0

Mecz z Lechia mnie cieszy jednak jest totalnie rozczarowywany postawa władz ekstraklasy którzy to uniemożliwili Wiśle rozegrania tego meczu ;/

0

Miał jakiś problem i dobrze że się ogarnął bo błyszczy tak jak powinien zawsze.Oby następny sezon wyglądał jeszcze lepiej w wykonaniu Alexisa :)

0

Mauro Silva ma w sumie racje,gdyby Neymar tak z 2 lata temu przeniósł się do Europy do jednego z lepszych europejskich klubów miałby na dzień dzisiejszy bardzo cenne "europejskie ogranie".
Jednak uważam że mimo wszystko jeżeli dojdzie do tego transferu to Barcelona,jej styl itd. sprawią że wyciągną cały jego talent którego na pewno ma nie mało :) największym problemem będzie na pewno ciągła i nieustająca presja.

0

Hummels?Wiem że w finale Lm zagra itd. ale to będzie według mnie błąd.Gdyby to zależało od mnie postawiłbym na Davida Luiza z Chelsea który choćby dzisiaj w meczu z FC Basel był nie tylko nie do przejścia w obronie to w dodatku strzelił przepiękną bramkę i dla niego nie jest to nic nadzwyczajnego co więcej jest na pewno bardziej wszechstronnym zawodnikiem od Hummelsa który jest w sumię zawodnikiem "ze szkła" i często łapie różne urazy.Hummelsowi stanowcze NIE!
Isco i De Gea to również świetni piłkarze i tak jak David są stosunkowo młodzi i bardzo perspektywiczni natomiast Neymar jest zagadką,ma wspaniała technikę itd. jednak piłka w Europie bardzo różni się od brazylijskiej i może mieć spore problemy w przystosowaniu się ale mimo wszystko w jego przypadku też jestem na tak.

0

Szkoda że Malaga odpuściła i zaczęła się bronic po tym gdy strzelili na 2:1,wiem ze siła brak itd.ale mieli już półfinał :/

Mam nadzieje że Barcy nie zabraknie dzisiaj sił i rozprawi się z PSG w takim samym stylu jak z Milanem :)

0

Busquets już rozgrywał mecze jako stoper i radził sobie świetnie więc niech tam zagra a Song...podobała mi się wczoraj jego gra,zagrał dobrze i pewnie więc jak najbardziej widzę go na nominalnej pozycji Sergio.Bartra nie gra źle ale na takie mecze ma jeszcze czas natomiast Eric i Adriano są raczej jeszcze nie rozbiegani więc póki co tu bym się wstrzymał przed wystawieniem tej dwójki to pierwszej jedenastki.

0

Ewidentnie oszczędzali siły na PSG,w lidze Barca ma już raczej spokojna grę do końca sezonu.

0

Borusia musi być pokazywana bo gra tam trzech naszych i nic dziwnego że sporo ludzi chce ich mecze obejrzeć skoro tvp w szczególności,kreuje ich na niemal bogów...dobrze że wybrali mecz Barcelona - Milan,to na pewno powiew świeżości w tvp :)

0

Jaka filozofia takie wyniki...bogatym wolno :D

0

luki6262 popatrz na ostatnie transfery i powiedz za kogo przepłacono od czasu Ibry? :) podejrzewam że 30 baniek to max na jaki Barca sobie pozwoli choć po transferze Jordiego (biorąc pod uwagę jego świetna dyspozycję na euro) widać że osoby dogadujące transfery wiedzą co robią.Ponadto sam Neymar nie ukrywa gdzie chce grać :)

0

Sprowadzenie Cesca to priorytet,DNA Barcy i wielkie doświadczenie zdobyte w Anglii oraz młody wiek to wszystko czyni z niego piłkarza który będzie prowadzić klub do kolejnych sukcesów :)

Sakho to dobry pomysł o ile PSG nie zażąda nie wiadomo jakich pieniędzy bo obrona to słaby punkt Barcy i w dodatku podatny na kontuzje i gdy Puyo złapał kontuzjel trzeba było nieco zespół przestawiać i choć to wszystko grało to jednak lepiej mieć na ławce nominalnego środkowego obrońce.Natomiast Milito za często jest kontuzjowany i według mnie to go skreśla i przez to może być problem z nowym klubem dla niego.

Rossi i Sanchez - stawiam na Rossiego bo gra już w LaLiga już trochę co pewnie pomoże w aklimatyzacji choć nie uważam aby Ci panowie byli dla Barcy niezbędni.

Dług klubu dotyczy wszystkich sekcji sportowych Barcy i o ile piłkarze wygenerowali zysk to pieniądze uciekają gdzie indziej.Była jakaś informacja że niektóre sekcje maja być zamknięte.

0

Przy stanie 1:1 obawiałem się że będzie trudno,że United jedną kontrą mogą zgarnąć całą pule.Jednak Blaugrana była tego wieczoru w szczytowej formie.Myślę że niewiele brakowało aby ten mecz zakończył się manitą.To był chyba najlepszy mecz w tym sezonie.

To zwycięstwo jest tym cenniejsze ponieważ w półfinale ograny został Real.I teraz to Guardiola,a nie Mou świętuje ogromny sukces!

Teraz można spokojnie myśleć o kolejnym sezonie który oby obfitował w sukcesy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?