0

Ronaldinho, Raul, Henry, Kaka też mieli nie odchodzić ze swoich klubów... Przynależność do jednego klubu jest niemożliwa w tych czasach. Ale Messi i Mourinho? Jakoś tego nie widzę.

0

Ciekawą grafikę przed chwilą widziałem, a pasuje ona do tego tematu...
"Terry 60 goli dla Chelsea, Iniesta - 57 bramek dla Barcelony. Terry > Inesta :v"
Btw. A to z tej cudownej La Masii nie da się nikogo wyciągnąć? Na rynku jest mało dobrych pomocników na sprzedaż, a poza tym w sumie zakaz transferowy jest...

4

Zapomniałeś o podstawowej zasadzie - w historii nie wolno gdybać...

6

A niech na złość wszystkim wygra Neuer, świat nie kręci się tylko wokół Messiego, Ronaldo czy Realu i Barcelony...

0

Widać, ze nie oglądasz Premier League. Per z Koscielnym to jedna z najlepszych para stoperów na świecie. Messi > Arsenal? Pamiętam, jak ostatnio Argentyńczykowi ostatnio nie szło, straszne hejty na tej stronie na niego szły, sami pisaliście, że należy go sprzedać, bo gra piach, a mnóstwo kasy sie zgarnie. I co? Wystarczyło parę goli, a wy już dostajecie orgazmu (dosłownie wręcz) gdy Leo coś wyjdzie na boisku. Nie mam co z wami dyskutować, jeżeli uznajecie, że Xavi jest lepszy od Ramsey'a.

0

Chcesz mi powiedzieć, że Ramsey - Wilshere - Alexis - Ozil - Walcott < Xavi - Busquets - Rakitić?

0

Tylko Alexis? Tak, masz racje. Ale zwróć uwagę, że inni (Ozil, Wilshere czy Ramsey z Walcottem) mają problemy zdrowotne.A to przecież oni są kręgosłupem tego zespołu i stąd te słabe wyniki

0

Czy ja wiem, Barcelona ma tylko lepszy atak od Arsenalu

1

Ty, Torres, lepiej zacznij porządnie grać, a nie idiotycznie komentować.

0

Niech Barca trafi na Schalke lub Juve. Niemcy nie są ani za słabi, ani za silni. Poza tym ciekaw jestem, jak drużyna Di Matteo z Draxlerem, Hoewedesem, KPB i Meyerem zaprezentowałaby się przeciwko Blaugranie. A mecz z Juve zapowiadałby się bardzo ciekawie :)

0

Idź sie lecz za przeproszeniem, Arsenal bez kontuzji poważnie zagroziłby Barcelonie. I nie mówię tego jako kibic "Kanonierów". Manchester City też potrafi stawić opór, z nimi nigdy nic nie wiadomo, zwłaszcza w ChL. Juventus to samo...

0

CR7, rok po prostu magiczny, Gotze - Mistrz Świata, Niemiec, jego bramka dała naszym sąsiadom tytuł, teraz ma bodajże najwięcej goli w Bundeslidze, za Suarezem przemawiają mega statystyki, James chyba najlepiej ze wszystkich zagrał na mundialu...

0

Tom30, przypuszczam, że jesteś młodym kibicem, bo widze 0 szacunku... Przypuszczam również, że kibicujesz Barcelonie odkąd zaczęła wygrywać. Współczujesz? Nie masz czego, poczytaj sobie o "The Invincilbles" (z całym szacunkiem, ale Twój klub czegoś takiego chyba nigdy nie dokonał, mimo, że zasłużenie wygrał wtedy z nami w ChL), polityce Wengera... Moim zdaniem Messi był najlepszy, a teraz jest paru typów, którzy osiągneli ten sam, a nawet wyższy poziom, ale podkreślam - moim zdaniem! Ogólnie lubie dyskutować z kibicami FCB, ale takimi, którzy widzą świat piłkarski taki, jakim jest,a nie przez pryzmat Barcelony czy Messiego... Czytać tego co napisałem nie musze dwa razy, tak dla uściślenia mam wyższe wykształcenie, a piłka interesuje się około hmmm... 14 lat chybaby stykło. Po prostu niejedno już widziałem, a staram sie być również obiektywistyczny.

0

Pewnie, ja staram się być przynajmniej obiektywistyczny... wystarczy podważyć status waszego "boga" aby być tu zhjetowanym na maxa. Kłócić sie z wami nie mam zamiaru, większość z was to po prostu dzieci, zwłaszcza wskazuje na to zwort "śmiechłem", typowe dla gimbazy. W tym roku Messi porównaniu do CR7, Suareza, Jamesa czy Gotzego nie pokazał prawie nic.

1

Poniektórzy przesadzają z tym Messim, ma wielkie nazwisko, ale gra już różnie. CR7 przewyższa go teraz o klasę, Suarez i Neymar wcale nie są od niego gorsi, Gotze też nieźle wariuje w Bayernie... Dla mnie Messi to teraz to gdzieś numer 4-5 na świecie

0

Spokojnie. Wróci wam Verma to będziecie mieć wiele pożytku z niego :P

0

United też mają bardzo dobry atak, ale troszke niedoceniony... van Persie - Rooney - Falcao

0

Nie tylko Pique, Vermaelen też potrafi strzelać :P

0

Atletico przypomina mi Arsenal. Budują stadion, który muszą spłacać sprzedając gwiazdy. Prowadzą przemyślaną politykę transferową, tzn. sprowadzają/szkolą młodych i zdolnych, a jak już kogoś kupić to jak najtaniej, bo bacznej, długiej obserwacji piłkarza

0

Barca będzie miała z niego wiele pociechy. Opaski kapitana Arsenalu nie dostaje byle kto.

1

Bo są śmieszne

0

Jutro jest mecz o_0

0

Albo wystąpi w nowej serii Dragon Balla (która ma za niedługo wyjść i ma być kontynuacją DB GT) w roli Uub'a :D

1

Bo nie jest. Przynajmniej zna swoje miejsce w szeregu

2

Pff, pewnie ludziom, których my nazywamy "gimbami" się nudzi. Anonimowe obrażanie czy grożenie to ich specjalność...
Pewnie, faul Zunigi to faul brutalny, ale w piłce takie rzeczy sie zdarzają. Jakoś Witselowi zapomniano, że złamał nogę Wasylowi. Zresztą po tym zdarzeniu, Belgowi nikt nie groził, a Marcinowi kibice okazali wsparcie oraz szacunek, takie powinno być nasze podejście. Zaakceptowanie tego co sie stało, oraz wsparcie, ono jest bardzo ważne dla sportowca.

0

34 lata i stary... A ponoć życie zaczyna sie po 40... :D

Ale tak odnośnie do sportu: Zawsze lubiłem i szanowałem Keitę. Dla mnie jest bardzo dobrym piłkarzem. Co do wieku to są oczywiście tacy zawodnicy, co utrzymują wysoki poziom nawet po 30. Przykłady? Giggs, Totti, del Piero, Pirlo, Buffon, Ibrahimović, Klose czy Gerrard.
Nic tylko życzyć powodzenia w Romie, trzymaj sie chłopie! :)

0

Hmm, twoje typy są bardzo możliwe :P Ale nie chciałbym mundialu w Chinach/Kanadzie... Nic do nich nie mam, właściwie ta impreza by im sie przydała, ale... Nie chce mi sie oglądać spotkań o północy czy o 6:00 rano ;x Anglia byłaby dobrym miejscem. Jak już wspominałem mundial ten będzie wyjątkowy ze wzgędu na jubileusz, a to właśnie Anglicy wymyślili piłkę nożną. tak więc najlepiej gdyby mundial w 2030r. odbył sie albo w Urugwaju, albo w Anglii :D

PS. Mógłby mi ktoś podać rozpiske kolejnych imprez na najbliższe lata? I kto sie ubiega o organizacje imprez? (chodzi mi głównie o euro i mś) Z góry dzięki za poważną odp! :)

0

Nie lubie Messiego, nie lubie Barcelony, ale trzeba przyznać, że Leo na mundialu grał bardzo dobrze. W mojej ocenie, na Złotą Piłke mundialu nie zasłużył, ale na bank był w TOP3 najlepszych zawodników. Dla mnie najlepsi byli: 1. James, 2. Robben, 3. Messi. To oczywiście moje zdanie, nie musicie sie z nim zgadzać :P

0

Tak jest, Mistrzostwa świata w 2030 roku w Urugwaju... Byłby piękny jubileusz, wtedy, równo 100 lat wcześniej odbyły sie pierwsze MŚ... Co do wielkich imprez, jestem z reguły zdania, że należy je przyznawać krajom, które spełnią ekonomiczne wymagania, a piłka w tymże kraju jest na średnim poziomie. Dzięki organizacji takich zawodów, jest szansa, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku, a młodzież będzie miała jak i gdzie trenować, bo o to w tym wszystkim chodzi. Piłka nożna jest dla każdego, każdy ma prawo grać i trenować na przyzwoitym poziomie.

0

MESSIah16

Też racja. Ale popatrz co taki Bayern ostatnio wyprawa. Doszedł do finału CHL,wyrzucił BVB z pucharu Niemiec, staty w Bundeslidze po prostu kosmiczne! 24 mecze, bilans 64-8, 63 pkt, pokonał Arsenal 3:1... A i tak jest "tylko" trzeci w tym "rankingu". Dla mnie to jest śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?