Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pin0chet No to miał Oyarzabala przez całe 90 minut z RZP, jaki efekt?
1
@zbyglu Cancelo też udowadnia że jest świetny, a Balde nigdzie się nie rusza to co chcesz 3 LO?
14
Frenkie za to co teraz zrobił Pedri zostałby na la rambie przeklęty na 3 pokolenia do przodu
0
@smieszek oho dzbanek z "Messi fc" nadęty bufon bo powiedział, że dopiero w momencie finału świat się dowie kto w tym finale zagra a nie po pierwszej kolejce
0
@panczo mityczne otoczenie, kto dokładnie?
0
Dobrze, że już jest świadomy, że to na centralnej pozycji jego gra wyewoluuje jeszcze bardziej
2
@panczo Ciekawe że na każdym zgrupowaniu latają nagrania jak Yamal rozdaje autografy robi zdjęcia, kilka dni temu w Amerykańskiej gazecie pojawił się artykuł o tym, że Yamal został i przez 20 minut podpisywał wszystkim koszulki żeby nikogo nie pominąć jako jedyny piłkarz, ale panczo wie lepiej bo jeden dziennikarz z koziej dupy rok temu napisał że Yamal nie daje autografów i jeb prawda objawiona
0
@Roobo Nie rób nadziei
0
@turhiay W Barcelonie też ostatnio co chwilę łapał, mięśnie odmówiły posłuszeństwa i tyle
2
@Metalowy14 wszystkich nie, ale tych których kariera idzie ewidentnie w złym kierunku i na których to ostatni dzwonek żeby dobrze zarobić? Jak najbardziej
2
Hmmm kto mógł to przewidzieć, a no tak ja, dalej krzyczcie że "jestem hejterem" nie zmienia to faktu że obecnie kariera Raphinhi zmierza w stronę ofensywnego Christensena i za chwilę będzie płacz że przedłuża się jego kontrakt i nie sprzedało kiedy był na to ostatni dobry moment
5
@Kismeth Hamza przed przejściem do Barcelony miał 100 tysięcy na transfermarkt, teraz gra na mundialu z seniorską reprezentacją Egiptu.
1
@Geble dlatego, że trenerowi klubu FC Barcelona nie odpowiada profil leniwego Rashforda, wystarczy czy lepiej wpychać trenerowi piłkarzy których nie widzi w projekcie i oczekiwać wyników?
1
@michal1899 hmm może dlatego że podstawowi Yamal i Nico dopiero wracają po kontuzjach i muszą się ograć wchodząc z ławki póki co?
0
@SeWo77 jest. przekonasz się
0
@FanVictoraIbarbo No i Flick wykorzystuje, ale nie zmienia to faktu, że jest ograniczony i tyle
0
@turhiay Bo jest ograniczony, jest "skrzydłowym" a ma zerowe umiejętności dryblingu, daj mu rolę Yamala czyli szeroko grającego skrzydłowego dostającego piłkę daleko od bramki i będzie bezużyteczny
0
@marcin62 to napisz ile z jego goli asyst pojawiało się w sytuacji gdzie miał przed sobą dla przykładu 2 obrońców a nie bo dostał piłkę za defensywę i kończył sam na sam, lub z maks 1 obrońcą i mnóstwem miejsca obok?
2
Raphinha jest najzwyczajniej w świecie ograniczony piłkarsko, dopóki nie zrobi mu się przestrzeni blisko bramki przeciwnika jest praktycznie bezużyteczny ofensywnie, ale ludzie i tak robili z niego "najlepszego na świecie" bo mu Yamal robił przestrzeń a on tylko wykańczał proste sytuacje z hektarami miejsca
1
Raphinha jak mu się nie zrobi hektarów miejsca jest bezużyteczny? Ostatni raz byłem tak zdziwiony jak Raphinha bez hektarów miejsca był bezużyteczny
0
@doc pomyliłeś Deco z alemanym
6
@nawarro Konate jest obecnie tak klasowy jak schyłkowy Lenglet
0
@Cule6173737377171 Dostał ofertę, co jeszcze mieli zrobić przyłożyć pistolet do głowy siłą wrzucić do bagażnika i wywieźć do Barcelony?
0
@EMC2 Nie był, to zawodnik ograniczony piłkarsko, korzystający na przebojowości Yamala który ściąga znaczną uwagę defensywy na siebie przez co biedny technicznie Raphinha ma miejsce żeby coś zrobić
0
@Criss18Barca Hiszpania ma dodatkową przewagę przyzwyczajenia do upałów
5
MVP EURO u17 dla Tunkary
0
@Marcelinho132 Raphinha nigdy nie był i nigdy nie będzie najlepszym graczem Barcy, przez takich ludzi flashscora jak wy ludzie wpychają tu "Rashforda" bo G/A
0
@Coveta Ten sportowiec co reklamuje KFC?
0
@arczis92 oj jak kamery patrzą to dla PRu się odsunie colę, ale reklamowanie KFC w krajach Arabskich już gut gut? Hipokryzja zwykła a nie jakaś moralność
1
@DamianPSV wygra, bo jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem Barcelony w tym sezonie.