SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Krytyka usprawiedliwiona bo jak się chce zostać Mistrzem Świata to trzeba zapieprzać a nie stać w miejscu :) Czasami stwierdzenie, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać nie przynosi efektów :D
1
Noooo szczególnie Palacio i Igła mierzyli dokładnie żeby strzelić :)
1
Jpdl ten Zubi to idiota... Dwójka Hummels & Blind powinni być opcją A !
1
Mathieu będzie grał bo on jest lewym obrońcą a stoperem to był może teraz przez sezon jak Valencia miała kogoś młodszego na bok obrony... nigdy ku*wa nie kupimy klasowego stopera tylko wypierdków i staruchów którzy nie są typowymi stoperami
1
Przecież tłumaczył, że się potknął i wpadł ustami na ramię przeciwnika :)
1
Przecież Man Utd też jest zadłużony... nie wszystkie kluby bawią się w Real
1
Q*wa szukałem podsumowania Alexisa :( Ale mogliście dodać dla porównania z innymi kopaczami którzy zostali w klubie
1
Kasa kasą ale trzeba przyznać, że Nike robi ładne koszulki... Adidas zawsze oklepane wzory i schematy jedynie kolory zmieniają (Realowi piękne różowe koszulki meczowe zrobili) a Puma znów nie ma wielu technologii w swoich koszulkach.
Niestety coś mi się wydaje, że przejdziemy do Adidasa.. Wszystkie nowe transfery na ten sezon oprócz Gerarda to zawodnicy sponsorowani przez Adidasa z czego Nike na pewno nie jest zadowolone
1
nie tylko Villa... dawniej było tak też z Henry'm i Ibrą
1
Tak ślepo zapatrzony w piłkę jak biegnie... szału w Anglii nie narobił...
2
Niestety na to wygląda... zamiast się szarpnąć na Vertonghena i Hummelsa i mieć spokój na ładnych parę okienek to nakupią szrotu i trzeba będzie zaraz wymieniać a przecież ciąży na nas widmo powrotu sankcji po tym okienku..."Ty jesteś Zubi, na pewno Zubi,Szalony Zubi, dobrze to wiem!"
14
Jak po wojnie zbrodniarze nazistowscy uciekali do Argentyny to im dobrze było... i nawet „gauczos” im nie przeszkadzali...
2
Oj to się dalej Ronaldo będzie woził jego stroną ... dobrze, że na stronie Bale'a mamy nasze małe ferrari Albę :)
12
Bo Zubi idiota wpłaci klazulę 20 mln za 30 letniego dziadka i do tego jeszcze trzeba doliczyć podatek ! Brawo Zubi desperacie...
3
I tak w połowie sezonu straci ten zapał jak Martino... Messi i reszta krasnoludków zaraz go poustawia ...
Ale niech chociaż pomęczy nasze panienki w tym sezonie bo przygotowanie fizyczne i motoryczne od odejścia Pepa to dno... dawniej strata piłki to zaraz był pressing i słynna zasada bodajże 8 sekund na odebranie piłki rywalowi a teraz co ? Messi, Xavi czy Iniesta przechodzą sobie obok rywala który biegnie z piłką zamiast doskoczyć i przycisnąć... sam Busi nie ogarnie wszystkiego w odbiorze. Już w sezonie z Tito V.V narzekał, że pomoc nie pomaga ani w obronie ani w ataku bo przez ostatni czas Messi się musi wracać do koła środkowego żeby rozpocząć sobie akcję. Mam nadzieję że młodzi wprowadzą wigor i tą iskrę (szczególnie tu liczę na Rafę bo jest nieco mądrzejszy niż starszy brat i nie traci tak bezsensownie piłek).
Jeżeli pomoc zacznie grać i pomagać to i Leo lepiej zagra oraz Pique wróci na swój poziom bo nie będzie musiał pracować za 3.
