O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 123
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dziękuje Mistrzu...

0

Wyjazdy do Czech i na Białoruś!!!

PIĘKNIE!!!

0

AS ROMA!!!

W końcu to takie szczęśliwe miasto dla Barcelony...

0

To są barwy Korony a nie Jagielloni. Korona ma żółto-czerwone, pionowe pasy, a Jaga poziome.

Tak więc wszystkich niedoinformowanych oraz pozostałych ignorantów proszę o nie zabieranie głosu.

0

Lekko się zawiodłem na nim...

Zobacz wszystkie

0

Czytając te wszystkie stękania i narzekania, że taki budżet a tak mało zaoferowali, że wstyd, żenada, dochodzę do wniosku, że lepiej by było, gdyby klub nic nie przekazał.

Wtedy wszyscy byli by zadowoleni.

Brak mi słów...

0

Jestem pewien na 100%, że nikt, absolutnie NIKT z krytykujących Henryka, że niby 56000 euro to za mało jak na niego, nie wpłacił na pomoc dla tego Haiti nawet jednego zafajdanego eurocenta.

Bez odbioru.

0

Nie będę oryginalny i też powiem, że Pep powinien postawić na Keitę.

Zagrał nieźle na PNA i jest w dobrej formie.

Poza tym ma predyspozycję do gry na tej pozycji.

Tak więc: do zobaczenia wieczorem.

0

Chyba raczej 0-5.

0

Nie ma bata na Mariolę...

Jeśli Fabregas odejdzie z Arsenalu to tylko do Barcelony.

Ty o tym wiesz, ja o tym wiem, Cesc o tym wie i Mourhinio o tym wie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?