Użytkownik zbanowany
19 marca 2012, 14:13
0
19 marca 2012, 14:10
19 marca 2012, 14:03
19 marca 2012, 14:02
a ja se tam przelądan tego neta i widzę, ze tak wesoło u nich w szatni nie jest http:// tnij.org/pw78
20 grudnia 2011, 14:59
nie widzi mi się on w barcelonie, za duża kasa to po pierwsze i jakoś po KMŚ zniechęcił mnie do siebie swoją grą .
27 listopada 2011, 12:58
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
0
a ja se tam przelądan tego neta i widzę, ze tak wesoło u nich w szatni nie jest
http:// tnij.org/pw78
0
nie widzi mi się on w barcelonie, za duża kasa to po pierwsze i jakoś po KMŚ zniechęcił mnie do siebie swoją grą .
0
nie widzi mi się on w barcelonie, za duża kasa to po pierwsze i jakoś po KMŚ zniechęcił mnie do siebie swoją grą .
0
a ja se tam przelądan tego neta i widzę, ze tak wesoło u nich w szatni nie jest
http:// tnij.org/pw78
0
0
0