Porównajcie sobie Real z początku poprzedniego sezonu. Carlo ustawił drużynę w taktyce 4 3 3 gdzie jednym DM był bodajże Alonso albo Khedira a reszta była ustawiona ofensywniej i 1 DM nie wyrabiał a przy tym Ramos i Pepe pokazali, że są na poziomie błędów Pique i po tym okresie Carlo wrócił z powrotem do 4 2 3 1 z dwoma pivotami i gra w obronie i destrukcji od razu im się poprawiła.. Co oczywiście nie oznacza ze u nas też tak będzie bo nam potrzeba co najmniej x1 KLASOWEGO obrońcę a nie ochłapy z Valenci czy PSG
19
Spokojnie podbijają tylko cenę za Jamesa... niech idzie do Realu... zmarnuje się jak Isco :D
10
Oby Lucho dawał ciężki wycisk... może nareszcie dziewczynki utrzymają kondycję cały sezon... ostatnio to nawet młodzi z Barcy B byli zdziwieni, że w pierwszej drużynie nie ma takiego rygoru jeżeli chodzi o sprawność fizyczną i trud w treningach.. oby to Lucho zmienił
1
Okienko kończy się tak jakby w lipcu... potem kluby już mają ustalone kadry i są w środku presezonu. Nikt ci już później dobrych zawodników nie sprzeda...
4
Jeżeli Fifa będzie tak odwzorowana jak to zapowiadają to pewnie tak :D
1
Umiesz czytać ? "reszta transferów + jeszcze te co mają nadejść to kasę biorą z budżetu transferowego na ten rok (pewnie jakieś 50 mln jak zawsze) a jak to się wyczerpie to wtedy wezmę kasę przeznaczoną na przyszłe okienka"
1
Mam absolutnie takie samo zdanie... nawet mój ojciec (wielki fan Messiego) wydzierał się żeby Leo ruszył dupsko i zaczął gonić za rywalami i za piłką jak chce zostać mistrzem świata. Lahm czy staruszek Klose mimo wieku cały czas szarpali i zależało im na wygranej. Leo ma wszystko gdzieś bo wygrał z klubem wszystko i zarabia najwięcej w świecie piłki nożnej...
7
Przepaść tylko jakby Brazylia nie zrobiła z siebie pośmiewiska i Pepe używał mózgu na boisku to ta liczba mogłaby być mniejsza...
2
Akurat nieprawda, bo transfer Suareza składa się z sumy kwot sprzedaży Cesca i Alexisa i bodajże Barca dorzuci do tego ze swojego konta chyba z 5 mln czy jakoś tak... a reszta transferów + jeszcze te co mają nadejść to kasę biorą z budżetu transferowego na ten rok (pewnie jakieś 50 mln jak zawsze) a jak to się wyczerpie to wtedy wezmę kasę przeznaczoną na przyszłe okienka
5
http://www.flightradar24.com/ARG1162/3cf81eb
Suarez już prawie nad terenem Katalonii :)
2
Wystarczy raz wyłożyć kasę i mądrze załatać dziury i będzie spokój na parę okienek... ale Zubi woli kombinować
1
Akurat panu Henrique mogliśmy dać szansę bo po wielu wypożyczeniach między innymi w: Leverkusen, Santander i Palmeiras wylądował we Włoskim Napoli i zobaczymy co pokaże. Z tego co pamiętam to był też na MŚ i wyszedł w końcówce któregoś z meczów.
1
Keirrison gra aktualnie w Brazylijskim klubie Coritiba FC ale szału dużego nie robi... po prostu za szybko porwał się na transfer do Barcelony zamiast rozwijać się w odpowiednim tempie gdzie indziej. Jednym słowem za wysokie progi dla tego pana...
1
Wtedy był jedną z wielu gwiazd, nie zarabiał 20 mln na sezon i miał tą iskrę ... a teraz 27 lat a jest wypalony jakby miał 37 (co dziwne bo według wszystkich ekspertów piłkarz wchodzi w najlepszy dla siebie wiek właśnie w 27 wiośnie życia).
1
Nie chcę cię wprowadzić w błąd ale coś mi się obiło o uszy o kwocie 35-40 mln.... i to prawdopodobnie w euro czyli Man Utd mimo g*wna jakie grało ciągle robi lepsze interesy niż my z Katarczykami
1
Nie ma czego gratulować bo są przegranymi... na mundialu drugiego miejsca się nie zdobywa... drugie miejsce się przegrywa :)