1

@Spider_Man i to na Marsie

6

Mundial bez Szpakowskiego jest taki jakiś nijaki.

0

Iaquinta strzelcem bramki!

3

@agaFCB to jest Ezakiel Abu-Dabu-Alkazar

0

@RichardWinters a szkoda w sumie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@NeroTFP1 gardzę panem

0

@gumaz młody borek

3

@Giwera kosmiczny mecz, a Littler nie pęka na robocie

2

Ten Var to taki prosto z La ligi wzięty xD

3

@MessiForeverTheBest Taki, że nie oglądam zjebanych shortsów i nie sprawdzam ciągle messengera/instagrama.

4

Trzeci dzień bez telefonu i powiem wam, że łatwiej rzucało się papierosy xd

1

Potrzebuję kupić rowerek stacjonarny mniej więcej do 1000pln. Myślicie, że za taką cenę kupię coś w miarę solidnego?

1

@Giwera Wczoraj Irlandczycy podchodzili nawet do 9 lotki :P

5

@DIPENSE jeszcze nawet okienko się nie zaczęło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ludzie nie działają, koniec messengera

2

@Giwera hiszpański ser lepszy

0

@PIWOSZ89 pruskawki

0

@Katalończyk 99 Brazylia - Francja 98

5

Oby Cristiano grał od deski do deski w każdym meczu.

5

@July_6_BcN obie to niezłe rakiety

3

@Eklerek w punkt

1

@clyde widziałaś @Popitek12 ?

1

@July_6_BcN Dokładnie. Pisze się transcendencja.

0

@Szmulek Ebe Ebe wywrócił Mendesa

1

@Starrk karny imienia realu madryt

0

Ebe ebe go złapał

1

Mosquera zjazd do bazy xD

0

Vamooooooos!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?