Skieaa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xD . Dobre to było
0
Zapata przyjął niezłą bombe od Grzmota na twarz
0
Tam już po tym finale to pilkarz pregranaj drużyny w ogole z domu nie powinnien wychodzic bo nie wiadomo co moze sie stac
0
Kurła Gruby :/
0
2-1 juz ale bedzie ciezko
1
Ale meczyk, 1-1
0
Mam tylko po arabsku jak chcesz
0
Boca.
0
Boca - River
0
Za kim jestescie w Superclassico?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Eh karny dla ManU
0
Ehh gdyby nie Shakira to Arturo miałby 2 brameczki
1
Pieknie Aguero.
0
Gdzie tu jest zwalanie na kogoś porażke? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Prawie
1
Ja pierd ale mi serce wali gdy Leo podchodzi do karnego
0
Idiotyczny ktory dal sytuacje 100 procentowa?
0
xD
0
Dublet Leo albo i nawet hat trick
0
Też coś czuję że Leo strzeli 1-2 bramki
0
Leo dziś 2 brameczki i nawet z tym nie handlujcie
0
O, bardzo fajnie. Warto bedzie zobaczyc ten meczyk
0
Osobiście wolałbym Semedo za Roberto, Messiego za Rafe oczywiscie jeśli z Leo już jest git i chętnie zobaczyłbym Vidala ale on jest raczej mało prawdopodobny
0
Tak był, ale czy to oznacza że Modric i Varane dalej moga grać tak fatalnie jak teraz aż do gali ZP a i tak znajda się w pierwszej 3? Obaj wiem że ZP jest przyznawana za dwa dobre ostatnie miesiace gry, ale dla mnie coś takiego jest smieszne. Zreszta szczerze mówiac jesli Leo lub inny zawodnik Barcy nie ma szans na ZP to akurat mi tam obojetne kto wygra, wygrac moze nawet Ronaldo
1
Szczerze to już bardziej bym widział, że Valdek wystawi Denisa na lewym niż Rafe, ale najbardziej chciałbym atak Malcom-Luis-Leo
1
Szczerze to aktualnie Ronaldo bardziej zasłużył na ta ZP niż Modric czy Varane xD Zobaczymy, ale jesli taka trójka naprawde by była to byłoby śmiesznie
0
Również muszę napisać że robisz bardzo dobra robote, na dodatek ostatnio jestem w tyle z NBA to takie podsumowanie mi sie przyda
0
Niby racja jednak u mnie I tak znajduje sie w top 3 serialach :p Rami zrobił genialna robote