0

Leo, w koncu mial bardzo dobry sezon w Barcy plus MŚ

0

Nie ma zawodnika, który nie zawodzi ;) I Messi i Ronaldo zawodzą, może ten 1 więcej razy zawiódł, ale to tylko pokazuje że oni są ludźmi :p

0

Jeszcze 2 mecze zostały xd

4

Taktyk Sampaoli

0

Najbardziej chodzi o ten styl gry Islandii

0

XDD Ja dałem 4-0 Francja

0

Dania 3-1 Peru xd Pewniak

0

Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe xd Argentyna nie grała źle w ataku, w obronie słabo. Natomiast Islandia to był autobus. Mecz z Chorwacja wszystko wyjaśni

0

W drugiej 0 strzałów xd

1

Nie :) Dalej bym pisałze to antyfutbol

4

Ronaldo grał przeciwko otwartemu futbolowi a Messi przeciwko autobusowi xD

3

Typie, co nie zobacze twój komentarz to w nim tylko hejt na Messiego xDD Prawda jest taka ze Leo zaczął beznadziejnie MŚ ale to dopiero 1 mecz

0

Messi uratował Islandie

0

Moze grać tak jak Australia?

0

Chyba autobus xD Mam nadzieję że odpadna

2

Niestety prawda

0

Będę pluc na nich "jadę" bo po prostu nienawidzę takich drużyn co grają autobusem ;)

0

Messi odpowiada Ronaldo tak samo jak Islandia piekna gra xDD

0

Co za głupota XD Daj pikarz ktory nie zawodzi w waznych meczach

1

Ja pier**** ale on ma beznadziejne karne xd

0

Tylk oni grają przeciwko autobusowi. Moim zdaniem Leo powinnien jeszcze więcej próbować strzelać z dystansu.

0

Obrona beznadziejna natomiast w ataku coś się dzieje. Tylko jak maja grać przeciwko autobusowi? xd

22

Islandia Postawiła autobus i jazda xd Jak ja nienawidzę takich drużyn

0

Agueroo :D VAMOS!

0

Dania 3-1 Peru xd

1

Niektorzy kibicuja Islandii ;p

0

Dużo easter eggów i nawiazan jest w tej nutce

0

Nie da. Spokojnie, mozesz dom stawiac xd

2

Jeszcze gol Ronaldo z przewrotki w 120 minucie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?