Slepinho
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
prowokowanie jest częścią futbolu... łapanie za szyję już nie...
0
do Marca Bartry... mi się skojarzyło :P
0
ja najpierw przeczytałem: "do Marca..." :D
0
no, no... ja wię :D
7
skąd ten atak? ja ma ochotę, to może się jarać...
0
i jak tu nie kochać GENERAŁA?:)
0
o taaaaaaaaaaak :D
19
Piquenbauer wróć !
1
PEDRO=ZORRO REAKTYWACJA xD
0
obrazac to sobie mozesz swoja stara :) i wali mnie ten Bartra, myslisz, ze jakby byl zajebisty, to ktos robil by mu na zlosc? jak Xavi i Iniesta wchodzili do pierwszego garniaka? Pamietasz GIMBAZO?
0
weź idż na biała strone mocy znaFFco... dobrze, ze ALVES siedzi, nie ? zapraszam do lektury http://www.transfermarkt.pl/detailsuche/spielerdetail/suche/238454
kogo za ALVESA?
2
a co Chelsea ma wspólnego z Wengerem, bo nie czaje?
0
PLUS dla redakcji. Głos oddany
0
a Hummels to niby zle pilke wyprowadza ?
0
mam nadzieję, że za karę w fazie grupowej zbiorą od nas ostre baty :D
0
rzeczy nie dostawały zgody :D
1
Javier, poczucie humoru klasa :)
0
tyle to pewnie zarabiają ale netto :)
0
dokładnie to samo chciałem napisać. polać mu !
1
popieram :) jeden dobry mecz i już chwalenie pod nieb10sa :P
1
gdzie są hejterzy ALVESA?:)
1
Dani, pokaż hejterom, że się mylili :)
0
i tutaj się z kolegą zgadzam :)
0
Barca to nie tartak !
0
no ja nie wiem xd ale dobre zestawienie xd
0
http://sjp.pwn.pl/slownik/2555663/1.
0
ale o co chozi xD
13
dla mnie gadki typu: "pajace, dokąd podajecie piłkę" to raczej prostactwo niż "silny charakter"
0
ok - wybacz błędną interpretację :)
0
co to za wycieczki personalne? czy ja gdzieś napisałem, że jestem kompetentną osobą do edukacji kogokolwiek? wyraziłem tylko swoją opinie, odnośnie zachowania niektórych użytkowników.