nami w tym sezonie na razie 9 goli stracił w 2 mecze a Joan z Bilbao ani jednej

1

Nico jak zbity pies siedzi

2

Ronny z daleka jak Messi wyglada

1

@KamQiX spokojnie comeback is real zaraz sie rozkręci

13

Ronny jest dziś dojebany, lepszy niż lamine ostatnio

1

Ależ gwałt w Arabii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?