SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny... znowu strzelał tam gdzie zawsze i obrońca mu gola zdobył...
0
Chyba do dobicia pustaka a nie... liczy się też jakość gry a nie tylko dobijanie i podlizywanie się Żelusiowi... Neymar magik :)
0
Boże co za patałach z Pedro....
0
Yyyeee Alexis ?? Mam nadzieje ze dlatego by odpoczać na Villareal
0
Neymar uwielbiam gościa :D I co ty na to Bejl ??
0
Czawi oczywiście jak żółw do tej piłki...
0
Masakra jeb** szkocki autobus...
0
Boże jacy oni mali przy tych Szkotach ...
0
http://pl.soccerway.com/matches/2013/12/11/europe/uefa-champions-league/olympique-de-marseille/bv-borussia-09-dortmund/1584587/?ICID=HP_MS_02_04
0
Mam nadzieję, że Roberto poszaleje a Xavi jest po to by uspokoić grę itd..
Liczę na Neymara i Alexisa :) Może tak pod dublecie ??
0
Lepiej niech wraca wtedy kiedy planowano czyli na mecz z Atletico a nie przed czasem... nie chce powtórki koszmaru
0
Zdjęcie z rezerw ?? :D
0
A czo to się stao, że Krysialdo nie strzelił karnego ?? (Nie oglądałem do końca :D)
0
A ja tam bym chciał w dalszej fazie właśnie City albo BvB :)
0
City już wygrywa a pisałem żeby na nich siedli hahah
0
Dobrze City :) Teraz muszą siąść na nich fizycznie ...
0
Frajern już farci... Hart beznadzieja po prostu... kurcze jedyne czego zazdroszczę szwabom to kibiców i dopingu... nie dziwię się mają dla kogo grać.
0
No to nie wiele więcej... a były plany na 120 tysiecy ... Znając życie Perez zaraz będzie chciał przebić Barcę ...
0
Już oni o to zadbają ... oglądając wczorajsza powtórkę meczu Arsenal - Everton zauważyłem, że na Emirates jest dosyć ładna murawa a przecież mają dach i wiecie jak to z pogodą w Anglii :D
0
Może był w samej koszulce i zrobiło się chłodniej więc wziął klubową... ale Song niszczy system konkretnie :P
0
Boże tylko nie on... jak chcą już kogoś takiego to tylko Klose albo Cardozo ...
0
A wlasnie ze Alexis dobrze sobie radzil gdy przyszlo mu grac na 9 a Leo powinien grywac na skrzydle albo za napastnikiem ktory by robil mu miejsce a jednoczesnie przeszkadzalby obroncom itd.. tak jak w remontadzie z milanem na CN.. w pierwszym meczu zamkneli Leo w klatce bo byl sam a w rewanzu za villa Leo w koncu gral wtedy jak za dawnych lat
0
0
Napastnicy i tak zapi******** więc się ich nie czepiaj ... widziałeś jak Alexis i Pedro pomagają ?? Od pewnego czasu zawodzi pomoc, która dawniej kreowała i atak i obronę a teraz napastnicy muszą robić wszystko sami a z pressingiem zostaje sam Busi i czasami nie ogarnia... Xavi i Iniesta poprostu nieraz przechodzą sobie obok akcji zamiast gdzies dołożyć nogę, powalczyć itd... czas na młodzież i świeżość
0
Jak sprzedać Cesca kiedy cały czas o niego zabiegał ?? Chciał sprzedać Piketa, Alvesa, Ville i odsyłać powili na emeryturę Puziego i Xaviego ale zapewne kategorycznie nie zgodził się na to prezydent więc odszedł bo Guardiola chciał mieć moc decydowania i nie być ograniczonym (dlatego wybrał teraz Bayern a nie szejki czy oligarchów). Tej drużynie potrzeba świeżości i szybkości ... kiedyś obrona (pressing zaczynał się od pomocy) a teraz Iniesta a tym bardziej Xavi przechodzą sobie obok akcji i Busi zostaje sam i czasami nie ogarnia do tego styl gry z mocno ofensywnymi bocznymi obrońcami też nie ułatwia bronienia... już dawno byłem zdania, że Barca powinna kupić napastnika-czołga, który będzie miał mocne "kopyto" i przebije sie przez mur a Messi musi grać za nim albo na skrzydle i jeżeli chcemy grać do przodu to z 2 pivotami bo boczni obrońcy i tak wychodzą do przodu... na początku sezonu Carlo przejechał się w Realu z tym, że wystawiał 1 pivota tak jak Barca, który nie ogarniał kontrataków gdy gracze ofensywni zostawali w przodzie i przez to obnażył też braki u Ramosa, Pepe itd... Bardzo bym chciał zmian ale jak widać Martino dostał "burę" z góry i wcale nie ma tego czego obiecywał (a najbardziej powrotu pessingu jak za Pepa)
0
Tylko Aguero albo Suarez ktory jest ostatnio w mega formie. Chociaz moim skromnym zdaniem potrzebujemy czolga ala Etoo i w tej roli sprawdzil by sie Rooney no ale jest nie do wyjecia. RvP w nigdy w zyciu
0
Przecież chciał wyj**** połowę składu łącznie z Piketem i Pujolem itd... to samo co zrobił jak przyszedł do Barcy ale pewnie dostał kategoryczną odmowę więc dlatego odszedł ...
BTW czemu Pedro nie podawał do Alexisa po raz drugi ?? Może walczy o skład hahahhahaah nawet na ławce go nie chce
0
Aż żal na to patrzeć ?? CO WY ROBICIE ???!!! WY NASZĄ BARCE HAŃBICIE !!!
Gdzie się podziała ta Barca, którą kochamy ??
0
Ciekawe czemu teraz nie podał ?? Bo Alexis mógłby strzelić gola ??
0
Nie dziwię się bo już dawno się mówiło, że Guardiola chciał wymienić pół drużyny ale nie pozwolił na to prezydent więc odszedł. Tata zaczął z przytupem, rotacjami, ze zmianami stylu gry więc dostał zrypę z góry i znowu jest kaszana jak za Tito a do tego teraz doszło wmawianie, ze dobrze gramy... Barcelona się niestety skończyła już na dobre :(
A busi niech nie pier*****, że taka gra jak za Pepa już nie wróci bo Bayern 5 miesiecy z Pepe i potrafili się nauczyć tak grać jak powinna klepać Barca.