Sinthie
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odblokował? Kilka razy do bramki nie trafił i już się zablokował Nie no pr0 rozumowanie
0
Jeszcze pseudo kiboli z Valencii brakowało, myślałem,że chociaż tam mają normalnych kibiców... Powodzenia w anulowaniu długów :*
0
El Fuego - jesteś superelofajny, pewnie masz najlepsze kredki na osiedlu.
Skate83 - rozumiem,że jak nie zrobisz czegoś o co Cie matka prosi to wali Cię patelnią po głowie/przysmaża w piecyku.
endriuk12 - Pozdro&Pocwicz używanie przecinków, bo nie można Cię zrozumiec.
0
Nie chce mi się wierzyc,ze on powiedział " Wiśle", pewnie bardziej coś w stylu Wyzle, albo Wicle.
0
ja, przegrywają z Santa Fe 1-0 ;D
0
Mecz zacznie byc emitowany koło 5 minut przed pierwszym gwizdkiem.
0
Linki do meczu:
http://www.justin.tv/barcelonasc
http://www.justin.tv/foxsports2008_1
http://www.justin.tv/psn_1
http://www.justin.tv/shulton_online
http://www.justin.tv/mundofutbol
0
Koleś się cieszył jakby wygrał w totka, a dalej mamy przewagę dwóch goli, przy czym Chivas gra chyba lepiej od Violi :|
0
Nawet nasz bramkarz ma zapędy ofensywne, cóż za drybling ;P