0

mógłby się przenieść do nas dopiero w styczniu, więc będzie półtora roku starszy niż w poprzednim letnim okienku :)

1

Mario... Piszczka mogli kupić w poprzednim oknie ! Teraz to już za stary... ale Polak w Barcy... byłbym dumny :)

1

Ale się Perez mści za tego Neymara :D

0

mi również bliżej do VIETTO

0

zgranie jest :D

3

ULTIMATE TEAM normalnie, ale w realu (nie mylić z klubem).

SZEJK ma tyle floty, że ja tylu COINSÓW nie mam w fifie, bierze i kupuje, żeby zgranie było lepsze :D

0

licze na CIEBIE TOMEK

0

polać mu ! ja mam nadzieję, że znajdziemy kogoś mniej znanego i gość odpali.

1

taka forma XAVIEGO... az sie lza w oku kreci... czy znajdziemy kiedys kogos tak wielkiego jak nasz MALY GENERAL?

0

wylącz YOUTUBE..

0

TY jesteś BOGDAN :D

0

jak XAVI odejdzie, ogłosze w swoim domu 3-dniową żałobę

3

do tych, którzy zinterpretowali ten tekst tak, że Bartek powiedział, że winę za nieprawidłowości przy transferze NEYMARA ponosi TITO: "ćwiczcie więcej czytania ze zrozumieniem"!

7

ja mam nadzieję, że wypełni kontrakt!

0

Nie chce rozstrzygać sprawy wynagrodzenia i długości obowiązywania kontraktu, chcę tylko napisać, że uważam zachowanie dyrekcji za co najmniej niewłaściwe, bo ALVES zrobił tyle dla naszego klubu, że powinien znać stanowisko zarządu już kilka miesięcy wcześniej.

0

zgadzam się :)

0

ciekawe czy jakby Barca była teraz w miejscu Realu, to czy nie liczyłbyś na potknięcie Realu ?

3

niech się jakiś gej wypowie xD

0

Andres mój idol !

0

już się nie mogę doczekać ocen za klasyk :)

17

Busquets zapewnia równowagę i łączność między obrona a atakiem... koleś jest w naszym systemie niezastąpiony. Z Busim szanse na kontrolowanie przebiegu meczu są dużo większe niż z Masche. Nie chce rozstrzygać, który jest lepszy, a który gorszy - mają po prostu inną charakterystykę, ale to nie jest przypadek, że każdy kolejny mister stawia na Busiego

0

jakiś link ?

30

co za brednie....

1

to co robiła wczoraj nasza para stoperów to był majstersztyk

0

no to podaj swoją propozycję :)

1

DE GEA
Juanfran-Pique-Ramos-Alba
Busqeuts
Isco-Iniesta
Vitolo-Costa-Silva

0

uważam, że za Bartę zagra Mathieu.

2

niech już nastanie 20:45 !

39

Oby to był wielki tydzień dla całego barcelonismo!

0

dzisiaj jak wszyscy chwalą konferencje Enrique XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?