1

prowokowanie jest częścią futbolu... łapanie za szyję już nie...

0

do Marca Bartry... mi się skojarzyło :P

0

ja najpierw przeczytałem: "do Marca..." :D

0

no, no... ja wię :D

7

skąd ten atak? ja ma ochotę, to może się jarać...

0

i jak tu nie kochać GENERAŁA?:)

0

o taaaaaaaaaaak :D

19

Piquenbauer wróć !

1

PEDRO=ZORRO REAKTYWACJA xD

0

obrazac to sobie mozesz swoja stara :) i wali mnie ten Bartra, myslisz, ze jakby byl zajebisty, to ktos robil by mu na zlosc? jak Xavi i Iniesta wchodzili do pierwszego garniaka? Pamietasz GIMBAZO?

0

weź idż na biała strone mocy znaFFco... dobrze, ze ALVES siedzi, nie ? zapraszam do lektury http://www.transfermarkt.pl/detailsuche/spielerdetail/suche/238454

kogo za ALVESA?

2

a co Chelsea ma wspólnego z Wengerem, bo nie czaje?

0

PLUS dla redakcji. Głos oddany

0

a Hummels to niby zle pilke wyprowadza ?

0

mam nadzieję, że za karę w fazie grupowej zbiorą od nas ostre baty :D

0

rzeczy nie dostawały zgody :D

1

Javier, poczucie humoru klasa :)

0

tyle to pewnie zarabiają ale netto :)

0

dokładnie to samo chciałem napisać. polać mu !

1

popieram :) jeden dobry mecz i już chwalenie pod nieb10sa :P

1

gdzie są hejterzy ALVESA?:)

1

Dani, pokaż hejterom, że się mylili :)

0

i tutaj się z kolegą zgadzam :)

0

Barca to nie tartak !

0

no ja nie wiem xd ale dobre zestawienie xd

0

0

ale o co chozi xD

13

dla mnie gadki typu: "pajace, dokąd podajecie piłkę" to raczej prostactwo niż "silny charakter"

0

ok - wybacz błędną interpretację :)

0

co to za wycieczki personalne? czy ja gdzieś napisałem, że jestem kompetentną osobą do edukacji kogokolwiek? wyraziłem tylko swoją opinie, odnośnie zachowania niektórych użytkowników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?