0

Dawac ten Real !
Czuje niestety City albo PSG. Jakby awansował Inter to jeszcze Inter bym czuł XD

1

I raczej pożegnamy sie z KMS… 2 lata w LE zrobiły swoje… szkoda ze z Realem Oblak nie umiał bronić karnych

3

@Mordzia97 oby stał w bezruchu jak z Realem

3

Alexis mimo wieku nadal probuje rzucać ciasteczka. Tocopillano < 3

0

Jeśli Atletico odpadnie to jakie wyniki musimy miec w następnej fazie ?

0

@aspr1me rywale i liga słaba

6

Hahah złapał go za jaja i nic ? Hahah

0

Savic smialo mogl karteczkę zobaczyc

0

Co za meczycho w Anglii i jeszcze pol koła przytulone na lamaku. Lubie PL

0

Eh wolałem Porto dalej

0

@Pawlak1992 Atletico musi odpaść

0

Karne, hahah Arsenal moze poleciec

0

@barcelonaLM a wczesniej wiele akcji zwolnionych lub za pozno

0

Będą karne ? ;)

1

Piękna asysta Romeu. Żenada

5

Cubarsi j****y Maldini

0

Zejdź juz Rapha. A najlepiej w lecie out

5

K***a zamknijcie ten mecz bo to sie zemści. K***a

0

Idźcie z tymi strzałami Raphy… wpuszczaj Felixa i Roque

1

Czy mozna porównywać juz wejście Cubarsiego do drużyny tak jak kiedys Varane w Realu ?

Jak nie domkniemy tego meczu to będziemy frajerzy

1

Gundogan nie wk*****j mnie, wszystko zwalnia

0

Romeu żenada oby w lecie out

5

Jak widze te zmiany to sie cieszę ze Xavi odchodzi. Oby te jego tuzy tez

0

@saon bo za duzo zarabia

0

Czemu Yamal nie uderza na bramkę ?

Roberto jeszcze bez rytmu meczowego na takie spotkanie. Xavi oszalał

0

Gram Napoli. To sie nie skonczy niczym innym tylko kompromitacja.

0

O Jezus o Boże jak to zobaczyłem

1

Jezu Lewy naciśnij

0

Cancelo teraz trzeba było samemu prac a nie wykładać

0

Przeciez Osihmen tam nie miał czym zgrozic to włożył nogi w Cubarsiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?