4

Niestety ale z taką grą Barcelony i formą naszych piłkarzy wszystko jest możliwe

3

A graj sobie i 10 lat tylko jak najszybciej opuścić Barcelone i daj coś na sobie zarobić póki jeszcze czas

0

Pep czekamy na ciebie z otwartymi rękoma. Zawsze

0

Komentarz usunięty

0

Piękny gest Lewandowskiego wobec tego chłopca. I to by było na tyle dobrego w tym meczu co pokazał

8

Żebyśmy się tylko nie zdziwili. Podajemy się nim mega ostro a on okaże się niewypałem. Oby tak nie było, więc na chłodno kochani

1

Ważne żeby pieniądze na koncie sie zgadzały. Mentalność zwycięzcy? Chyba w grze FIFA

1

No rzeczywiście w tym sezonie to Barcelona uaktywnia się w końcówkach - uaktywni się ale na koniec tego sezonu z taką grą

0

Mecz był do wygrania i musiał być wygrany bo jesteście Barceloną, mistrzem Hiszpanii, Czymś Więcej niż klubem

0

"Co prawda ostatnio nie wszystko wychodzi nam tak, jak byśmy chcieli, ale np. na Vallecas rozegraliśmy dobry mecz. Obejrzeliśmy powtórkę i uważam, że ten mecz był do wygrania". Xavi co ty człowieku pierd.lisz za bzdury ogarnij się stary

5

Dno i tragedia. Aż oczy szczypią patrząc na tą grę, ogromny żal i smutek aż serce pęka. Zero zaangażowania w tych grajkach a Xavi? Dawno już go tutaj być nie powinno, to jest tylko trener który ma jeden schemat i gra nim aż do usranej śmierci, zero kombinacji i pomysłów

0

O jej Panie Probierz jaki ten Lewandowski jest biedny i wspaniały, wypucuj mu berło do białej kości

0

Zupełnie nie zrozumiała i wcale nikomu nie potrzebna ta sytuacja z Gavim. Głupota ludzka nie zna granic

6

Dawać dobrą kase i zabierać jak najszybciej się da

0

Chciał to by każdy Panie Pedro. Zajmij się Pan grą dla Lazio. Wszystko w temacie

4

Sprzedać i zarobić porządne pieniądze póki trafia się taka super okazja i oferta za 36 latka. Nie ma się nad czym zastanawiać nawet sekundy.

0

Wszyscy grają tragicznie i są zupełnie bez formy ale przypominam że to właśnie Lewandowski miał być największą gwiazdą, po coś do nas przyszedł . Co w swojej karierze zawodowej już zrobił wielki szacun ale to było minęło i już nie wróci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panie Xavi ten dołek nie pojawił się teraz, to już trwa od samego początku tego sezonu i coraz bardziej się pogłębia tylko aż sięgnie dna. Pana czas już chyba minął, puki jest jeszcze jakaś szansa na wyratowanie tego

2

Dno i czterdzieści km mułu . Tyle w temacie. Niedługo będziemy przegrywać z Rakowem Częstochowa

6

Xavi zawsze ale to zawsze ma na wszystko wymówkę, zawsze tylko gadać pięknie potrafi ale nigdy nic z tego nie wynika, z meczu na mecz zamiast być lepiej, sytuacja się powtarza lub gra jest jeszcze gorsza

2

I tu w takim przypadku nachodzi na myśl słynne Polskie powiedzenie , cytat " Przypadek? - Nie sądzę"

3

Ojej jak nam przykro hahahaha. Nikomu z nas on jest nie potrzebny zwłaszcza na naszym terenie, Niech pali wrotki

2

No stary indor pier.olony nic więcej w tym temacie napisać się nie da. Można dodać tylko że kibic Realu ale to na to samo wychodzi

4

Bo to przecież zawodnik ku.ewskich. zwłaszcza że przed el clasico inaczej być nie mogło . Wszystko w temacie

0

Nie no super kur.. co chwila coś nowego, robi się coraz gorzej oby to już był koniec tego pecha

1

@th@les gdyby nie on bramek straconych było by o wiele więcej. Pozatym przypomnij sobie poprzedni sezon w LL

0

Serio ten nasz ter Sregen to jak Krzysztof Ibisz, wiecznie młody , a nawet lepiej bo z sezonu na sezon wygląda na młodszego i w dodatku coraz lepszy i mocniejszy. Skarb w bramce, tyle w temacie

1

Może uda się do klasyku, chociaż z tym bym uważał bardzo, bo gdyby Lewandowski wrócił na El clasico to Realowcy zrobili by wszystko wiedząc że jest po takiej kontuzji i wykluczyli by nam go na bardzo długi okres. Niby nie chcąco . Brak honoru - Real Madryt

0

Wszyscy po meczu z nami żalą się jacy to oni są ogromnie poszkodowani, przecież to jest oksymoron. To nasi co chwila żółta kartka itd, graliśmy słabo to fakt ale sędzia w niczym jak zawsze zresztą nam nie pomagał , wręcz przeciwnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?