SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś mało mnie to rusza :) Może nawet dobić i do 100 opuszczonych meczy przez kontuzję... mógł zostać i walczyć o "6" a on poszedł na łatwiznę i dostał 6 w bayernie...
0
"Barcelona oficjalnie potwierdziła uraz ścięgna udowego w prawej nodze u Thomasa Vermaelena. Klub nie poinformował o planowanej dacie powrotu do zajęć Belga, wszystko będzie zależało od postępów w leczeniu."
Ja się zastanawiam jak do cholery mógł przejść pozytywnie testy zawodnik kontuzjowany... to się w pale nie mieści co się dzieję z tą Barcą... najpierw przepłacają za starego palacza a teraz kupują szklankę, która nie łapała się do składu Arsenalu... już wolę naszą starą obronę z poprzedniego sezonu bo dużo bramek w La Liga nie straciliśmy...
1
Nabijanie w butelkę jaki to on niesamowity i jak się przykłada do treningów żeby tylko kibice nie narzekali...
2
SPORT: Vermaelen nie będzie mógł grać do 15 września.
0
Nie tylko Real ma pakę... zobacz na PSG, City, Arsenal, teraz nawet Atletico a już szczególnie zobacz na pomoc Chelsea no po prostu miazga.. a my dalej słabo w pomocy..
Kiedyś V.V mówił, że Barca słabo gra bo pomoc już nie angażuje się tak jak dawniej... Xavi czy Cesc przechodzili sobie koło piłki zamiast doskoczyć pomóc w destrukcji a sam Busi nie ogarnie kilku zawodników w kontrze do tego w kreowaniu akcji też było słabo... gdzie te magiczne długie piłki za plecy przeciwników albo prostopadłe podania rozrywające obronę przeciwnika jak np. pojedyncze podania Iniesty albo Leo do Villi podczas pamiętnej Manity, czy gdzie magiczne wymiany piłek (wystarczy sobie wpisać na yt Tiki taka vs Real i zobaczyć tą prawdziwą tiki takę)..
Ostatnio nasza pomoc grała tylko na skrzydła a jak tam nic się nie dało zrobić to piłka wędrowała do środka a tam znów przerzut na drugie skrzydło i tak dalej...
Lucho nie musi z Barcą zdobywać po x6 tytułów na sezon ale niech chociaż wróci to zaangażowanie, pressing i tiki taka (ta prawdziwa w której się zakochaliśmy) jak dawniej
0
A teraz porównaj jego statystyki z innymi lepszymi stoperami z najlepszych klubów... na tle Barcy może być genialny ale nie na świecie :) Już dawno nawet w Top 10 nie jest
1
Podobno dopiero do końca tygodnia potwierdzenie decyzji a miało być do 2-3 dni tylko :(
5
Na stronach Arsenalu go chwalą... widać jak gimbusy barcy potrafią docenić piłkarza :D
2
Łoł Arsenal ładnie gra... mają mega paczkę :)
0
?????
0
Skoro mieli ok. 56 mln na jeszcze dwa transfery a wydali na razie 10 na Verme to zostało im 46 mln w sam raz na Cuadrado :D
0
Nic się nie martwcie... o transferach przez najbliższe 2-3 lata możemy zapomnieć więc lepiej żeby Mathieu i Verma odpalili a Cuadrado zastąpił Alvesa... I oby odłożyli na klauzulę Reusa..
10
OFICJALNIE: Vermaelen kosztował Barçę 10 milionów euro. Dodatkowych 5 milionów zależy od występów zawodnika, a 3,8 miliona od wygranej w LM.
Niezły deal.... czyli na chwile obecną zostało nam jakieś 46 mln bo w wielu grafikach w gazetach była podawana kwota ok.56 mln na dwa transfery... czyli hajs na Cuadrado jest !
No i całe szczęście, że Verma nie połamał się wchodząc po schodkach na murawę :)
0
A potrzebny nam Piszczek ? Przy taktyce z 3 stoperami to raczej oni będą mieć zadania defensywne i nie będą aż tak wychodzić do przodu a więc potrzebni będą boczni obrońcy albo boczni pomocnicy (zależne od taktyki), którzy będą grać dobrze do przodu a Piszczek raczej gra typowo defensywniej (pięknie ośmieszał CR w meczach BvB-Real). No i do dobija do 30 jak się nie mylę ?
Potrzebny nam tylko i wyłącznie Cuadrado !
A co do podróży do Niemiec no to najwyższa pora działać w sprawie Reusa... dać sowite wynagrodzenie i powiedzieć Marco że to on zastąpi już niedługo Iniestę i raczej przejdzie do nas. Jeżeli to prawda, że chce grać w Barcelonie to żadna kasa szejka go nie ruszy a jak będzie inaczej to znaczy, że tylko $$ mu w głowie i nic więcej. Oby tylko nie wybrał B(Fr)ayernu.
