Skieaa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo, w koncu mial bardzo dobry sezon w Barcy plus MŚ
0
Nie ma zawodnika, który nie zawodzi ;) I Messi i Ronaldo zawodzą, może ten 1 więcej razy zawiódł, ale to tylko pokazuje że oni są ludźmi :p
0
Jeszcze 2 mecze zostały xd
4
Taktyk Sampaoli
0
Najbardziej chodzi o ten styl gry Islandii
0
XDD Ja dałem 4-0 Francja
0
Dania 3-1 Peru xd Pewniak
0
Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe xd Argentyna nie grała źle w ataku, w obronie słabo. Natomiast Islandia to był autobus. Mecz z Chorwacja wszystko wyjaśni
0
W drugiej 0 strzałów xd
1
Nie :) Dalej bym pisałze to antyfutbol
4
Ronaldo grał przeciwko otwartemu futbolowi a Messi przeciwko autobusowi xD
3
Typie, co nie zobacze twój komentarz to w nim tylko hejt na Messiego xDD Prawda jest taka ze Leo zaczął beznadziejnie MŚ ale to dopiero 1 mecz
0
Messi uratował Islandie
0
Moze grać tak jak Australia?
0
Chyba autobus xD Mam nadzieję że odpadna
2
Niestety prawda
0
Będę pluc na nich "jadę" bo po prostu nienawidzę takich drużyn co grają autobusem ;)
0
Messi odpowiada Ronaldo tak samo jak Islandia piekna gra xDD
0
Co za głupota XD Daj pikarz ktory nie zawodzi w waznych meczach
1
Ja pier**** ale on ma beznadziejne karne xd
0
Tylk oni grają przeciwko autobusowi. Moim zdaniem Leo powinnien jeszcze więcej próbować strzelać z dystansu.
0
Obrona beznadziejna natomiast w ataku coś się dzieje. Tylko jak maja grać przeciwko autobusowi? xd
22
Islandia Postawiła autobus i jazda xd Jak ja nienawidzę takich drużyn
0
Agueroo :D VAMOS!
0
Dania 3-1 Peru xd
1
Niektorzy kibicuja Islandii ;p
0
Dużo easter eggów i nawiazan jest w tej nutce
0
Nie da. Spokojnie, mozesz dom stawiac xd
2
Jeszcze gol Ronaldo z przewrotki w 120 minucie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika