Slepinho
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mógłby się przenieść do nas dopiero w styczniu, więc będzie półtora roku starszy niż w poprzednim letnim okienku :)
1
Mario... Piszczka mogli kupić w poprzednim oknie ! Teraz to już za stary... ale Polak w Barcy... byłbym dumny :)
1
Ale się Perez mści za tego Neymara :D
0
mi również bliżej do VIETTO
0
zgranie jest :D
3
ULTIMATE TEAM normalnie, ale w realu (nie mylić z klubem).
SZEJK ma tyle floty, że ja tylu COINSÓW nie mam w fifie, bierze i kupuje, żeby zgranie było lepsze :D
0
licze na CIEBIE TOMEK
0
polać mu ! ja mam nadzieję, że znajdziemy kogoś mniej znanego i gość odpali.
1
taka forma XAVIEGO... az sie lza w oku kreci... czy znajdziemy kiedys kogos tak wielkiego jak nasz MALY GENERAL?
0
wylącz YOUTUBE..
0
TY jesteś BOGDAN :D
0
jak XAVI odejdzie, ogłosze w swoim domu 3-dniową żałobę
3
do tych, którzy zinterpretowali ten tekst tak, że Bartek powiedział, że winę za nieprawidłowości przy transferze NEYMARA ponosi TITO: "ćwiczcie więcej czytania ze zrozumieniem"!
7
ja mam nadzieję, że wypełni kontrakt!
0
Nie chce rozstrzygać sprawy wynagrodzenia i długości obowiązywania kontraktu, chcę tylko napisać, że uważam zachowanie dyrekcji za co najmniej niewłaściwe, bo ALVES zrobił tyle dla naszego klubu, że powinien znać stanowisko zarządu już kilka miesięcy wcześniej.
0
zgadzam się :)
0
ciekawe czy jakby Barca była teraz w miejscu Realu, to czy nie liczyłbyś na potknięcie Realu ?
3
niech się jakiś gej wypowie xD
0
Andres mój idol !
0
już się nie mogę doczekać ocen za klasyk :)
17
Busquets zapewnia równowagę i łączność między obrona a atakiem... koleś jest w naszym systemie niezastąpiony. Z Busim szanse na kontrolowanie przebiegu meczu są dużo większe niż z Masche. Nie chce rozstrzygać, który jest lepszy, a który gorszy - mają po prostu inną charakterystykę, ale to nie jest przypadek, że każdy kolejny mister stawia na Busiego
0
jakiś link ?
30
co za brednie....
1
to co robiła wczoraj nasza para stoperów to był majstersztyk
0
no to podaj swoją propozycję :)
1
DE GEA
Juanfran-Pique-Ramos-Alba
Busqeuts
Isco-Iniesta
Vitolo-Costa-Silva
0
uważam, że za Bartę zagra Mathieu.
2
niech już nastanie 20:45 !
39
Oby to był wielki tydzień dla całego barcelonismo!
0
dzisiaj jak wszyscy chwalą konferencje Enrique XD