0
Takiego Verminatora albo Rakete to by z palcem w d*pie brali a nie gadanie, że za słabi nawet na ławkę do nich. No ale nakupili (a raczej przepłacili za) gwiazdeczki mundialu to Hala-Gimbusy "szpanują" :D Mam nadzieję, że ten cały grajdołek upadnie bo nie będą mieli już nikogo kto byłby odwalał tytaniczną robotę :)
0
Martwi mnie trochę, że nie powiedział nic w stylu: "Z moimi kolanami/zdrowiem jest wszystko ok i zamierzam dawać 200% z siebie podczas każdego meczu" ale mimo wszystko gość ma waleczny charakter. Oby zastąpił nam Capitana.
3
U fioletowych mozna się pośmiać :D
"A ja na inny temat, chodzi o barce,tak patrze k8go oni kupili i jestem w szoku, poza suárezem to zawodnicy slabi lub sredni, tacy zawodnicyjak mathieu vermalen czy rakitic to u nas by na lawce nie usiedli nawet. A teraz wielka podnieta cuadrado, ten to dopiero jest fatalny, gdyby nie on kolumbia przeszla by brazylie, ten typek kazda akcje psuje, zawsze idzie sam umiejetnosci tez srednie, oby go kupili, bo z taka kadra nie beda grozni, to zawodnicy pokroju songa :-)"
0
184 cm
3
Powinniśmy kupić jeszcze Cuadrado... jakby nam cofnęli zakaz transferowy to bylibyśmy w kropce... Alves odchodzi po sezonie za darmo a Montoya szkoda gadać :(
0
O to mi też chodzi panowie... wystarczy, że nie będzie popełniał głupich błędów albo wykładał się przed jakimiś amatorami jak to robił nieraz Piket a będzie dobrze... no a na LM i ważne mecze o tytuł La Liga myślę, że drużyna zepnie dupska i każdy da z siebie po 100% albo i więcej !
0
Chyba jak parę lat temu bo aktualnie to on właśnie OSTATNIO łapie kontuzje ...
2
A zapalniczkę mu już Zubi sprezentował taką ładną pozłacaną :)
3
Oby tylko nie łapał tyle kontuzji a będzie dobrze... liga hiszpańska nie jest aż tak wymagająca... jedynie mecze z Realem i Atletico a tak trzeba tylko raz na czas nie dać ciała w jakiejś kontrze i ma się spokój...
Mimo wszystko żałuję, że x2 nasze transfery na ŚO to nie np. Benatia + Verma albo Verto + Verma.. szczególnie teraz będę obserwował Benatię czy to jednak nie był jego sezon życia w Romie w tym sezonie...
No i największa nadzieja jaką mnie naprawa ten transfer to jest to, że LvG też w nim widział wzmocnienie a jest jednym z najlepszych trenerów na świecie. To co zrobił z Holandią i aktualnie z Manchesterem mówi to, że chce on najlepszych zawodników...
0
Ah no nie przesadzajmy tylko 7 ale 3 z tego to kontuzja związana z kolanem/kolanami więc nie jest ciekawie...
0
Podobno tak bo wiecie, że Real musi kupować największe gwiazdeczki... więc jeżeli potrzebowali napastnika to mieli tylko kilka wyborów:
Zlatan - też nie dogadaliby się z szejkami jak my w sprawie Marquinhosa,
Falcao - trochę pokrzyżował plany Perezowi bo miał ponad pół roczną kontuzję,
Costa - on chciał do Anglii,
Aguero - podobnie jak w przypadku Zlatana + stracił formę i zrobił się strasznie szklany,
Lewandowski - wybrał Bayern bo dobrze mu się żyje u szwabów i nie musiałby się uczyć języka i aklimatyzować w lidze
no i zostaje Suarez czyli byłe marzenie Barcy (aktualnie spełnione) więc mogli się rzucić na niego i przekonać go $$...
Osobiście nie jestem za transferem Gryzonia ale już wole by był u nas niż u największego wroga :)
1
No i na wielki - pozostanie w klubie Pedro
0
Na razie jedyną niewiadomą jest Pique... czy zagra w podstawowej 11 za nazwisko czy będzie grał ktoś inny z formą....
2
To nie odpisuj :) Dalej się spuszczajcie nad takim geniuszem jak Pedro! Powodzenia ;)
4
Może nie każdy spuszcza się nad Pedro i potrafi ocenić, że to za słaby piłkarz na Barcelonę
3
Co ty, visca gimbusy są zdania, że Suarez będzie rozwiązaniem na wszystkie autobusy i najlepszych przeciwników... dobre sobie... ciekawe kto teraz będzie pracował w ataku po sprzedaży Alexisa jak Messi będzie człapał a Suarezowi będzie odwalać