0

Takiego przebiegu finału się nie spodziewałem. Mam nadzieję, że jutro Mareczek się nie obudzi i Higgins utrzyma przewagę.

5

Używaj proszę nazw własnych z dużej litery i nie bierz przykładu z ludzi, którzy nie potrafią okazać innemu klubowi szacunku.

0

Niestety możesz mieć rację. Nie lubię Selbiego, ale trzeba mu oddać, że te mistrzostwa rozgrywa wręcz idealnie. Szkoda trochę Dinga, bo brakuje mu tego tytułu, a z roku na rok będzie coraz trudniej.

0

Notatnik podczas meczu Barcelony, lub tutejsze forum podczas meczu Realu.

14

smacznego :)

1

Nie ma co się z Realu śmiać. Strach pomyśleć co by się działo, jakby zamiast Juventusu grał wczoraj Bayern. Dwucyfrówka murowana.

1

Dodam również, że kibicuję 'piłce nożnej'. Mój nick nie powinien sugerować, że jestem przeciwny Barcelonie, ale że jestem przeciwnikiem braku wzajemnego szacunku między kibicami.

0

Dziękuję za rzeczowy komentarz.

3

Dlaczego nikt nie rozumie, czym jest wolność słowa? Wolność słowa nie oznacza, że można mówić wszystko. Nie mogę powiedzieć 'Pan XYZ ukradł mi 500 zł", jeżeli nie mam na to dowodów- nikt przecież nie może być bez powodu szkalowany. Wyobraźcie sobie, że Perez mówi: "Barcelona kupiła sędziego przed rewanżowym meczem z PSG"- też byście pisali, że jest XXI wiek i mamy wolność słowa? Jeżeli Pique ma dowody, to nie ma się czego bać- ujawni je w trakcie 'procesu' i to Real będzie miał problem. Gorzej jak tych dowodów nie będzie miał- wtedy pewnie skończy się grzywną oraz nakazem przeprosin (swoją drogą ciekawe jakby sobie z tym poradził).

0

5 pkt

3

Że wynik z wyjazdu 0-4 jest niemożliwy do odrobienia.

0

Nie.

0

Florek tutaj, a Barłomiej do Realu. Można dorzucić też Messiego do wymiany.

14

Z taką grą Barcy PSG nie ma szans, żeby utrzymać zaliczkę z Paryża.

0

Już tam od razu kibic Realu...

1

W sumie czemu nie: Real - Atletico.

0

Real Madryt

0

Andre Gomes koniecznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brutalny gwałt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Messi jest - wypracował drugą bramkę ;)

0

Po co do oglądania telewizji jest potrzebna pełna sprawność? ;)

39

Nieprawda. Widział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?