O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3774
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 5

Komentarze

0

Swoją drogą - jestem ciekaw co jest z Messim. Niby to tylko kilka meczy, ale regres jego formy jest dosyć zauważalny. Myślę, że to nie forma fizyczna, a psychiczna. Te wszystkie afery podatkowe muszą siedzieć w głowie Argentyńczykowi. Cóż, tylko czekać aż znowu zacznie czarować.

5

Cóż, przegraliście, ale nie ma co się załamywać. Barcelona w ostatniej dekadzie jest najlepszym klubem na całym globie i to jaką sensacje wywołuję odpadnięcie Dumy Katalonii z Ligi mistrzów świadczy tylko o tym jaka ta drużyna jest wielka. Nie zawsze można wygrywać, ale ludzie, jestem kibicem Chelsea i chciałbym mieć taki kryzys jak Wy macie. Messi - niestety zawiódł. Mały czarodziej, który potrafi przesądzać o wyniku zniknął na cały dwumecz, ale to też nie jest maszyna, wciąż dla mnie jest najlepszym piłkarzem, bo to co on potrafi zrobić, gdy ma swój dzień... Cóż, nie załamujcie się Katalończycy. To tylko jeden ''Zły'' sezon, wciąż możecie zdobyć dublet. To nie przypadek, że trofeum LM nigdy nie zostało obronione. Głowa do góry i przed siebie. // Kibic Chelsea.

Zobacz wszystkie

5

Cóż, przegraliście, ale nie ma co się załamywać. Barcelona w ostatniej dekadzie jest najlepszym klubem na całym globie i to jaką sensacje wywołuję odpadnięcie Dumy Katalonii z Ligi mistrzów świadczy tylko o tym jaka ta drużyna jest wielka. Nie zawsze można wygrywać, ale ludzie, jestem kibicem Chelsea i chciałbym mieć taki kryzys jak Wy macie. Messi - niestety zawiódł. Mały czarodziej, który potrafi przesądzać o wyniku zniknął na cały dwumecz, ale to też nie jest maszyna, wciąż dla mnie jest najlepszym piłkarzem, bo to co on potrafi zrobić, gdy ma swój dzień... Cóż, nie załamujcie się Katalończycy. To tylko jeden ''Zły'' sezon, wciąż możecie zdobyć dublet. To nie przypadek, że trofeum LM nigdy nie zostało obronione. Głowa do góry i przed siebie. // Kibic Chelsea.

0

Swoją drogą - jestem ciekaw co jest z Messim. Niby to tylko kilka meczy, ale regres jego formy jest dosyć zauważalny. Myślę, że to nie forma fizyczna, a psychiczna. Te wszystkie afery podatkowe muszą siedzieć w głowie Argentyńczykowi. Cóż, tylko czekać aż znowu zacznie czarować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?