0

Real nie ma żadnych szans z Dumą Katalonii:-) z tak biedną grą Realu niech lepiej na Boisko nie wychodzą,bo znów będzie 6:2:D

Oczywiście dla Barcy:D

I Krystyna będzie płakała haha Pozdro dla fanów Blaugrany:D

0

Kto wie Może i Piqué zostanie w przyszłości zapamiętany tak jak Beckenbauer;-) Jak na razie gra świetnie i oby tak dalej;) A ten Pepe(40mln Euro) z Realu jest Cienki ja drut;D haha

0

Jest Jeden Klub Dla Którego Warto żyć Barca i Nie Zmienia Się Nic;-) Oby Tak Dalej Panowie, A Nikt Nas Nie Zatrzyma:D Pozdro Dla Fanów Blaugrany!!! Visca El Barca.

0

Barca Barca Barca!!! wspaniały mecz!!!:D piękny sezon w wykonaniu podopiecznych Pepa Guardioli:-)

0

Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Najlepszy Komentator:) Link do gola:

coś pięknego:)

0

Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Link do gola:

coś pięknego:) Pozdro dla Kibiców Barcy!!!

0

Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Link do gola:

coś pięknego:) Pozdro dla Kibiców Barcy!!!

0

Zobaczcie sobie Bramkę Iniesty w komentarzu Alfredo Martineza;-):D Link do gola:

coś pięknego:)

0

Barca Barca Barca!!! Brawo Iniesta:-) Kocham Barce!!!

0

Ronaldo to Przereklamowany Gwiazdor Medialny,dlatego zdobył Nagrodę:( Ale w Następnym Roku zwycięzcą może by tylko jeden Piłkarz:Messi!!!

0

Następny Rok będzie należał do FC Barcelony i Leo Messiego!!! Barca Zdobędzie: Ligę,Ligę Mistrzów i Puchar Hiszpanii:D Visca el Barca!!!

0

Wspaniały mecz i zasłużone zwycięstwo:-) Oby tak dalej!!!

0

Łatwa grupa Barca Spokojnie wyjdzie z Grupy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?